Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прибуткові бізнес ідеї

  300-280  
Школа кулінарії

Школа кулінарії

Дана бізнес ідея найкраще підходить для жінок вміють готувати і велику кухню в своєму розпорядженні. Основні ресурси для відкриття школи кулінарії, це приміщення, знання і вміння готувати, гарні кухонні набори, вміння спілкуватися з людьми. В іншому вкладення в бізнес мінімальні.

Бізнес на виготовленні іграшок для домашніх тварин

Бізнес на виготовленні іграшок для домашніх тварин

Дана бізнес ідея на виготовленні іграшок для домашніх тварин перш за все орієнтована на можливість додаткового заробітку при мінімальних вкладеннях, як варіант домашнього бізнесу для людей з наявністю вільного часу.

Бізнес на випікання домашнього хліба

Бізнес на випікання домашнього хліба

Хліб - це товар повсякденного попиту, а смачний хліб це ще й величезне задоволення. Для організації бізнесу з випікання домашнього хліба від вас буде потрібно, знання і вміння правильного приготування хліба, а також приміщення, обладнання, витратні матеріали та сировину.

Значки і Брелки виготовлення і заробіток

Значки і Брелки виготовлення і заробіток

Для організації бізнесу на виготовленні значків і брелків з обладнання вам буде потрібно комп'ютер і кольоровий принтер. З сировини і витратних матеріалів - самоклеющаяся папір поліефірна смола. З особистих якостей - працьовитість і творче мислення.

Наклейки на одяг для дітей

Наклейки на одяг для дітей

Дана бізнес ідея підходить в першу чергу творчим людям, у яких в розпорядженні є персональний комп'ютер і принтер. Для початку бізнесу слід закупити самоклеючі етикетки.

Сад в пляшці. Вирощування карликових рослин

Сад в пляшці. Вирощування карликових рослин

Бізнес ідея вирощування карликових рослин в пляшці відмінно підходить для заробітку не виходячи з дому, особливо творчим особистостям з дизайнерськими здібностями, які люблять квіти і різні кімнатні рослини.

Карвінг - різьба по фруктам

Карвінг - різьба по фруктам

Якщо ви творча людина і любите оригінальні ідеї, то «карвінг» - це різьба по фруктам повинна припасти вам до душі. Для початку даної бізнес ідеї не потрібно первинних вкладень, від вас потрібно тільки акуратність, терпіння і наявність твердих сортів фруктів і овочів.

Плетіння з бісеру

Плетіння з бісеру

Починати цей бізнес досить просто. У будь-якому місті є магазини з продажу виробів ручної роботи, а бісероплетіння - це і є ручна робота. Якщо ви захоплюєтеся бісероплетінням у вас є можливість заробляти реальні гроші при цьому не маючи великого капіталу.

Вирощування майорану

Вирощування майорану

Початкові інвестиції з урахуванням наявного ділянки мінімальні витрати тільки на купівлю насіння майорану. Майоран невибаглива рослина і може вирощуватися в стандартних умовах.

Бізнес на продажу коміксів

Бізнес на продажу коміксів

У нашому столітті комікси отримали популярність на всій планеті, діти читають журнали з розмовляють персонажами на картинках, а заповзятливі бізнесмени роблять на цьому свої гроші.

Вирощування їжачків у себе вдома

Вирощування їжачків у себе вдома

Для початку вам потрібно буде побудувати будиночки для їжаків, у яких буде висуваються дно, для зручної зміни підстилки. В якості підстилки краще всього використовувати сіно.
Початкові інвестиції від 2 000 до 10 000 тис. руб.

Нанесення зображень на футболки та майки

Нанесення зображень на футболки та майки

Для початку бізнесу необхідно мати у своєму розпорядженні: комп'ютер, бажано власний сайт або сторінки в соц. Мережах, набір програм графічних редакторів для ПК, спеціальний принтер, чорнило тимчасової стійкості, так само спец. Розчини.

Виготовлення унікальних керамічних виробів

Виготовлення унікальних керамічних виробів

Колись давно багато людей займалися цим ремеслом досить серйозно, основний напрямок виробництва було спрямовано на виготовлення кухонного начиння, але з появою нових технологій виробництво автоматизировалось, з'явилися нові матеріали і ручне ремесло здебільшого залишилося в минулому.

Виготовлення сонцезахисних штор

Виготовлення сонцезахисних штор

Для запуску вам знадобиться мінімум грошових вкладень, близько 30$ . які в першу чергу будуть витрачені на купівлю різографа і витратних матеріалів. До видаткових матеріалів відносяться: папір, скотч, поліетиленова плівка, фольга та канцелярські ножі.

Шашлик в домашніх умовах

Шашлик в домашніх умовах

Дана бізнес ідея більше підходить для мешканців приватних будинків. Для початку необхідно виділити простір для приготування шашлику, встановити додаткові холодильники, обзавестися великими мангалами, коптильнями, знайти постачальників м'яса, дрова-вугілля.

Виготовлення весільних бонбоньєрок

Виготовлення весільних бонбоньєрок

Бізнес ідея на виготовленні весільних бонбоньєрок відмінно підходить для ідеї домашнього бізнесу для дівчат в декретній відпустці. Для створення бонбоньєрок вимагається творче мислення в поєднанні з дизайнерськими здібностями. Можливий початковий капітал 300$.

Оформлення цукеркових букетів

Оформлення букетів цукеркових

Бізнес ідея з оформлення букетів і цукерок підходить в першу чергу для жіночої статі. Дівчина або жінка, яка має творче мислення та дизайнерські здібності в будь-якому віці може створювати унікальні букети квітів і цукерок, при цьому вкладення в бізнес складають не більше 200$.

Розпис - аерографія ноутбуків

Розпис - аерографія ноутбуків

У світі цифрових технологій є мільйони однакових речей і безліч людей по всьому світу, які користуються одними і тими ж технологіями, якщо говорити про розпис ноутбуків то можна з упевненістю сказати, що своїх клієнтів ви знайдете.

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Бізнес на вирощуванні зелені вимагає від вас терпіння, турботи при низьких якщо не сказати, що нульових початкових витрат. Зелень таку як кріп і петрушка можна вирощувати в будь-який час року, але більший прибуток ви зможете отримати реалізуючи вирощену зелень в зимовий період.

Вирощування зеленого лука у себе вдома

Вирощування зеленого лука у себе вдома

Необхідно обзавестися ящиками, грунтом, лампами денного світла, насіння, цибульна розсада. Ідея вирощування цибулі практично без початкових вкладень, яка підійде для пенсіонерів мають вільну кімнату в квартирі або приміщення в приватному будинку.

  300-280  

 

 
Нові ідеї бізнесу | 480-460
| 460-440 | 440-420 | 420-400
| 400-380 | 380-360 | 360-340
| 340-320 | 320-300 | 300-280
| 280-260 | 260-240 | 240-220
| 220-200 | 200-180 | 180-160
| 160-140 | 140-120 | 120-100
| 100-80 | 80-60 | 60-40 | 40-20 | 20-0
 

Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


     

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей