Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - створення веб сайтів

   

Більшість людей вже давно зрозуміли просту істину - створення технічно професійного веб-сайту основний запорука успішної реклами в мережі Internet.

Реклама в Інтернеті, чи ефективна вона? Основним рекламним носієм в даному випадку є сайт компанії. Саме на фірмовому сайті споживач зможе дізнатися про компанію та її продукцію те, що цікаво саме йому. В цьому і є одне з основних переваг інтернет-сайтів як засобу реклами. В будь-якій інший (телевізійної, газетного) реклами рекламодавці, намагаючись вкласти максимум інформації в короткий текст, не знають заздалегідь, зацікавить ця інформація споживача. У мережі ж все по-іншому - споживач сам шукає ту інформацію, яка його цікавить. Тут немає обмежень по часу, і, якщо сайт виконаний професійно з дизайнерської, технічної та інформаційної точок зору, то відвідувачі будуть залишатися на ньому як завгодно довго.

Російський ринок створення веб-сайтів носить локальний характер. Існують кілька іменитих студій, фірм і агентств, відомих як в Росії, так і за кордоном, але в цілому, левова частка замовлень на створення сайтів припадає на місцеві організації. Тобто, людина, що вирішила замовити створення сайту звернутися в місцеві студії (якщо вони є), а не в студії іншого міста.

А ви хотіли б виконувати замовлення по створенню сайту, не знаючи основ програмування і сайтобудівництва? Так? Моя ідея підкаже, як правильніше вчинити в цьому випадку. Хоча, звичайно, Ви завжди можете піти і навчитися робити сайти, тільки будьте готові витратити на навчання кілька років.

Отже, перше, що ви повинні зробити, це вивчити ринок свого міста - дізнатися, скільки студій, їх майстерність, їх готові роботи, програмні продукти, якими вони користуються. Виберіть 2-4 студії, які, на ваш погляд, є лідерами в вашому місті.

Друге, напевно у всіх вибраних вами, студіях є вакансія на фрілансера (вільнонайманого робітника) - менеджера з продажу або, простіше кажучи, рекламний агент. Запропонуйте свою кандидатуру на цю вакансію, в рідкісних випадках, Вам відмовлять. Все, тепер Ви стали представником відразу кількох студій по створенню веб-сайтів.

Третє, клієнти! Їх не так складно знайти, як здається з першого разу, працюєте від «конкурентів», тобто, якщо у фірми, є сайт і він гарний, популярний і активний), то велика ймовірність, що їх конкуренти теж мріють про власний сайті. Знайдіть їх і запропонуйте послуги по створенню сайтів. Дізнайтеся подробиці, вимоги до сайту та інші необхідні речі, а потім виберіть відповідну студію, яку Ви знайшли в пункті номер один. Після укладення контракту між студією і фірмою-замовником Ваша голова може перестати хворіти, а Ви отримаєте певний % від вартості договору. Зазвичай цей відсоток складає 3-15%. Сума досить вагома, якщо врахувати, що на пошук клієнта ви витратили всього кілька днів.

А якщо Ви готові будете заповнювати сайт інформацією клієнта, то студія доплатить Вам ще невеликий % від вартості.

Основні переваги даної схеми:

Ви досить вільні у виборі, як виконавців, так і замовників;
У Вас багато вільного часу (адже виконують замовлення фахівці агентства, а не Ви);
Дуже вільної графік;
Підрахуємо, скільки можна отримати при 5% агентської ставкою.

Середня вартість сайту складає 500$.

Припустимо, що Ви співпрацюєте з 3 інтернет-агентствами.

5% від 500$ = 25$

В тиждень, Ви знаходите по 2 замовлення кожному агентству, разом - 6 замовлень тиждень.
6 х 25$ = 150$

За місяць, Ви результативно відпрацювали 2 тижні.
2 х 150$ = 300$

Разом:
300$ за місяць середня зарплата по Росії.

Зовсім непогано, якщо врахувати, що у Вас абсолютно вільний графік і до технічному створення сайту Ви ніяк не належите. І саме «смачне» - реальна агентська ставка набагато вище 5%, вартість замовлення може коливатися від 200$ до 10 000$, а сайти можуть перебувати на абонентської оплати, % з якою Ви також отримуєте.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей