Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Татуювання від майстра! Відкриття тату-салону

   

Інтерес до татуювань в останні десятиліття неймовірно зріс. Зараз багато людей хочуть прикрасити свою шкіру унікальним малюнком, а умілі підприємці заробляють на цьому гроші.

Проте в цьому бізнесі багато нюансів. По-перше, слід визначитися з форматом закладу. У тату-салонах можна надавати додаткові послуги: пірсинг, шрамування, татуаж губ, очей, брів. Все це принесе гроші, так як користується популярністю, проте такий салон ніколи не стане культовим місцем тих людей, для яких татуювання - це частина життя. Такі люди покривають практично все своє тіло татуюваннями і є постійними клієнтами салонів, в яких залишають пристойні суми. Крім цього, в тату-салоні можна продавати обладнання для нанесення тату, витратні матеріали, а також здійснювати підготовку майстрів, проводити семінари підвищення кваліфікації.

Який формат салону ви б не вибрали, необхідно приміщення. За вимогами СЕС воно повинно мати площу з розрахунку не менше 12 квадратних метрів на кожного майстра. Стіни, підлога і стеля приміщення повинні бути з миючих матеріалів. Краще, якщо приміщення буде складатися з трьох кімнат: цілодобово, підсобне приміщення і процедурний кабінет. Орендувати площу під тату-салон можна і на околиці - до хорошого майстра клієнти поїдуть в будь-яке місце.


 

Татуювання від майстра! Відкриття тату-салону

 

Отже, успіх вашої тату-салону гарантує хороший і кваліфікований майстер. Мистецтва татуювання не навчають в інститутах, і знайти професіонала вкрай важко, проте можливо. В салон потрібно близько 5-6 осіб, серед яких директор, адміністратор і майстри.

З обладнання потрібно купити тату машинки за кількістю майстрів, лазерний прилад для виведення татуювань, набір голок, стерилізатори, фарби. Вартість машинки близько 3 тисяч доларів.

Оплату послуг в тату-салонах вважають за площі шкіри, на яку нанесене татуювання, і за одиницю прийнято брати площа пачки сигарет. Так ось, за одиницю площі клієнт платить в середньому близько 100 доларів, а за виведення татуювання 100 доларів за квадратний сантиметр.
Вважається, що цей бізнес сезонний, проте до літа роблять татуювання поодинокі клієнти, ті, хто живе цим і методично заповнює малюнками кожен сантиметр тіла, ходять в салони в будь-який час року.

Стартовим капіталом для відкриття тату-салону буде близько 50 тисяч доларів. Окупність бізнесу - півтора - три роки. Рентабельність - 30%, а місячна прибуток - 3-10 тисяч доларів.
Підвищити прибуток можна за допомогою проведення курсів нанесення татуювань для новачків, місячний курси коштують близько 1000 доларів, а навчити можна практично будь-які, головне, щоб людина вміла малювати.

1

Читайте також:

Бізнес план тату салону

Бізнес план салону тату

Щоб почати цей прибутковий бізнес необхідно мати стартовий капітал у розмірі від 7000 до 12000 доларів. Найперша витрата - це оренда приміщення. Спочатку можна зняти квартиру на першому поверсі житлового будинку.


Тому Вперед - Бізнес на друку - шовкографія

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт приватного житла зажадає від вас вміння і навичок, які в подальшому стануть вашою рекламою, тому що в такому бізнесі головне складові успіху - це «сарафанне радіо».


Розклеювання оголошень. Організація свого бізнесу на оголошеннях

Розклеювання оголошень. Організація свого бізнесу на оголошення

Бізнес заснований на оголошеннях - це бізнес в сфері реклами, для того щоб з успіхом існувати в цій сфері в першу чергу від вас вимагається творчий підхід до вирішення завдань.


Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Даний бізнес є сезонним і найбільш підходить тим людям, які живуть в курортних містах і основні засоби заробляють під час пляжного сезону і напливу туристів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей