Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прибуткові бізнес ідеї

  220-200  
Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.

Бізнес на виробництві мила ручної роботи

Бізнес на виробництві мила ручної роботи

Засоби гігієни - це те, від чого людина не відмовиться ніколи. Криза, війна, політичні перевороти, і ще безліч стресів, які можна зняти такої приємної процедури, як прийняття ванни або душа з використанням ароматного мила ручної роботи. Це така приємна дрібниця.

Таксі з безкоштовним доступом до мережі Wi-Fi

Таксі з безкоштовним доступом до мережі Wi-Fi

Сьогодні бездротовий доступ до мережі Інтернет (Wi-Fi) надають у безкоштовне користування відвідувачам багатьох суспільних закладів. Треба сказати, що це, як показує практика, виявилося дуже хорошим засобом залучення нових клієнтів і пробудження лояльності у завсідників.

Виготовлення новорічних іграшок та прикрас

Виготовлення новорічних іграшок та прикрас

Ідея бізнесу, про яку розповідається в цій статті, присвячена новому року. Можна заробляти, не виходячи з будинку на виготовленні іграшок для новорічної ялинки. Всім відомо, що напередодні цього свята на прилавках магазину даний товар розкуповують миттєво, не залишаючи нічого.

Винний магазин

Винний магазин

Аналізуючи ситуацію на ринках збуту нашої алкогольної продукції, робимо висновки, що основними конкурентами є іноземні виробники алкогольної продукції. Їх продукт майже завжди є високоякісним і широко асортиментним, різноманітністю упаковок.

Послуги манікюру

Послуги манікюру

В даний час нічого не може бути краще, ніж індустрія краси і все, що з нею пов'язано. Сфера послуг - це "живі гроші" , її можна порівняти з магазином, тому, що, якщо скласти вдалий бізнес - план манікюрного салону, то буде завжди щомісячний дохід.

Альтернативні шляхи переробки деревних відходів

Альтернативні шляхи переробки деревних відходів

В країні запаси відходів деревини надзвичайно великі. До теперішнього часу в Росії, враховуючи всі відомі різні способи її переробки, використовується лише близько 50%, а в Сибіру лише близько 35% усієї маси деревної сировини.

Вирощування шампіньйонів

Вирощування печериць

В даний час лісові гриби на прилавках продуктових ринків і магазинів практично замінені грибами, вирощених у штучних умовах. Лісові гриби зараз збирають тільки дуже досвідчені грибники, та й то ставляться до них з побоюванням

Біжутерія своїми руками

Біжутерія своїми руками

Кожна жінка хоче добре виглядати і привертати увагу оточуючих. В образі модниці важлива кожна річ і кожна дрібниця. Сьогодні дуже модно підкреслювати стиль аксесуарами: кільцями, браслетами, підвісками, обручами і іншими аксесуарами

Бізнес ідеї для жіночої статі

Бізнес ідеї для жіночої статі

Багато сучасні жінки роблять кроки в підприємницькій сфері, тому вони налаштовані рішуче довести, що не тільки чоловіки можуть заробляти хороші гроші.

Виробництво теплиць і парників

Виробництво теплиць і парників

Не дивлячись на постійне вдосконалення процесу вирощування овочів, він все ще вважається однією з проблемних завдань у сільському господарстві. Велика кількість бур'янових рослин, різні шкідники (комахи)

Вирощування лісу

Вирощування лісу

Сьогодні металопластикові вікна та металеві двері здається, що витіснили дерев'яні, але все ж досягнення прогресу не можуть замінити ту красу і затишок, яким наділені дерев'яні вироби. Деревина потрібна всюди: стать, стілець, стіл, міжкімнатні двері, короба, диван, шафа та інші.

Гарний бізнес. Павичі

Гарний бізнес. Павичі

Для розведення цієї чудової птиці необхідно знати, що на одного самця має припадати дві або три самки. Від погодних умов безпосередньо залежить те, скільки будуть нестися самки. Несуться вони з квітня по липень.

Заробіток в інтернеті - хто вважає це нереальним?

Заробіток в інтернеті - хто вважає це нереальним?

Щодня мільйони людей користуються інтернетом, і напевно переду кожним користувачем рано чи пізно виникає питання: «А чи можна заробити в мережі, і наскільки взагалі реальний заробіток в інтернеті?».

Початок готельного бізнесу

Початок готельного бізнесу

Готельний бізнес - один з найбільш стабільних бізнесів у світі на сьогоднішній день, оскільки галузь туризму розвивається з кожним днем. Вкладення грошових коштів у відкриття готелю чи готелю може виявитися безпечним і прибутковим.

Бізнес проект вантажоперевезень

Бізнес проект вантажоперевезень

Цей вид бізнесу дуже поширений, але при цьому не втрачає інтерес людей, які вирішили почати працювати на себе. Основними плюсами вантажоперевезень є

Гончарне ремесло - це естетика за хороші гроші

Гончарне ремесло - це естетика за хороші гроші

Гончарному ремеслу стародавні люди приписували магічне значення. Ще б! Адже безформна глина в руках майстра перетворюється у скульптури, іграшки, прикраси і посуд. І ще багато релігії таким чином представляють створення людини.

Плетені меблі для домашнього бізнесу

Плетені меблі для домашнього бізнесу

C давніх часів у нашій країні славиться ремесло, у якого в національних традиціях дуже глибокі коріння. Одне з таких дуже давніх ремесел вважається плетіння різних корисних предметів застосовуються в будинку

Бізнес ремонтно-будівельної компанії

Бізнес ремонтно-будівельної компанії

Такий бізнес як оздоблювальні роботи без клієнтів не залишиться поки йде будівництво і здача побудованих нових приміщень. У Москві, наприклад, на рік оборот на ринку ремонтно-будівельних робіт - близько 1,5 мільярда доларів.

Бонсаї - створення карликових дерев

Бонсаї - створення карликових дерев

Ціле мистецтво, яке завітало до нас з Японії - це бонсаї. Бонсаї - дерева в мініатюрі, які ростуть в домашніх умовах і є точною копією великих дерев: ялинок, сосен, яблунь, беріз та ін.

  220-200  

 

 
Нові ідеї бізнесу | 480-460
| 460-440 | 440-420 | 420-400
| 400-380 | 380-360 | 360-340
| 340-320 | 320-300 | 300-280
| 280-260 | 260-240 | 240-220
| 220-200 | 200-180 | 180-160
| 160-140 | 140-120 | 120-100
| 100-80 | 80-60 | 60-40 | 40-20 | 20-0
 

Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


     

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей