Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Створення картин з піску в пляшці

   

Бізнес ідея створення картин з піску в пляшці прийшла до нас із країни, де гори піску і пляшок, залишені після туристів, ця країна Єгипет. Це унікальна і в той же самий час досить проста техніка для творчості.

Для створення картин в пляшці не потрібні особливі інструменти і матеріали. Все що потрібно, це прозорі пляшки, різнокольоровий пісок і палички.

Від вас буде потрібно приділити кілька днів для вивчення техніки «Санд» - створення картин в пляшці. Для цього існує безліч відео та фотоматеріалів на просторах Інтернету. І трохи попрактиковавшись, ви самостійно зможете повторити будь-який шедевр, а з часом створювати і самостійні картини.


 

Створення картин з піску в пляшці

 

Пляшки для картин.
Пляшки повинні бути прозорими, це зрозуміло. Найскладніше-це знайти підходящі пляшки, адже вони повинні бути незвичайних форм, як правило, плоскі, типу фляги. У плоских пляшках на початковому етапі картини буде створювати набагато легше. Дістати пляшки типу фляги не складно, тому що в таких пляшках продається коньяк, тут проблем бути не повинно. Набагато складніше діставати пляшки інших унікальних форм, пошукам вам потрібно займатися самостійно в своєму регіоні. Або замовляти в інтернет - магазинах.

Пісок для картин.
Пісок для картин використовується різнобарвний. Такий пісок ви зможете зробити самостійно за допомогою додавання барвників. Спочатку використовується світлий чистий пісок. Для цього річковий пісок промивається у воді, до повної чистоти. Далі пісок просіюється через дрібне сито.

Фарбування річкового піску.
Технологія фарбування річкового піску дуже проста. Для цього в кип'ячену воду додають ложку столового оцту і насипають барвник потрібного кольору. Від концентрації барвника буде залежати насиченість кольору піску. У продовженні засипається чистий пісок, і варитися яке-то час. Ось і вся технологія. Потім пофарбований пісок просіюється і просушується.

Створення самих картин.
Картини в пляшці створюються шляхом засипання шарів різнокольорового піску один на одного. Першою вашою картиною може стати прапор Росії, зробити його дуже просто. Палички використовуються для редагування, розрівнювання і промальовування елементів картини через шари піску. Для створення середньої картини вам потрібно пісок приблизно з восьми - десяти кольорів і відтінків.

Техніка створення картин з піску у пляшці достатньо проста і нехитра починаючи від підготовки і закінчуючи створенням шедеврів. Все як завжди повністю залежить від вас і вашого бажання.

Зі збутом такої продукції справи йдуть досить не складно. Завдяки тому що в даний момент продаж картин з піску не так поширена, то ви, створюючи свої відмінні від конкурентів картини з легкістю зможете запропонувати їх на реалізацію в роздрібні магазини вашого міста. Ціна на картини з піску в пляшці починається від 500 рублів. Витрати при цьому мінімальні. Та й час, при наявності мінімального досвіду, на виготовлення однієї картини, йде не більше години. Удачі!

1

Відео, гарний малюнок (картина) з кольорового піску у пляшці:

  l">

Саморобки - вироби ручної роботи

Саморобки - це товари, які ви можете виробляти у себе вдома, на дачі або в гаражі. Товари, які не потребують складних технологій і виробництва, але на які є попит.

Сад в пляшці. Вирощування карликових рослин

Сад в пляшці. Вирощування карликових рослин

Бізнес ідея вирощування карликових рослин в пляшці відмінно підходить для заробітку не виходячи з дому, особливо творчим особистостям з дизайнерськими здібностями, які люблять квіти і різні кімнатні рослини.

Карвінг - різьба по фруктам

Карвінг - різьба по фруктам

Якщо ви творча людина і любите оригінальні ідеї, то «карвінг» - це різьба по фруктам повинна припасти вам до душі. Для початку даної бізнес ідеї не потрібно первинних вкладень, від вас потрібно тільки акуратність, терпіння і наявність твердих сортів фруктів і овочів.

Плетіння з бісеру

Плетіння з бісеру

Починати цей бізнес досить просто. У будь-якому місті є магазини з продажу виробів ручної роботи, а бісероплетіння - це і є ручна робота. Якщо ви захоплюєтеся бісероплетінням у вас є можливість заробляти реальні гроші при цьому не маючи великого капіталу.


Тому Вперед - Написання дитячих казок за індивідуальним замовленням

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?


Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.


Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей