Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес: Холодна ковка металевих виробів

   

Бізнес ідея: холодна ковка металевих виробів
Звідки ведемо бізнес: гараж, на території приватного будинку
Основні витрати: придбання обладнання
Необхідне обладнання: зварювальний апарат, відрізна машинка, лещата, дриль
Витратні матеріали: метал, лаки, фарби
Початковий капітал: не більше 30 000 руб.
Термін окупності: кілька місяців
Можлива прибуток: 50 000 руб. за місяць

Ідея для бізнесу заснована на холодній куванні металевих виробів. Цю ідею можна віднести до бізнесу з невеликими фінансовими вкладеннями, на початковому етапі знадобляться тільки вміння і не більше 30 000 руб.

На початковому етапі організації даного бізнесу вам краще самому впізнати всі тонкощі виготовлення предметів холодної ковки. Для старту вам знадобиться приміщення, під яке зійде гараж або територія біля приватного будинку. Так само комплект обладнання:

  1. Зварювальний апарат
  2. Шліфувальна машинка (болгарка)
  3. Лещата
  4. Дриль, свердлильний верстат
  5. Інший дрібний інструмент

Основною навичкою буде вміння користуватися зварювальним апаратом.

Після того як ви познайомитеся з холодним куванням, навчитеся виготовляти прості предмети і можливо знайдете перших клієнтів, ви зможете придбати додатковий комплект згинального обладнання, який допоможе вам виконувати складні елементи. Вартість такого комплекту близько 55 000руб. Такий комплект допоможе виготовляти складні предмети, робити вигини однакової форми під однаковим кутом і багато інших корисних речей.


 

Холодна ковка металевих виробів

 

 

Основні елементи декору купуються окремо. До таких елементів відносяться: квіточки, піки, вензелі та інші. Від вас вимагається тільки приварити їх до готового виробу, потім зачистити зварні шви шліфувальною машинкою і пофарбувати виріб в потрібний колір. Основний колір фарбуються вироби, це матово - чорний, а вміння працювати з фарбою допоможе вам створювати по-справжньому унікальні вироби. З допомогою змішування фарб ви зможете домогтися кольору зістареної бронзи або міді, що додасть вашому товару якусь особливість.


Холодна ковка на відміну від гарячої дає безліч переваг і дозволяє виготовляти унікальні вироби, такі як - огорожі, решітки, паркани, козирки, клумби для квітів, петлі для дверей, приналежності для камінів, мангали, коптильні, люстри, свічники, фігурки людей і тварин як елементи декору та багато іншого.


Знайдіть хорошого постачальника елементів декору, як правило, у хорошого постачальника існує більш 1000 різних елементів.
Кінцева ціна на вироби металевої холодної ковки складається з витрат на сировину, складність роботи, витрачені ресурси (ПАЛИВО, електроенергія), плюс 100% ваша робота. Тобто рентабельність бізнесу на холодній куванні становить мінімум 100%.


Як можна реалізувати свої здібності?
На початковому етапі краще пройти курс навчання, хоча б самонавчання кування. Якщо у вашому місті є курси кування, на крайній випадок - зварювальника, пройдіть їх. Якщо ж таких курсів немає, то навчати самостійно. Напевно у вашому місті вже є фірми які виготовляють ковані вироби, запропонуйте їм свої послуги як незалежної майстра, на випадок великої кількості замовлень. Добре буде, якщо вам запропонують роботу, ви зможете навчатися і при цьому отримувати гроші, майстри кування заробляють в середньому 40 000руб. в місяць, маючи такий дохід, ви зможете накопичити на хороший комплект обладнання. Працюючи у фірмі, тримайте в голові основну мету - Створити свою фірму по виготовленню кованих виробів.


Збут продукції холодного кування.
Як правило, вся продукція виробляється під замовлення за індивідуальними побажаннями та розмірами, тому робити вироби на продаж не найкращий варіант. Буде краще, якщо ви займетеся пошуком клієнтів. Яких ви можете побачити в особі власників заміських будинків. Це основні клієнти.

Так само хорошими клієнтами можуть стати юридичні особи, це оформлення кафе, ресторанів, барів, зовнішнє оформлення будівель, від решіток до ганку.

Рекламні фірми - стенди, вивіски. Як варіант, можна домовитися зі спеціалізованими магазинами для дачі та відпочинку на природі, виготовити кілька зразків мангалів і виставити їх на експозицію.


Підводячи підсумок можна сказати, що бізнес на холодній куванні металевих виробів не позбавлений творчого процесу не в самому виготовленні предметів не у варіантах збуту готової продукції. Виходячи з цього напрошується висновок - Чим більше у вас творчих здібностей, тим більшого ви зможете домогтися в даному бізнесі. Вдалою кування!

1

Читайте також:

Виготовлення грат і огорож

Виготовлення грат і огорож

Виробництво кованих виробів

Виробництво кованих виробів


Тому Вперед -Збір і заробіток на грибах та ягодах

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.


Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг

Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

Для будь-якого новоствореного сайту потрібно хостинг. У наш час інформаційні технології розвиваються зі страшною силою і відповідно попит на хостинги зростає день від дня. Але перед створенням даного бізнесу ви повинні відчувати себе в інтернеті, як риба у воді.


Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей