Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Оформлення букетів цукеркових

   

Бізнес ідея з оформлення букетів і цукерок підходить в першу чергу для жіночої статі. Дівчина або жінка, яка має творче мислення та дизайнерські здібності в будь-якому віці може створювати унікальні букети квітів і цукерок, при цьому вкладення в бізнес складають не більше 200$.

Починаючи такий бізнес, ви практично ні чим не ризикуєте. В оформленні букетів з цукерок позитивний результат гарантований, кожен новий виготовлений вами букет буде неповторним.

Як правило, мінімальний стандартний набір подарунків для дівчат, це букет квітів і коробку цукерок. Поєднавши в собі все краще, цукерковий букет став замінником двох частин подарунка. У наш час безліч нових товарів мають дизайнерську ідею є затребуваними, всім хочеться здивувати своїх близьких якоюсь новинкою, букети з цукерок займають гідне місце в цьому списку.


 

Оформлення цукеркових букетів

 

Для оформлення цукеркових букетів вам знадобиться запастися цукерками, бантами, стрічками, гарними упаковками, можливо м'якими іграшками та іншими дрібницями які, на вашу думку, можуть привернути увагу майбутніх покупців.

Звичайно, ви повинні розуміти, що в першу чергу покупцями вашого творіння будуть чоловіки, вони будуть дивитися на ваш товар як на можливість піднести своїм дівчатам незвичайний і креативний презент, так само вони хочуть побачити радість в газах своєї коханої, якщо у вас вийде здивувати своїми букетами з цукерок ці дві половинки, вони стануть вашими постійними клієнтами.

Для вдалого запуску бізнесу по оформленню цукеркових букетів вам необхідно:

1) Запастися витратними матеріалами та інструментом.
2) Не зайвим було б закінчить курси флориста і дизайнера, щоб з'явилося розуміння поєднання кольорів, розмірів і форм.
3) Запропонувати свій товар через соц.мережі, створити сайт, запропонувати на реалізацію в торгові точки, реалізувати через знайомих, зробивши ознайомчі брошурки і т.д.

Самий кращий варіант, це знайти постійних клієнтів і працювати з ними під замовлення, щоб клієнт сам міг пропонувати ідеї до реалізації. освоївшись у даному напрямку ви зможете відкрити торговельну точку в місці з великим скупченням людей, наприклад, у великому торговому центрі, де зможете приймати попередні замовлення і виконувати їх прямо на місці. Якщо ви прийдете до такого рішення поступово, то окупність вашого бізнесу трохи розтягнеться, тому що вкладення будуть більше ніж на початковому етапі, але зате з відкриттям торговельної точки збільшиться прибуток, що допоможе мати постійний суттєвий дохід після окупності.

Можна так само додати, що великий плюс цього бізнесу полягає в можливості поступового розвитку, від малого до великого. Починаючи з виготовлення цукеркових букетів в домашніх умовах і реалізовуючи їх усіма можливими способами, які ви маєте у своїй ситуації, ви поступово переходите до нового рівня вже з великими доходами, при цьому дізнаючись всі тонкощі даного бізнесу. І ось коли ви заробите достатньо грошей для відкриття своєї торгової точки, у вас вже будуть і постійні клієнти і безцінний досвід.

Вкладення на початковому етапі разом з проходженням навчальних курсів приблизно 700$.

Окупність початкових вкладень з урахуванням вашого навчання складе приблизно 2-3 місяці.

Подальші інвестиції у відкриття торгової точки становлять 2000 - 3000 тис. дол. і окупність становить від 6 міс. до 1 року. Але якщо прийти до відкриття торгової точки поступово то вкладення будуть з прибутку, а це самий оптимальний варіант для розвитку.

1

Відео - Оформлення цукеркових букетів:

  едоставление послуг з пакування подарунків" width="130" height="87">

Надання послуг з пакування подарунків

Якщо ви хочете зайнятися бізнесом, але не знаєте з чого почати? Вибір ідеї для бізнесу залежить від цілей, яких ви хочете досягти, і скільки коштів ви можете вкласти в реалізацію обраної ідеї бізнесу.

Іграшки з живих квітів

Іграшки з живих квітів

Ідея бізнесу створення іграшок з живих квітів достатньо, нова і дуже перспективна.
Як окремий бізнес створення подарункових іграшок з квітів не вимагає великих витрат, потрібно лише ваше творчість і дизайнерська думка.

скрапбукінг своїми руками

Скрапбукінг своїми руками

Сьогодні ручна робота дуже цінується, а це означає, що можна на приємне проведення часу підзаробити. Така бізнес-ідея як скрапбукінг своїми руками дозволить залишити щось на згадку і урізноманітнити своє дозвілля новим хобі, і заробити на цьому.

Бізнес на подарунках

Бізнес на подарунках

Хто не любить отримувати подарунки? Також багатьом подобатися їх дарувати. Але, на жаль, людина забудькувата за своєю природою. Тому цілком здатний забути і про чиєму-небудь дні народження.


Тому Вперед - Розпис - аерографія ноутбуків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органів


Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

При правильному математичному розрахунку, букмекерська контора, є досить прибутковим бізнесом з невеликими початковими інвестиціями. Але перед відкриттям букмекерської контори, потрібно чітко розуміти, на яку аудиторію клієнтів, а саме матеріальний стан, ви будете розраховувати.


Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Перш ніж починати бізнес з розведення бджіл і продаж меду, потрібно хоча б теоретично навчитися цьому специфічному справі, благо джерел інформації вдосталь, адже бджіл розводять з глибокої давнини.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей