Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прибуткові бізнес ідеї

  340-320  
Організація фітнес табору - «Здоровий спосіб життя»

Організація фітнес табору - «Здоровий спосіб життя»

На сьогоднішній день все більша кількість людей долучається до здорового способу життя. Люди хочуть займатися спортом, спорт став доступнішим. Відкривається безліч спортивних магазинів, тренажерних залів, студій танців і т.д.

Виготовлення слов'янських оберегів на дому

Виготовлення слов'янських оберегів на дому

Бізнес ідея на виготовленні слов'янських оберегів відмінно підходить для заробітку на дому. Головне мати бажання, творче мислення і акуратність, а так само доступ до інформації про слов'янських звичаях і віруванні.

Створення картин з піску в пляшці

Створення картин з піску в пляшці

Бізнес ідея створення картин з піску в пляшці прийшла до нас із країни, де гори піску і пляшок, залишені після туристів, ця країна Єгипет. Це унікальна і в той же самий час досить проста техніка для творчості.

Написання дитячих казок за індивідуальним замовленням

Написання дитячих казок за індивідуальним замовленням

Ідея бізнесу з написання дитячих казок за індивідуальним замовленням це хороший варіант для самореалізації копірайтеру. Копірайтер - це людина пише тексти на замовлення за винагороду.

Виготовлення садових скульптур

Виготовлення садових скульптур

Ідея бізнесу на виготовлення садових скульптур може бути розпочато людиною вміє працювати з деревом, гіпсом, цементом, монтажною піною і т.д. Так само необхідно мати творчий потенціал і бажання заробляти. Реалізовувати цю ідею ви зможете у себе в гаражі або в приватному будинку.

Створення красивих пляшок своїми руками

Створення красивих пляшок своїми руками

Бізнес ідея створення красивих пляшок своїми руками вимагає від автора чималої творчого потенціалу. Для створення оригінальної пляшки ви можете використовувати абсолютно будь-яку техніку і матеріал.

Декупаж побутових предметів

Декупаж побутових предметів

Декупаж - це аплікація. Аплікація - це нанесення паперового малюнка на поверхню. Бізнес ідея декупаж побутових предметів заснована в першу чергу на оновлення старих домашніх речей. Будь-яку річ можна оновити за допомогою техніки декупаж.

Виготовлення візитних карток, як на цьому заробити?

Виготовлення візитних карток

Бізнес ідея на виготовленні візитних карток є справою з мінімальними вкладеннями від 90 000 руб. це досить пристойна сума, яка окупитися не скоро, тому що виготовлення візиток складно вести як окремий бізнес, це справа рекомендується створювати поряд з іншими напрямами з тієї ж сфери послуг.

Листи щастя від Діда Мороза і казкових персонажів

Листи щастя від Діда Мороза

Бізнес ідея написання листів щастя від Діда Мороза і інших казкових персонажів, заснована на привітанні та спілкуванні з дітьми. Для реалізації цієї ідеї потрібно створити свій інтернет-сайт, за допомогою якого ви будете підшукувати клієнтів.

Приготування сиру в домашніх умовах

Приготування сиру в домашніх умовах

Бізнес ідея з приготування сиру в домашніх умовах на сьогоднішній день розвинена слабо, це пов'язано з тим, що виробництво сиру дуже складна і клопітка заняття. Для приготування потрібно спеціальне обладнання, додаткові компоненти і найголовніше, це час.

Виготовлення фотокниг на замовлення

Виготовлення фотокниг на замовлення

Бізнес ідея з виготовлення фотокниг відмінно підходить для домогосподарок і дівчат у декретній відпустці. Особливо після народження дитини ви хочете запам'ятати кожен новий мить його життя і у вас виходить безліч фотографій, для створення першої фотокниги для себе.

Обклеювання автомобілів вінілової плівкою

Обклеювання автомобілів вінілової плівкою

Бізнес ідея з обклеювання автомобілів вінілової плівкою схожа з фарбуванням автомобіля за допомогою аерографії, але при цьому не вимагає художніх умінь від майстра, так і для клієнтів така послуга виходить дешевше.

Розведення раків на своїй ділянці

Розведення раків на своїй ділянці

Бізнес ідея розведення раків відмінно підходить для сільської місцевості. Від вас буде потрібно бажання заробити і терпіння. Якщо на вашій ділянці є вільний майданчик для організації водойм, то інвестиції будуть мінімальними.

Послуги костюмованої фото студії

Послуги костюмованої фото студії

Бізнес ідея послуги з костюмованої фотографії підходить для людей, які вміють тримати фотоапарат у руках і бажають заробляти, займаючись улюбленою справою. Кращим варіантом буде організація міні фото студії для початку хоча б в спальному районі. Так як наша студія буде костюмованої то нам необхідно підготувати костюми для фото сесій.

Послуги дизайнерської упаковці товарів

Послуги дизайнерської упаковці товарів

Бізнес ідея дизайнерської упаковці товарів підходить для творчих натур бажаючих мати свій невеликий бізнес. Ваші послуги будуть потрібні людям, які після покупки подарунка потребують додатковому оформленні.

Виготовлення мила і шампуню в домашніх умовах

Виготовлення мила і шампуню в домашніх умовах

Бізнес ідея приготування мила і шампуню в домашніх умовах, це бізнес з початковими інвестиціями до 100$. На ці гроші ви зможете придбати всі необхідні компоненти для першої партії товару. Починати слід з більш простого і навчитися варити мило.

Виготовлення розмальовок для дітей

Виготовлення розмальовок для дітей

Бізнес ідея виготовлення розмальовок для дітей є хорошим бізнесом, яким ви зможете займатися у себе вдома у вільний від основної роботи час. Для початку роботи вам знадобиться комп'ютер, принтер, степлер, ці речі є практично в кожному будинку.

Магазин на колесах, свій автофургон

Магазин на колесах, свій автофургон

Бізнес ідея пересувної магазин на колесах в першу чергу підійде для любителів недалеких подорожей бажаючих поєднати приємне з корисним. Але для початку такого бізнесу вам буде потрібно автофургон.

Бізнес-ідея по виготовленню ключів, новий погляд

Бізнес-ідея по виготовленню ключів, новий погляд

Бізнес-ідея по виготовленню ключів не вимагає особливих знань і умінь. Для початку бізнесу вам потрібно підібрати відповідне приміщення, прикупити верстат для виготовлення ключів і різноманітні заготовки для бедующих ключів.

Послуги бармена за викликом

Послуги бармена за викликом

Бізнес-ідея по роботі барменом за викликом підходить в першу чергу для людей хто вже знайомий з даною професією. Для початку вам буде потрібно купити чи виготовити на замовлення переносну барну стійку. Вартість барної стійки становить близько 400$.

  340-320  

 

 
Нові ідеї бізнесу | 480-460
| 460-440 | 440-420 | 420-400
| 400-380 | 380-360 | 360-340
| 340-320 | 320-300 | 300-280
| 280-260 | 260-240 | 240-220
| 220-200 | 200-180 | 180-160
| 160-140 | 140-120 | 120-100
| 100-80 | 80-60 | 60-40 | 40-20 | 20-0
 

Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


     

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей