Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прибуткові бізнес ідеї

  280-260  
Виготовлення домашнього вина

Виготовлення домашнього вина

Дана ідея бізнесу найкраще підходить жителям сільських будинків, тому що виготовлення вина вимагає наявність приміщень для виробництво та зберігання готової продукції, до речі вино краще зберігати у дубових бочках або на крайній випадок в скляних пляшках великої ємності.

Вирощування Ахатин - великих равликів

Вирощування Ахатин - великих равликів

Бізнес ідея вирощування ахатин - великих равликів чудово підходить для мешканців квартир. Равлик спокійно себе почувають і розмножуються в звичайному тераріумі.

Фермерське - свинарське господарство

Фермерське - свинарське господарство

З року в рік набирає популярність тема розвитку фермерських господарств. Більшість бізнесменів, бажаючи зайняти вільну нішу, вкладають інвестиції в сільськогосподарський сектор. У сільській місцевості підприємці активно купують земельні ділянки, а також прийшли в занепад господарства, плануючи почати свій бізнес.

Відкриваємо кабінет манікюру і педикюру

Відкриваємо кабінет манікюру і педикюру

Відкриття кабінету по наданню послуг манікюру і педикюру є дуже вигідною ідеєю. В будь-якому віці, при різному достатку жінки прагнуть стежити за собою, і доглянуті нігті є одним з важливих складових жіночої краси.

Виробництво заморожених напівфабрикатів

Виробництво заморожених напівфабрикатів

Ні для кого не секрет, що заморожені напівфабрикати - це дуже вигідний бізнес, так як більшість населення широко використовує їх у своєму харчуванні, а деякі хоча б зрідка, але теж купують їх. Це легко, смачно, швидко і зручно.

Вантажоперевезення газель. Свій бізнес на газелі

Свій бізнес на газелі

В наш час коли у людей є гроші і можливість купувати нове житло. доводиться перевозити речі з місця на місце. подивившись на це, я пропоную починаючим підприємцям вхопиться за цю справу. а також і тим хто хоче розвинути свій бізнес.

Вигідно розпочати бізнес запису на CD/DVD-дисків?

Вигідно розпочати бізнес на запису CD/DVD дисків?

Незважаючи на те, що комп'ютери з записуючими пристроями зараз далеко не рідкість, зробити бізнес на запису CD/DVD-дисків цілком можливо.

Прокат автомобілів, як відкрити?

Прокат автомобілів, як відкрити?

Відкриття свого бізнес-справи з прокату автомобілів спочатку має великі фінансові вкладення. Тут найважливіше - визначити для себе рівень машин, які будуть в прокаті.

Організація ЧОПа. Охоронне агентство

Організація ЧОПа. Охоронне агентство

З розвитком бізнесу власники все частіше користуються послугами приватних охоронних підприємств. Організувати ЧОП можна всього за 3 тисячі доларів. Цих грошей вистачить на початковому періоді, а у подальшому необхідно розвивати бізнес і вкладати в нього.

Бізнес на компанії вантажоперевезень

Бізнес на компанії вантажоперевезень

Бізнес на здійснення вантажоперевезень - цікава справа. Організувати транспортну компанію, яка здійснює таку діяльність в цей час нескладно. Важливо знати деякі тонкощі.

Що потрібно для відкриття парковки?

Що потрібно для відкриття парковки?

Щоб забезпечити себе легальну територію для паркування, найпростіше укласти договір з таким підприємством, какГСПП. Саме йому належить право займатися організацією парковок.

Камери і системи відеоспостереження. Бізнес безпеки

Камери і системи відеоспостереження

Зі збільшенням добробуту люди все частіше замислюються про збереження свого майна, а також безпеку близьких і своєї власної. Так і погроз з боку злочинців для багатих людей більше, ніж для звичайних учителів та інженерів.

Апарат для чищення взуття, як бізнес

Апарат для чищення взуття, як бізнес

Бізнес-ідея, пов'язана з установкою апаратів, що виконують послуги з чищення взуття, на сьогодні дуже затребувана. Такий апарат може бути зручно розташований і у великих, і малих приміщеннях.

Меблі для тварин. Будиночки для кішок і собак

Меблі для тварин

Домашні вихованці є в багатьох квартирах. Одні господарі спокійно ставляться до того, що їх кішка або собака спить у кріслі або на ліжку, а деяким не подобається постійно чистити меблі від шерсті. Але в будь-якому випадку господарі тварини, у якого є власний диванчик, матрацик або будиночок, відчувають себе задоволеними і щасливими.

Як організувати виробництво макаронів?

Як організувати виробництво макаронів?

Макарони - смачне, корисне і просте блюдо. Мабуть, немає родини, яка не використовувала б їх у своєму раціоні. З макаронів готують найрізноманітніші страви: починаючи від перших закінчуючи десертами. Організувати бізнес з виробництва макаронів нескладно. Важливо знати декілька простих правил.

Бізнес - диспетчерська служба таксі

Бізнес - диспетчерська служба таксі

Організувати фірму з надання послуг таксі на перший погляд здається легкою справою. Але найняти 2-3 водія, диспетчера і придбати номер телефону - це далеко не все. Цей бізнес має низку нюансів, які можуть допомогти фірмі-новачку зайняти гідне місце на ринку або знищити її.

Бізнес - послуги вантажників

Бізнес - послуги вантажників

Будь переїзд традиційно пов'язаний з численними проблемами. Особливо важко перевозити з одного місця на інше різні крихкі речі - люстри і світильники, посуд, кришталь, дорогі вази. Також виникають труднощі при перевезенні музичних інструментів, лідирують рояль і піаніно.

Виготовлення шаф-купе бізнес

Виготовлення шаф-купе

Незважаючи на наявність численних фірм з виготовлення шаф-купе, ідея бізнесу, пов'язаного з даною меблями, має великі перспективи. Це зумовлено потребою таких шаф, виготовлення яких надає можливість максимального задоволення всім запитам замовника.

Магазин побутової хімії - відкриття бізнесу

Магазин побутової хімії

Незамінність різноманітних миючих засобів не піддається сумніву. Елементи побутової хімії стали звичайним домашнім атрибутом. Тому даний товар має колосальну затребуваність, а бізнес, побудований на його продаж, є чудовою ідеєю, здатною забезпечити чималий дохід.

Вирощування огірків

Вирощування огірків

Метою бізнес ідеї є організація додаткового заробітку або повноцінного домашнього бізнесу (на ваш розсуд). Вирощувати огірки слід екологічно чистими методами. При організації малого домашнього огіркового бізнесу достатньо буде мати свій город.

  280-260  

 

 
Нові ідеї бізнесу | 480-460
| 460-440 | 440-420 | 420-400
| 400-380 | 380-360 | 360-340
| 340-320 | 320-300 | 300-280
| 280-260 | 260-240 | 240-220
| 220-200 | 200-180 | 180-160
| 160-140 | 140-120 | 120-100
| 100-80 | 80-60 | 60-40 | 40-20 | 20-0
 

Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


     

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей