Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес ремонтно-будівельної компанії

   

Такий бізнес як оздоблювальні роботи без клієнтів не залишиться поки йде будівництво і здача побудованих нових приміщень. У Москві, наприклад, на рік оборот на ринку ремонтно-будівельних робіт - близько 1,5 мільярда доларів.

Раніше, коли про підприємництво не мріяли, ремонтно-будівельні роботи теж завжди були затребувані. Навіть раніше, якщо людям потрібно було поміняти плитку в своїй квартирі, вони наймали будівельників з найближчою будівництва. Був і інший варіант - найняти робітників через своїх знайомих. Минув час, багато бригади можуть працювати легально. Багато бригад змогли перерости в дуже великі та відомі фірми. Ніхто не може порахувати точну кількість компаній, так як багато з них працюють легально. Деякі люди самі роблять обробку в квартирі, але таких людей дуже мало. До цього ще додається ремонт в квартирі. В середньому ціна за кв.м. близько 50 доларів.


Ремонтно-будівельні роботи поділяють на три категорії: люкс косметичний і економ - класу. Поняття євроремонт давно вже застаріло. Ремонт категорії класу люкс складається з правильного складання геометрії стін, а так само вирівнювання стель і стін, в цьому ремонті використовують тільки найкращі та якісні матеріали. Категорія косметичний ремонт - це додання приміщенню зовнішнього вигляду(наклеювання шпалер, заміна плитки, побілка). Ремонт економ - класу є самим дешевим, він знижує трудомісткість роботи, просто створює видимість і правильну геометрію приміщення. Компанії краще робити ремонт економ - класу, так як сил на нього йде менше чим в інших категоріях.


 

Бізнес ремонтно-будівельної компанії

 

Робота з клієнтом зазвичай починається з його дзвінка в ремонтно-будівельну компанію, а після цього до клієнта виїжджає виконроб. Після приїзду виконроб оцінює роботу і її вартість, потім виконроб кошторис з докладним описом роботи. Початок роботи зазвичай починаються через два - три дні після того, як склали кошторис.

У багатьох ремонтно-будівельних компаній зарплата відрядна. У будь-якому місті знайти будівельників не складно. Ломщики виконують перший етап, потім запрошують вузько профільних фахівців ( штукатури, маляри тощо). Найбільша кількість замовлень. Зазвичай ремонтно-будівельна компанія теплу пору року, отримує найбільшу кількість замовлень - кінець весни і літо, а взимку замовлення вельми рідкісні. Адже не всі захочуть робити ремонт на новий рік. На ремонт однієї кімнати зазвичай йде приблизно місяць, але косметичний ремонт можна зробити набагато швидше. Багато компаній воліють ремонт економ - класу. В ремонті економ класу виконання робіт швидше і відповідальності менше. Є і окремі види робіт, що приносять різну дохідність. Найдешевша робота - малярні та плиточні роботи. Найбільш рентабельна робота це установка склопакетів, кондиціонерів, електрика. Якщо вам захочеться заробити грошей за короткий термін, то цей бізнес вам не підійде.

Клієнти, які звертаються в ремонтно-будівельну компанію - жителі новобудов, з-за цього компанії роблять акцент на райони в яких є новобудови. Найкращою є поширення рекламних буклетів. Так само клієнти шукають ремонтно-будівельну компанію через інтернет або за рекомендаціями. Іноді новими замовниками є сусіди попереднього замовника, так сусіди самі бачать, як відбувається робота і її, це і є прикладом.

1

Читайте також:

Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт приватного житла зажадає від вас вміння і навичок, які в подальшому стануть вашою рекламою, тому що в такому бізнесі головне складові успіху - це «сарафанне радіо».

Бізнес План ремонт квартир

Бізнес План ремонт квартир

Необхідно врахувати, що робота такої фірми носить сезонний характер, левова частка замовлень припадає на період з ранньої весни до кінця осені. Цей фактор необхідно врахувати при рекламної кампанії. В місяці найменшого попиту, залучати клієнтів з допомогою різних знижок і акцій

Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів у нашій країні можна виділити в окремий напрямок для бізнесу, так як балкон виконує безліч функцій і від балкона залежить і збереження тепла у всій квартирі.

Утеплення вікон

Утеплення вікон

Створити і розвинути такий спосіб заробітку дуже просто, адже ви часто бачили рекламу по телевізору, «купуйте пластикові вікна», але ж таке не кожному по кишені. А значить, до цих пір у віконних отворах стоять старі дерев'яні вікна.

Бізнес ідея Заміське будівництво будинків

Бізнес ідея Заміське будівництво будинків

Заміська життя завжди відрізнялася особливою енергетикою, але в даний час більшість населення залишає сільську місцевість. Бізнес ідея для якісного заміського будівництва покликана змінити сформовану ситуацію.

Малий будівельний бізнес

Малий будівельний бізнес

Перші «швидкі» гроші ви зможете заробити на будівництві малих будинків як правило безпосередньо для клієнта, плюс крім грошей ви отримаєте безцінний досвід і краще, якщо ви самі візьмете безпосередню участь у виконанні робіт, як кажуть «своїми руками поторкайте будівництво».

Будівництво каркасних будинків

Будівництво каркасних будинків

Справжній чоловік повинен побудувати будинок, посадити дерево і виростити сина. І якщо з двома останніми пунктами проблем зазвичай не спостерігається, то перший як мінімум змушує задуматися. Ваш власний будівельний бізнес буде полягати в продаж каркасних будинків.


Тому Вперед -Бонсаї - створення карликових дерев

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Робота з деревом приховує в собі безліч особливостей і тонкощів цієї справи, якість виробленого продукту залежить не тільки від устаткування, але і подальшого зберігання та обробки.


Піротехнічний бізнес. Продаємо салюти і феєрверки

Піротехнічний бізнес. Продаємо салюти та феєрверки

Піротехнічний бізнес в першу чергу це торгівля сезонним товаром, основні продажі починаються ближче до нового року, а в решту часу доводиться задовольнятися рідкісними продажами на свята.


Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів, заняття, яке вимагає певних знань і навичок, тому для початку такого бізнесу вам слід пройти курси навчання по роботі з хутром, або попрацювати в ательє та накопичення досвіду.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей