Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прибуткові бізнес ідеї

  200-180  
Переробка автомобільних покришок

Переробка автомобільних покришок

Однією з найбільш актуальних проблем в області переробки відходів є переробка автомобільних покришок. Міжнародне автомобілебудування особливо виділяє завдання по переробці шин перед населенням планети.

Нарощування волосся

Нарощування волосся

На сьогодні існує дуже багато бізнес ідей і різний задумів. Для жінки ускладнюється пошук роботи, так як вони не завжди роблять правильний вибір. В першу чергу потрібна така робота, щоб вона приносила задоволення і інтерес, тоді обов'язково все буде виходити.

Еко - тимчасові притулки

Еко - тимчасові притулки

Гори стали дуже популярним місцем відпочинку. Багато людей вирушають туди, щоб насолодитися прекрасними видами і вдихнути свіжого повітря. На жаль, розвиток будівництва в цій області не можливо, без заподіяння шкоди для природи.

Бізнес з виробництва цвяхів

Бізнес з виробництва цвяхів

В наш час цвяхи є одним з найбільш поширених матеріалів. Ця продукція завжди потрібна як населенню, так і будівельними організаціями і на ній можна досить стабільно заробляти. Цвяхи можна проводити як у невеликих обсягах, так і у великих.

Тематичні каталоги онлайн

Тематичні каталоги онлайн

Якщо перед вами стоїть нелегкий вибір будівельного салону або туристичного агентства, то найпростіше зайти в інтернет-каталог і вибрати із запропонованих варіантів найбільш підходящий.

Заробіток на Аудіо Стоках

Заробіток на Аудіо Стоках

Не поганим джерелом додаткового доходу для музикантів, може стати робота з зарубіжними аудиостоками. Якщо ви складаєте музику, але поки ще не пробилися на вершини чартів і отримання премії "Гремі" в цьому році вам ще не загрожує

Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

Виготовлення іграшок - це бізнес, в якому існує величезна кількість різних ідей. Бізнес - ідею можна почати втілювати як з створення іграшок для дітей в не великій кількості, так і з створення великих корпорацій і виведенням іграшок на світовий рівень.

Етнотуризм

Етнотуризм

Міжнародний туризм сьогодні знаходиться не в кращому стані, про що свідчать фінансові труднощі більшості туроператорів, які орієнтуються на відпочинок за кордоном. Багато туристичні фірми йдуть на великі поступки, у вигляді знижок, кредитів і все це заради того, щоб зберігати свої позиції і масштаби своєї діяльності.

Розведення шиншил

Розведення шиншил

Приблизно в 199 році в нашу країну було завезено перші 100 племінних пар пухнастих гризунів - шиншил. Цей маленький звір дуже сподобався багатьом російським жителям. Шиншил стали тримати в будинках і квартирах як домашніх тварин.

В Інтернеті можна заробляти

В Інтернеті можна заробляти

Сьогодні інтернет став невід'ємною частиною життя багатьох сучасних людей. Але часто думка про заробіток в інтернеті є не дуже позитивним.

Вітрові турбіни і сонячні панелі

Вітрові турбіни і сонячні панелі

В наш час більшість домовласників хотіли б, в теорії, самі створювати енергію для свого житла. Їм на допомогу прийшли вітрові турбіни і сонячні панелі, які приваблюють не тільки вартістю, але і естетичним впливом.

Улюблене хобі - успішний бізнес

Улюблене хобі - успішний бізнес

В наш час вироби ручної роботи-це не тільки хобі, але й чудова можливість хорошого заробітку. Тепер рукоділля можна сміливо називати підприємницька діяльність.

Переробка ПЕТ пляшок

Переробка ПЕТ пляшок

В сучасних мегаполісах і містах останнім часом дуже актуальною стала проблема накопичення, вивезення та переробки побутових відходів. Основна складність полягає не в переробці, а в сортуванні цих відходів.

"Перепелиний" старт

Перепелині ферми відносяться до високо рентабельним підприємствам. З мінімальними витратами, необхідними базовими знаннями та господарським підходом перепела знесуть Вам не одне «золоте» яєчко. Такими курочками-«рябами» можуть стати японські перепели, точніше перепілки.

Створення страусиної ферми

Створення страусиної ферми

Страусина ферма - куточок екзотичної живої природи, привертає увагу багатьох людей. Не багато хто з жителів нашої країни бачили африканських чорних страусів, фазанів, павичів, вільно розгулюють у великих за площею загонах.

Виготовлення акваріумів

Виготовлення акваріумів

Досить часто мамам і татам доводиться чути від своїх дітей прохання завести домашнього вихованця. Хтось віддає перевагу собакам, що хто-то кішкам, комусь до душі хом'ячки або морські свинки.

Бізнес на вирощуванні капусти

Бізнес на вирощуванні білокачанної капусти

Бізнес на капусті сьогодні є найпопулярнішим сільгоспбізнесом. Капуста завжди користувалась постійним попитом серед населення, незалежно від пори року. З неї можна приготувати не тільки величезну кількість найрізноманітніших блюд, але і використовувати як лікувальний засіб.

Відкриття магазину з продажу уживаної, уціненої і дешевого одягу

Відкриття магазину з продажу дешевого одягу

Оганізація успішного магазину з продажу уживаної, уціненої і дешевого одягу. Організаційно-правова форма організації бізнесу - індивідуальний підприємець дозволить скоротити податкові виплати.

Створення інтернет магазину для корпоративних клієнтів. Короткий Бізнес-План

Створення інтернет магазину для корпоративних клієнтів

Не дивлячись на існуючі погляди, інтернет-магазин мало чим відрізняється від звичайного магазину і віртуального в ньому не так вже й багато. Розглянемо цей момент детальніше. Інтернет магазин так само як і звичайний потребує бухгалтера, касовому апараті, компетентних продавців-консультантів, маркетологах, службі доставки.

Магазин з продажу шпалер з чого почати бізнес? Бізнес-план

Магазин з продажу шпалер

Досить цікавим виглядає один з видів бізнесу, який займається торгівлею шпалерами. Цей товар завжди затребуваний і ніколи не залежується на полицях магазинів. Для відкриття такого бізнесу, необхідно мати стартовий капітал, приблизно 2150000 рублів

  200-180  

 

 
Нові ідеї бізнесу | 480-460
| 460-440 | 440-420 | 420-400
| 400-380 | 380-360 | 360-340
| 340-320 | 320-300 | 300-280
| 280-260 | 260-240 | 240-220
| 220-200 | 200-180 | 180-160
| 160-140 | 140-120 | 120-100
| 100-80 | 80-60 | 60-40 | 40-20 | 20-0
 

Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


     

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей