Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Інтернет магазин тимчасових татуювань

   

Бізнес на продажу тимчасових татуювань через Інтернет, у разі створення відкритого ресурсу, має досить перспективним майбутнім. В наш час виділитися з натовпу досить складно. Багатьох молодих людей приваблює можливість нанести на своє тіло красивий малюнок, але не всі здатні звернутися в тату-салон для того щоб зробити татуювання на все життя. Ось тому і були придумані тимчасові татуювання, які з часом можна змити.

Якщо ви цікавитеся татуюваннями і у вас є знання в області сайтобудування, ви без особливих зусиль зможете організувати цей бізнес. З необхідних ресурсів вам знадобиться комп'ютер, Інтернет і принтер, а також витратні матеріали, такі як, спеціальна клейка папір, гіпоалергенні чорнило, і прозора плівка. Початкові інвестиції при наявності основних ресурсів в районі 500$.


 

Інтернет магазин тимчасових татуювань

 

Ваше завдання створити якісний і барвистий Інтернет магазин, який буде привабливим для клієнтів. Основною функцією вашого магазина буде можливість замовляти тимчасові татуювання за ескізом та дизайну клієнта. Вам залишиться тільки обробляти замовлення. Роздрукувати татуювання і відправити клієнту.

Оплата товару відбувається наложеним платежем, через системи Webmoney, PayPal, Яндекс Гроші і інші. Після отримання замовлень вам потрібно надіслати товари як можна оперативніше, що б отримати хороші відгуки за швидку доставку. До замовлення необхідно докласти кілька пробників і докладних інструкцій для правильного використання. Пробники потрібні для того, щоб ваш клієнт випробував тимчасове татуювання і випробував свою шкіру на можливі алергічні наслідки.

З часом ваш сайт буде приходити все більше відвідувачів, вам потрібно буде відслідковувати їх поведінку, навчиться розуміти інтереси вашої аудиторії і намагатися пропонувати їм те що вони шукають.

Зі свого Інтернет магазину постарайтеся зробити цілу соц. мережа де люди зможуть створювати свої акаунти де будуть заповнювати дані про себе, викладати свої фотографії з нанесеними татуюваннями і спілкуватися між собою за своїм інтересам заводячи нових друзів. Якщо у вас це вийде, то ваші користувачі зроблять вам безкоштовну рекламу, розповідаючи про своїй сторінці на інших форумах і блогах. Так само не забувайте проводити акції, де головним призом буде ваш товар.

Якщо формат соц. мережі за інтересами вам створити важко, то постарайтеся хоча б створити форум і стежити за коментарями, щоб люди, які цікавляться тимчасовими татуюваннями, могли отримувати відповіді на свої питання.

1

Відео - тимчасові татуювання:

  е зручного інтернет магазину для вашого бізнесу" width="120" height="90">

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Так само при створенні даного бізнесу вам потрібно забезпечити легкість придбання, доставки товарів до покупця і звичайно ж гарантію на товар!
Змушуйте своїх менеджерів особисто знайомитися з покупцями, хоча б в спілкуванні по телефону - це великий плюс!

Створення веб сайтів

Створення веб сайтів

Реклама в Інтернеті, чи ефективна вона? Основним рекламним носієм в даному випадку є сайт компанії. Саме на фірмовому сайті споживач зможе дізнатися про компанію та її продукцію те, що цікаво саме йому.

Бізнес план тату салону

Бізнес план салону тату

Щоб почати цей прибутковий бізнес необхідно мати стартовий капітал у розмірі від 7000 до 12000 доларів. Найперша витрата - це оренда приміщення. Спочатку можна зняти квартиру на першому поверсі житлового будинку.

Татуювання від майстра! Відкриття тату-салону

Відкриття тату-салону

Інтерес до татуювань в останні десятиліття неймовірно зріс. Зараз багато людей хочуть прикрасити свою шкіру унікальним малюнком, а умілі підприємці заробляють на цьому гроші.

Бізнес на друку - шовкографія. Технології шовкографії

Бізнес на друку - шовкографія

Щоб нанести на сувенірний або рекламний матеріал якусь символіку, дуже зручно скористатися методом шовкографії. На сьогоднішній день бізнес, побудований на використанні методу шовкографії, є досить прибутковою та перспективною справою в області друку.


Тому Вперед - Приватний гід - туристичні послуги

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Приватна музична школа - як вигідний бізнес

Перед відкриттям приватної музичної школи вам потрібно визначитися з тією цільовою аудиторією, якою буде викладатися це мистецтво. А так само визначиться з викладаються напрямком в музиці.


Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Офіс для зустрічей на короткий час - бізнес оренда

Прибутковість цього бізнесу на пряму залежить від зручного розташування орендованого офісу, тому вам варто приділити цьому питанню особливу увагу. Плюс ви повинні чітко уявляти, чому у вас будуть орендувати офіс, а не проводити зустрічі наприклад в кафе.


Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

Продаж чистого повітря. Заробити від 3000$ з повітря

У наш час все більше людей починають вести здоровий спосіб життя і рішення проблеми забрудненого повітря стоїть досить гостро, особливо у великих мегаполісах. Глобально, людині який веде здоровий спосіб життя цю проблему не вирішити, а ось на рівні свого житла цілком реально. Допоможіть цим людям...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей