Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовлення слов'янських оберегів на дому

   

Бізнес ідея на виготовленні слов'янських оберегів відмінно підходить для заробітку на дому. Головне мати бажання, творче мислення і акуратність, а так само доступ до інформації про слов'янських звичаях і віруванні.


Матеріали для виготовлення слов'янських оберегів.
Основними матеріалами для виготовлення оберегів і ляльок, що захищають домашнє вогнище є: солома, нитки, шерсть, клаптики з натуральних матеріалів, дерево, трави і т.д. тобто, те, що лежить в прямому сенсі під ногами. Цей бізнес без вкладень!


 

Виготовлення слов'янських оберегів на дому

 

Що таке слов'янський оберіг?

У слов'янському повірили оберіг служить захистом свого власника від різних напастей і не чистої сили. Слов'яни вірили в свої обереги і виготовляли їх з підручних матеріалів. Багато людей і донині вірять в те що існує якась потойбічна сила, наприклад, будинки, живе домовик, а в лісі лісовик і тому вони не проти прикупити для свого вогнища лялечку у вигляді будинкового так сказати в знак поваги.

Крім ляльок можна виготовляти та інші предмети, які також несуть у собі найдавніший сенс. Стародавні слов'яни так само вірили в силу трав і рослин і деякі види у них пов'язані з якимось просвітленням або можливістю лікування від хвороб, колосок пшениці служив надією на родючість, а значить достатку в домі і т.д. тобто у виготовленні оберегів потрібно поєднати свій творчий потенціал поряд із знаннями, які ви зможете черпати з інтернету.

Підготовка для виготовлення оберегів починається з ранньої весни і до пізньої осені. Гуляючи по лісі ви коли-небудь замислювалися, що у вас під ногами лежать справжні гроші? Просто потрібно застосувати свій талант і навчитися поєднувати предмети у відповідності зі слов'янськими звичаями. Для цього підійде все, що ви зможете знайти в лісі, природно побутове сміття не в рахунок.) А от листочки, палички, кора дерев, травичка, камінчики, квіточки і т.д. Виходите з того, що Ліс для древніх слов'ян був своєрідним торговим центром, де можна знайти будь-які товари, починаючи від одягу, іграшок, їжі і закінчуючи лікувальними препаратами. Вам тільки потрібно в усьому розібратися і навчитися зв'язувати речі між собою, як це робили слов'яни.

Збут своєї продукції крім стандартних продажів через знайомих та інтернет можна значно розширити, якщо у вашому місті є якийсь потік іноземців, для цього ви можете надрукувати раскладочку на кожному виготовленому вами оберегу англійською мовою і домовитися з місцями продажу сувенірів для іноземців. Музеї теж відмінно підійдуть. Так само не забудьте вказати, що виготовлений оберіг, це ручна робота. Розуміючі люди, а особливо іноземці це оцінять.

1

Відео, виготовлення ляльки-оберега своїми руками:

  brabotka.jpg" alt="Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи" width="150" height="101">

Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи

Бізнес-ідея по виготовленню сувенірів з дерева своїми руками, в першу чергу підходити до тих людей, які вже мають досвід в деревообробці. Але при достатньому бажанні всьому можна навчитися. В процесі виготовлення сувенірів з дерева є багато тонкощів.

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

У виготовленні подарунків головне визначитися з контингентом ваших майбутніх клієнтів і виготовляти продукцію у відповідності з їх перевагами. Так само потрібно розуміти сезонність товарів, тобто виготовляти подарунки до майбутніх свят.

Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

Виготовлення іграшок - це бізнес, в якому існує величезна кількість різних ідей. Бізнес - ідею можна почати втілювати як з створення іграшок для дітей в не великій кількості, так і з створення великих корпорацій і виведенням іграшок на світовий рівень.

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Перед початком бізнесу на сувенірній продукції вам потрібно визначитися, на кого ви будете орієнтувати свій товар, це можуть бути як підприємці так і туристи, або постаратися поєднати і те, і інше.


Тому Вперед - Створення картин з піску в пляшці

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

Відкриваємо свій магазин продажу шоколаду. Шоколадний світ

У нашій країні останнім часом з'явилося безліч міні магазинів, які спеціалізуються на продажу якого-небудь конкретного товару - це і чай і сигарети та кави, а чому б не відкрити магазин з продажу шоколаду?


Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.


Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


 


Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей