Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Приватний гід - туристичні послуги

   

В першу чергу бізнес приватного гіда підходить активним людям, що знають історію своєї місцевості, які володіють іноземними мовами.
Вміння зацікавити людей так само відмінна риса хорошого гіда. Люди проводять екскурсії, як правило, мають історичну освіту. Багатьма гідами рухає бажання розповісти і прославити той район і місто в якому вони живуть і пишаються ним.

З розвитком прогресу пересування по всій планеті стало набагато легше. Люди стали більше подорожувати, пізнавати нові місця.

Туристичним бізнесом можна займатися практично в будь-якому куточку нашої планети головне знайти туристичні маршрути і визначні пам'ятки. Після цього зацікавити людей за допомогою реклами.


 

Приватний гід - туристичні послуги

 

Туризм має безліч різновидів, ось деякі з них:
Курортний туризм, історично-культурні поїздки, річкові і морські прогулянки , екотуризм, спорт туризм, поїздки до місць бойової слави, виїзди на природу (полювання, риболовля), екстремальний туризм і т.д. Ви як приватний гід зможете стати порадником і помічником показуючи цікаві місця і пам'ятки при цьому даючи людям нові емоції та знання, якщо ви сподобаєтеся своїм клієнтам, то вони неодмінно порекомендують вас як гіда для своїх знайомих. Більш того, якщо ваша екскурсії будуть цікавими і позитивними, то можете бути впевнені люди неодмінно відправлять до вас на екскурсію своїх близьких і друзів.

Робота приватного гіда має великий творчий потенціал. Гід вирішує безліч питань за туристів. Хороший приватний гід вирішує організаційні питання, вигадує і пропонує цікаві програми, допомагає знайти житло, домовляється з автотранспортом, проводить цікаві екскурсії, навчає чогось нового. Тому в бізнесі приватного гіда так багато цікавого і кожен день нові цікаві руху, саморозвитку та допомогу людям у вирішенні організаційних питань. Щоб бути по-справжньому кращим гідом до якого будуть тягнутися натовпи туристів і підлаштовувати під ваш час свої відпустки, вам потрібно багато чому навчитися.

Що хорошого гіда потрібно знати і вміти?

1) Знання історії свого району
2) Бажано літературна освіта
3) Знання іноземних мов
4) Вміння спілкуватися з людьми, бути добрим і ввічливим
5) Володіти театральним і ораторським мистецтвом
6) Вміння поводитися з дітьми, в короткий час ставати їх іншому

В загальних рисах ви повинні стати неординарною особистістю, яка буде притягувати до себе людей.

Проведення самореклами.

Після попередньої підготовки і визначення туристичної програми, вам потрібно буде надрукувати свої брошурки в яких ви опишіть свою пропозицію і екскурсійну програму . Потім поширювати свої рекламні матеріали по туристичним агентствам, зацікавте їх у своїх послугах. В проведенні рекламної компанії головне визначити місця можливого появи потенційних клієнтів, це ресторани, готелі, вокзали, аеропорти тощо

У наш час безліч людей перед поїздкою на відпочинок переглядають матеріали в Інтернеті, читають відгуки, спілкуються, дізнаються вартість. Так що вам необхідно розгорнути хорошу рекламу в Інтернеті. Для цього створіть свій блог або сайт викладайте цікаві матеріали, щоб люди проявляли інтерес до вашої інформації. Так само вам треба спілкуватися на відомих форумах присвячених туризму, що б там була інформація про ваші послуги.

Величезним плюсом для початку бізнесу на послуги приватного гіда, є, мінімальний поріг інвестицій, як вже говорилося вище, головне це ваш талант і організаторські здібності.

1

Читайте також:

Як привабити туристів?

Як привабити туристів?

Багато туристичні місця, особливо з'явилися в останні десятиліття, не мають ніякої власної символіки, за якою це місце було б однозначно пізнавано, як гора Білуха на Алтаї або бобер на гірськолижному курорті Бобровий лог в Красноярську.

Соціальний туризм - нова ніша в бізнес туризм Соціальний туризм - нова ніша в бізнес туризм

Бізнесмени в будь-якій справі шукають нові можливості для розвитку, нові ніші в бізнесі.
Розвиток туризму в нашій країні не є винятком.
У даній статті ми розглянемо нову нішу в туристичному бізнесі - це туризм для пенсіонерів.

Інтернет реклама в сфері Туризму

Інтернет реклама в сфері Туризму

У цьому відео докладно розповідається про розміщення своєї рекламної кампанії AdWords. Так само представлена детальна статистика відвідуваності інтернету в Росії.
Ви дізнаєтеся, які пошукові слова і фрази краще всього використовувати для складання рекламних запитів стосуються туризму.

Бізнес План турфірми

Бізнес План турфірми

Вирішивши зайнятися туристичним бізнесом, потрібно спочатку визначитися, в якості кого бачить підприємець свою фірму на ринку: туроператора (компанії, яка сама розробляє маршрути, організовує відпочинок туристів, а путівки реалізує через агентства) або турагента (продавця путівок, які надають різні туроператори).

Туристичне інтернет-агентство

Туристичне інтернет-агентство

Я дуже люблю відпочинок на природі, причому будь-якої: будь то рибалка, збір грибів, виїзд за місто хорошою компанією чи щось інше. І повірте, таких любителів мільйони! На риболовецьких та туристичних сайтах не часто, але зустрічаються оголошення типу: "Візьміть на рибалку, в межах 150-200 км від Москви".


Тому Вперед - Рукоділля на замовлення

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

Спочатку жалюзі вироблялися в домашніх умовах, потім прийшло велике виробництво і зараз з'явилося все необхідне устаткування для виробництва. Але цей бізнес до сих пір не позбавлений можливості надомного виробництва.


Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

Під новий рік безліч людей витрачає шалені гроші, купуючи подарунки, сувеніри, та іншу продукцію. Організовуючи новорічний бізнес потрібно розуміти, що заробити грошей на рік вперед навряд чи вдасться, але як додатковий заробіток - це відмінна ідея.


Ігровий зал. Бізнес на іграх

Ігровий зал. Бізнес на іграх

Ігри для багатьох людей це можливість відволіктися від насущних проблем, а діти взагалі не уявляють себе без ігор. Для початку такого бізнесу вам в першу чергу слід визначитися з приміщенням.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей