Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прибуткові бізнес ідеї

  320-300  
Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів

Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів

Бізнес-ідея по вирощуванню квадратних кавунів підходить для жителів південних регіонів нашої країни. Щоб виростити квадратний кавун зовсім не обов'язково купувати спеціальні насіння. Єдине, що потрібно, це квадратні ящики з оргскла, зроблені під розмір майбутнього кавуна.

Бізнес з вирощування мускусних качок

Бізнес з вирощування мускусних качок

Перевага мускусної породи полягає у швидкому зростанні, хорошому вазі якого качка досягає за 50 днів. Так само мускусна порода качок є "тихою", тобто дорослі качки не крякають, вони вміють тільки шипіти.

Бізнес на заправці картриджів для принтерів

Бізнес на заправці картриджів для принтерів

Бізнес на заправці картриджів для принтерів ви зможете організовувати по одному з двох варіантів. Перший варіант, ви можете відкрити пункт заправки картриджів і працювати на місці по приходу клієнтів.

Бізнес на послуги з поклейки шпалер

Бізнес на послуги з поклейки шпалер

Бізнес ідея на послуги з поклейки шпалер, пов'язана в першу чергу з найбільш нелюбимим і складним заняттям при проведенні ремонту, не рахуючи укладання плитки.

Вирощування і продаж хижих рослин

Вирощування і продаж хижих рослин

Для втілення бізнес-ідеї по вирощуванню хижих рослин вам не потрібно мати великий початковий капітал. Вирощувати хижі рослини ви зможете у себе вдома, відвівши для цього окремий простір. Закупити потрібно тільки освітлювальні прилади і горщики.

Школа краси для жінок і дівчат

Школа краси для жінок та дівчат

Бізнес ідея відкриття школи краси відмінно підходить для жінок володіють знаннями в області краси та здоров'я. Сьогоднішні жінки розуміють, що в першу чергу краса повинна бути здоровою і природною, але багато хто не знає, як правильно підібрати для себе найкращу косметику та інші атрибути краси.

Бізнес на відрядження

Бізнес на відрядження

Бізнес ідея заснована на допомогу відрядженим працівникам, для яких це відрядження крім вирішення питань пов'язаних з роботою ще і пошук житла, і проведення свого дозвілля.

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Бізнес ідея, заснована на реставрації старих меблів по більшій частині підходить для людей які вміють виготовляти меблі від початку і до кінця. Тобто вам необхідно розуміти всі процеси розбирання та збирання меблів з заміною певних деталей.

Виготовлення свічок гарячих різнобарвним полум'ям

Виготовлення свічок горять полум'ям різнобарвним

Бізнес-ідея по виготовленню свічок гарячих різнобарвним полум'ям вимагає дуже малих витрат на реалізацію і доступна в будь-яких домашніх умовах.
Як зробити свічку з різнобарвним полум'ям?

Вирощувати малину дуже просто!

Вирощувати малину дуже просто!

Вирощувати малину досить вигідну і не складне заняття. Малина виростає практично в будь-яких умовах, всі знають вона росте навіть у лісі. Для вирощування малини вам потрібно виділити пристойний ділянку, та підготувати його.

Вирощування Індиків

Вирощування Індиків

Бізнес ідея з вирощування індиків досить перспективна для жителів сільської місцевості. Для організації вам знадобиться підсобне господарство з облаштованими клітинами розміром близько 1 квадратного метра. Для підстилки використовують сіно і тирсу.

Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи

Виготовляємо дерев'яні сувеніри ручної роботи

Бізнес-ідея по виготовленню сувенірів з дерева своїми руками, в першу чергу підходити до тих людей, які вже мають досвід в деревообробці. Але при достатньому бажанні всьому можна навчитися. В процесі виготовлення сувенірів з дерева є багато тонкощів.

Виготовлення бамбукових вудлищ

Виготовлення бамбукових вудлищ

Колись бамбукове вудлище було мрією багатьох рибалок. В даний час індустрія рибної ловлі розвивається настільки стрімко, що в магазинах продаються вудлища четь не з космічних матеріалів.

Город Онлайн

Город Онлайн

Город онлайн це бізнес ідея сполучає в собі вміння створення сайту і ведення сільського господарства. Для початку вам буде потрібно створити Інтернет-проект на якому люди зможуть замовляти оренду городу для вирощування рослин, овочів і фруктів.

Інтернет магазин тимчасових татуювань

Інтернет магазин тимчасових татуювань

Бізнес на продажу тимчасових татуювань через Інтернет, у разі створення відкритого ресурсу, має досить перспективним майбутнім. В наш час виділитися з натовпу досить складно.

Приватний гід - туристичні послуги

Приватний гід - туристичні послуги

В першу чергу бізнес приватного гіда підходить активним людям, що знають історію своєї місцевості, які володіють іноземними мовами. Вміння зацікавити людей так само відмінна риса хорошого гіда. Люди проводять екскурсії, як правило, мають історичну освіту.

Рукоділля на замовлення

Рукоділля на замовлення

Ідея бізнесу Рукоділля на замовлення відмінний варіант для самореалізації. Цей бізнес, як правило, починається з простого захоплення, яке з часом оцінюють близькі люди.

Скупка і продаж б/в дитячих іграшок

Скупка і продаж б/в дитячих іграшок

Бізнес ідея на продаж б/у дитячих іграшок ґрунтується в першу чергу на одному моменті, що всі діти змінюють свої уподобання зі швидкістю світла. Ще вчора дитина міг просити від усього серця, яку-небудь іграшку, а сьогодні вона йому вже не цікава.

Вирощування кімнатних рослин

Вирощування кімнатних рослин

Вирощуванням кімнатних рослин , так чи інакше займаються в кожній квартирі, але далеко не всі люди крім естетичного задоволення отримують ще й прибуток.

Масажний салон на дому

Масажний салон на дому

Створення масажного салону на дому в першу чергу підходить для професійних масажистів, але чи є перешкоди для людей, охочих дізнатися щось нове, чого навчитися? Тому, пройшовши курси масажу, в принципі будь-яка людина зможе організувати цей бізнес.

  320-300  

 

 
Нові ідеї бізнесу | 480-460
| 460-440 | 440-420 | 420-400
| 400-380 | 380-360 | 360-340
| 340-320 | 320-300 | 300-280
| 280-260 | 260-240 | 240-220
| 220-200 | 200-180 | 180-160
| 160-140 | 140-120 | 120-100
| 100-80 | 80-60 | 60-40 | 40-20 | 20-0
 

Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011


     

Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей