Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прибуткові бізнес ідеї

  360-340  
Збір і продаж лікарських трав і рослин

Збір і продаж лікарських трав і рослин

Ідея бізнесу на збір і продаж лікарських трав і рослин підійде будь-якій людині бажає мати додаткове джерело заробітку, без початкового капіталу. Так само величезним плюсом даного бізнесу є єднання з природою, яке допомагає відчути справжнє щастя і забутися від нагальних справ.

Вирощування нутрій

Вирощування нутрій

Ідея бізнесу на вирощуванні нутрій підійде для жителів сільської місцевості. Можливі інвестиції в цей бізнес від 3000 - 25000 руб. Це залежить від наявності матеріалів для виготовлення будинків, облаштування місця вигулу, а також місця для купання нутрій.

Виготовлення безкаркасних меблів

Виготовлення безкаркасних меблів

Ідея для бізнесу виготовлення безкаркасних меблів відмінно підійде для творчих жінок з можливістю роботи на дому. Для організації, вам достатньо мінімальних інвестицій. Гроші підуть на купівлю швейної машинки, якщо її немає, і на витратні матеріали.

Шовкографія у себе на балконі

Шовкографія у себе на балконі

Ідея бізнесу шовкографія в домашніх умовах на своєму балконі підходить практично для будь-якої людини і не вимагає великих витрат на початковому етапі. Можна вкластися в 5000руб.

Нашийник з навігатором для собак

Нашийник з навігатором для собак

Бізнес ідея на ошийниках з навігатором для собак підходить в першу чергу для людей, які мають свій зоомагазин або є знайомства у клубах собаківників. На сьогоднішній день стає все більше собак дорогих порід, а так само розвивається сімейний туризм, куди обов'язково їдуть зі своїм чотириногим другом.

Розведення коропа в своєму ставку

Розведення коропа в своєму ставку

Ідея бізнесу на розведення коропа в своєму ставку може бути реалізована практично на будь-якому присадибній ділянці. Короп - це найдинамічніша риба. Карпа ще називають водній свинею, тому що він їсть багато і практично будь-яку їжу.

Вирощування і продаж квашеної капусти

Вирощування і продаж квашеної капусти

Ідея для бізнесу на вирощуванні та продажу квашеної капусти підходить для будь-якої людини, що проживає в сільській місцевості або має свою присадибну ділянку. Бажання заробити гроші допоможе вам почати цей бізнес.

Пересувна готель

Пересувна готель

Бізнес ідея пересувна готель заснована на простому використанні місць проживання без сплати податків на нерухомість і оформленні документів на будівництво капітальних будівель і споруд. Такий принцип успішно діє в країнах Європи.

Виготовлення та встановлення камінів

Виготовлення та встановлення камінів

Ідея бізнесу виготовлення та встановлення камінів підійде для людей володіють знаннями пічного справи. Якщо у вас немає знань пічного будівництва, але ви вважаєте що змогли б цим заробляти, в такому випадку не полінуйтеся звернутися в навчальні центри на курси пічного справи.

Промислова сушка фруктів і овочів

Промислова сушка фруктів і овочів

Бізнес ідея на сушіння фруктів і овочів добре підійде людям, у яких є можливість купувати фрукти або овочі за низькими цінами. Тобто основні витрати в даному бізнесі, це придбання сировини. І якщо ви самостійно вирощуєте, які або культури, то це великий плюс.

Встановлення дистанційних вимикачів світла. Заробіток для електрика

Встановлення дистанційних вимикачів світла. Заробіток для електрика

Бізнес ідея встановлення дистанційних вимикачів світла відмінно підійде електрикам, які працюють в Жеку або керуючих компаніях. Електрик може заробляти на наданні додаткових послуг для мешканців, доручених йому будинків.

Заробіток для студентів на студентах. 10 варіантів

Заробіток для студентів на студентах. 10 варіантів

Ідея бізнесу заробіток для студентів на студентах підійде для людей володіють організаторськими здібностями і займають активну життєву позицію. Головним завданням будь-якого студента є здача заліків та іспитів. Для здачі потрібно готуватися до кожного предмета окремо. Але часу в зайнятої життя молодих людей практично не залишається.

Купівля - продаж одягу на зарубіжних сайтах

Купівля - продаж одягу на закордонних сайтах

Бізнес ідея купівлі - продажу одягу на зарубіжних сайтах підходить практично для будь-якої людини, який бажає заробляти гроші практично не виходячи з дому. Головним вашим обладнанням буде комп'ютер з виходом в Інтернет і ваша голова на плечах.

Самостійна розкрутка і просування сайтів та форумів

Самостійна розкрутка і просування сайтів і форумів

Ідея для бізнесу з самостійної розкручування і просування сайтів і форумів відмінно підійде для людей, які мають можливість багато часу проводити за комп'ютером і мають базові знання по розвитку і просуванню сайтів.

Організація шоу фізичних і хімічних явищ

Організація шоу фізичних і хімічних явищ

Ідея бізнесу, заснована на організації шоу наукових явищ, носить в собі науково розважальний характер. Ця ідея спрямована на розвиток дітей дошкільного і шкільного віку в областях хімії і фізики.

Матування скла та дзеркал

Матування скла та дзеркал

Ідея щодо організації бізнесу на матировании стекол і дзеркал є досить прибутковим підприємством і дозволяє заробляти хороші гроші практично без початкових інвестицій, а так само без особливих навиків. Цей бізнес можна організувати, не звільняючись з основної роботи.

Виготовлення будиночків для кішок і собак

Виготовлення будиночків для кішок і собак

Ідея бізнесу на виготовленні будиночків для кішок і собак актуальна для людини, що володіє умінням майструвати. Відкривати свою майстерню ви можете практично в будь-якому зручному місці, де не потрібно платити орендну плату.

Виготовлення об'ємних картин з синтетичної тканини

Виготовлення об'ємних картин із синтетичної тканини

Ідея бізнесу з виготовлення об'ємних картин підходить для творчих людей, які захоплюються рукоділлям. З розвитком прогресу своїми руками можна виготовляти цікаві і незвичні речі. Наприклад, об'ємні картини, які виготовляються за допомогою синтетичних тканин.

Надання посередницьких послуг

Надання посередницьких послуг

Посередницькі послуги як бізнес ідея на сьогоднішній день відкрито функціонує лише в декількох областях, це нерухомість і продаж-купівля автомобілів. В інших напрямках підприємці намагаються приховувати, що вони є посередниками. Цікавий такий бізнес ще тим, що можна займатися ним, не виходячи з основної роботи.

Міні ательє на дому

Міні ательє на дому

Бізнес ідея ательє на дому в першу чергу підходить домогосподаркам мають вільний час і вміють користуватися швейною машинкою. Невідомо в силу якихось обставин, вам довелося залишитися вдома, але бажання заробляти і мати хоч якусь незалежність завжди притаманне працьовитим людям.

  360-340  

 

 
Нові ідеї бізнесу | 480-460
| 460-440 | 440-420 | 420-400
| 400-380 | 380-360 | 360-340
| 340-320 | 320-300 | 300-280
| 280-260 | 260-240 | 240-220
| 220-200 | 200-180 | 180-160
| 160-140 | 140-120 | 120-100
| 100-80 | 80-60 | 60-40 | 40-20 | 20-0
 

Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


     

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей