Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план салону тату

   

Чистий прибуток тату-салону м.москви за місяць досягає 5000 доларів. Із зростанням любові співгромадян до пірсингу та боді-арту кількість тату-салонів тільки зростає. Тату-салони виконують комплекс послуг: пірсинг, афро-кіски, боді-арт, перманентний макіяж, інтимну стрижку, великі салони займаються поставками професійного обладнання ирасходников більш маленьким салонах.

Щоб почати цей прибутковий бізнес необхідно мати стартовий капітал у розмірі від 7000 до 12000 доларів. Найперша витрата - це оренда приміщення. Спочатку можна зняти квартиру на першому поверсі житлового будинку. Це загрожує багатьма мінусами - пильну увагу СЕС та інших державних органів. Тату-салон повинен бути обладнаний окремим входом, миються стінами, підлогою, стелею в кабінеті для прийому клієнтури, на одне робоче місце повинно припадати 12кв.м. Тому потім шукаються більш дорогі варіанти оренди частини перукарні або фітнес-центру. Мінімально на вимогу СЕС необхідно хоча б 20-30 кв.м. Оренда такого приміщення в Москві за півроку обійдеться в 1200-3600 доларів.

На вивіску, оформлення входу і приміщення може піти від 1500 до 4000 доларів.
Успіх тату-салону залежить найчастіше від кваліфікації і популярності майстра і його перебування в центрі необов'язково. Пірсинг проводиться менш кваліфікованим персоналом, тому місце розташування салону повинно враховувати місця дислокації молоді - близько Вузів, коледжів, клубів.

Для обладнання та витратних матеріалів може спочатку потрібно 2300 доларів. Татуировочные машинки зазвичай доставляються з Європи, в Росії не виробляються. Ця стаття витрат переважно вважається в євро. Меблі теж певна частина витрат.

 

  Бізнес план тату салону  

Дозвільні документи та сертифікати СЕС і сертифікують фірм. Сертифікат на одне місце коштує від 1000 рублів.

Стартова реклама на першому етапі роботи забирає приблизно 300 доларів в місяць. Зовнішня реклама, щити, стенди, фасадна реклама, реклама в журналах і періодичних виданнях орієнтованих на потенційного клієнта. Участь у конвенціях, фестивалях, виставках косметичних і еротичних послуг для проведення рекламної компанії. Рекламу потрібно повторювати для досягнення ефекту.

Кожен підприємець сам вибирає свою тактику ведення бізнесу. Одні починають з тату-макіяжа - корекції губ та брів - потім переходять до пірсингу і татуювань. Потім можна відкрити школу майстрів, студію, зайнятися продажем обладнання. Інші починають з продажу фірмового обладнання, а потім вже запрошують висококваліфікованих майстрів для пірсингу і художнього татуювання. Деякі салони займаються установкою ексклюзивних прикрас для, наприклад, пірсингу, підтримуючи власні зв'язки з закордонними фірмами. Хто потрапляє в цей вид бізнесу завдяки таланту виконання художніх татуювань.

Хороших майстрів татуажу не особливо багато. В основному фахівці починають працювати вдома і потім вже приходять в салони. Досвідчені майстри не тільки вміють малювати, але і чудово розбираються в анатомії людського тіла, вміють працювати з анестезією, асептикой і антисептиками. Бажано наявність середньої медичної освіти. Успішний майстер не тільки володіє яскравим власним почерком і індивідуальністю, але і володіє всіма стилями татуажу. Безперечно успіху в бізнесі домагаються підприємці самі володіють технікою нанесениятатуажа. Майстер зазвичай працює за відсоток від виручки від 30% до 50%.

 

  Бізнес план тату салону  

 

Вартість татуювання залежить від розміру і складності виконаної роботи. Малюнок розміром з сигаретну пачку оцінюється від 50 доларів, пірсинг мочки вуха від 20.

Салон приносить дохід коли в день у нього звертається від 5 клієнтів. Багато салонів дозарабатывают на навчанні бажаючих основам майстерності. Повний курс коштує від 300 доларів.

У тату-бізнеса є свої специфічні проблеми. Складності з ліцензуванням, немає певного поняття татуювання. Немає у реєстрі трудових професій і професії татуювальник. Немає профспілок.

Проте при правильному створенні бізнесу діяльність тату-салону починає окупатися вже через рік.

 

Бізнес план тату салону - Завантажити

1

Читайте також:

Татуювання від майстра! Відкриття тату-салону

Відкриття тату-салону

Інтерес до татуювань в останні десятиліття неймовірно зріс. Зараз багато людей хочуть прикрасити свою шкіру унікальним малюнком, а умілі підприємці заробляють на цьому гроші.

Інтернет магазин тимчасових татуювань

Інтернет магазин тимчасових татуювань

Бізнес на продажу тимчасових татуювань через Інтернет, у разі створення відкритого ресурсу, має досить перспективним майбутнім. В наш час виділитися з натовпу досить складно.

 

Тому Вперед - Бізнес план льодового катка

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План аквапарку - Завантажити

Бізнес План аквапарку

Бізнес-план аквапарку включає в себе техніко-економічне обґрунтування проекту, підбір персоналу, систему оподаткування, очікуваний прибуток, окупність.


Бізнес План приватного стоматологічного кабінету - Завантажити

Бізнес План приватного стоматологічного кабінету

Якісні стоматологічні послуги завжди користувалися великим попитом. Бізнес-план стоматології легко скачати в інтернеті і він допоможе Вам відкрити підприємство, яке буде приносити постійний дохід.


Бізнес План поліграфії - Завантажити

Бізнес План поліграфії

На даний момент поліграфічний бізнес є вже не молодим напрямком, але тим не менш дуже затребуваним, а це означає, що міні-друкарень і друкарських салонів буває недостатньо, що призводить до певних незручностей людей, охочих скористатися такого роду послугами.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей