Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прибуткові бізнес ідеї

  260-240  
Татуювання від майстра! Відкриття тату-салону

Відкриття тату-салону

Інтерес до татуювань в останні десятиліття неймовірно зріс. Зараз багато людей хочуть прикрасити свою шкіру унікальним малюнком, а умілі підприємці заробляють на цьому гроші.

Бізнес на друку - шовкографія. Технології шовкографії

Бізнес на друку - шовкографія

Щоб нанести на сувенірний або рекламний матеріал якусь символіку, дуже зручно скористатися методом шовкографії. На сьогоднішній день бізнес, побудований на використанні методу шовкографії, є досить прибутковою та перспективною справою в області друку.

Прокат велосипедів як бізнес></td>
       <td width=

Прокат велосипедів як бізнес

Організовуючи даний вид культурного відпочинку населення можна виграти, як подарувавши людям гарний настрій, так і поповнивши свою кишеню. Бізнес прибутковий в літній час, а точніше в період з травня по листопад до зимових холодів.

Що потрібно для автосалону? Як відкрити свій автосалон?

Як відкрити свій автосалон?

Майже кожна людина хоче досягти багатства і поваги. Одним із способів досягти успіху є відкриття власного автосалону. Зовсім природно, автомобільний ринок зростає, і з кожним роком, людей бажаючих придбати собі авто, стає більше і більше.

Дизайн та проектування штор - бізнес для дизайнера

Дизайн та проектування штор

Якщо є художні задатки, якщо є потреба заробляти своєю творчістю в сфері дизайну, можна спробувати реалізувати ідею бізнесу по дизайну і проектування штор. Штори, як важливий предмет інтер'єру, несуть функцію естетизації побуту і дизайнерської закінченості стильового оформлення кімнати.

Курси манікюру і перукаря

Курси манікюру і перукаря

Організація перукарських курсів і курсів манікюру може виявитися дуже прибутковою справою. Вони не вимагають великих капіталовкладень, ліцензій і дозволів. А при хорошій рекламі та якісному викладанні такі курси приносять відмінний дохід.

Завод з виробництва бетону, як бізнес

Завод з виробництва бетону

Продаж бетону - це перспективне заняття. Бетон оточує нас скрізь. У будівництві зараз переважає зведення монолітних конструкцій, коли споруджують каркас, потім опалубку і залити все бетоном, цей процес багаторазово повторюється, таким чином і виникає будівлю.

Інтернет агентство з копірайтингу

Інтернет агентство з копірайтингу

З кожним роком цифровий світ розвивається все стрімкіше і не може не залишити свій слід на нашій з вами життя. Людство постійно потребує нової інформації, більшу частину якої він отримує з інтернету.

Бізнес на садових альтанках і будиночках

Бізнес на садових альтанках і будиночках

Дачна ділянка не будуть виглядати закінченими, якщо на території ділянки немає садового будиночка, а поруч з будинком немає затишної дерев'яної альтанки або простого навісу для спокійного відпочинку. Чи це Не є чудовою ідеєю для розвитку власного бізнесу?

Як відкрити свій ларьок?

Як відкрити свій ларьок?

Маленький ларьок здатний приносити підприємцю прибуток до 2 тисяч доларів в місяць, а якщо таких кіосків встановити кілька, то можна непогано заробляти. Необхідно лише знати про особливості цього бізнесу.

Відкриття медичної клініки. Медичні послуги

Відкриття медичної клініки

Відкрити приватну медичну клініку може будь-який підприємець, для цього зовсім не потрібно мати медичну освіту, головне знати деякі нюанси. Часто страхові компанії відкривають свої приватні медичні клініки для економії витрат на лікування за страховими полісами.

Заробити на продажу билинчиков. Блін - це ідея

Заробити на продажу билинчиков. Блін - це ідея

Млинці - це, мабуть, одне з перших страв, які ми вчимося готувати у наших мам. Як і багато років тому вони користуються великою популярністю на домашніх кухнях. Тепер все частіше їх подають в ресторанах і кафе.

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Установка металевих дверей - це не просто чергове віяння моди, а дуже важливе засіб для захисту житла і всього того, що знаходиться всередині. Практично кожен житель країни є потенційним покупцем такого важливого предмета інтер'єру.

Бізнес з продажу велосипедів - свій вело-магазин

Бізнес з продажу велосипедів - свій вело-магазин

Бізнес з продажу велосипедів може приносити стабільний дохід. Купують велосипеди люди, які не просто люблять велоспорт, для деяких цей спорт є професійним заняттям або способом життя, тому навіть самі дорогі велосипеди знаходять своїх покупців.

Установка рекламних банерів та стендів - рекламний бізнес

Установка рекламних банерів та стендів

Реклама залучає до себе більшу кількість клієнтів і дозволяє не просто боротися за успіх у бізнесі, але і напрацьовувати авторитет у клієнтів. Суть ідеї: розміщення рекламних стендів в місцях з великою прохідністю людей. Заробляти гроші від продажу рекламних місць, флаєрів, візитниць, банерів і т.д.

Перевезення пасажирів маршрутним таксі

Перевезення пасажирів маршрутним таксі

Не дивлячись на те, що маршрутних таксі стає все більше і більше народу в них менше не стає. Звідси можна зробити висновок, що маршрутки користуються популярністю серед пасажирів, а значить організація пасажирських перевезень може стати досить прибутковою справою.

Бізнес на металобрухт - пункт прийому металу

Бізнес на металобрухт - пункт прийому металу

Багато хто напевно не пам'ятають той прекрасний радянський час, коли піонери після уроків збиралися в бригади по збору металобрухту. Вчителі і вихователі влаштовували змагання між класами, будучи впевненими, що ці суспільно-політичні акції роблять дітей згуртованішою і дружний.

Виробництво піци як бізнес></td>
       <td width=

Виробництво піци як бізнес

Піца - це улюблене блюдо не тільки італійців, воно стало практично інтернаціональним. І хоча різноманітних ресторанів і фірм, які здійснюють доставку піци багато, з-за високої рентабельності бізнесу підприємці все частіше відкривають такі заклади.

Продаж окулярів - магазин оптики

Продаж окулярів - магазин оптики

З кожним роком продаж окулярів стає все більш затребуваним і вигідною справою. Особливо вигідний цей бізнес влітку, так як асортимент продаваних очок поповнюється сонцезахисними окулярами, попит на які має колосальні розміри.

Різьба по дереву - бізнес ремесло

Різьба по дереву - бізнес ремесло

Найбільш широким попитом різьба по дереву користується на зарубіжному ринку. Тому будови бізнесу бажано починати з пошуку каналу для реалізації виробів в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

  260-240  

 

 
Нові ідеї бізнесу | 480-460
| 460-440 | 440-420 | 420-400
| 400-380 | 380-360 | 360-340
| 340-320 | 320-300 | 300-280
| 280-260 | 260-240 | 240-220
| 220-200 | 200-180 | 180-160
| 160-140 | 140-120 | 120-100
| 100-80 | 80-60 | 60-40 | 40-20 | 20-0
 

Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


     

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей