Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес - послуги вантажників

   

Будь переїзд традиційно пов'язаний з численними проблемами. Особливо важко перевозити з одного місця на інше різні крихкі речі - люстри і світильники, посуд, кришталь, дорогі вази. Також виникають труднощі при перевезенні музичних інструментів, лідирують рояль і піаніно. Складний пристрій піаніно вимагає від перевізників дбайливого поводження з таким вантажем, особливо якщо музичний інструмент є предметом антикваріату.

Бізнес по організації переїзду поки не є дуже широкий, як, наприклад, на заході, зате вам легше буде зайняти цю нішу. На даний момент ринок послуг досить великий, але основна конкуренція ведеться між п'ятьма-сімома фірмами. Вони забирають самі грошові замовлення (переїзд офісу, склади). А іншим залишаються невеликі переїзди квартир та вантажоперевезення. За прогнозами цього ринку він поки залишиться порожнім. Але по закінченні кризи, туди вже буде складно потрапити.

Низька конкуренція спонукає розпочати бізнес в цій області. Для створення бізнесу потрібно створити підприємства, в якому на початку буде працювати 3-4 людини, які і будуть надавати послуги з переїзду.


 

Бізнес - послуги вантажників

 

Для того щоб відкрити фірму по грузоперевозкам треба не так вже й багато грошей. Відкриття фірми може обійтися від 300 до 500 доларів. Ще близько 500 доларів на місяць обійдеться оренда офісу. І приблизно 5 тис. доларів піде на створення і розкручування сайту, рекламу і зарплату працівникам. Розподіл обов'язків може бути теж різне. Можна найняти менеджера по роботі з клієнтами, менеджера по рекламі, диспетчера але в принципі частина цих завдань, на початковому етапі ви можете виконувати самі.

Найскладнішим завданням стане пошук адекватних вантажників. Адже саме від них залежить репутація вашої фірми. Часто трапляється так, що вантажники прямо на об'єкті добре випивають, а директору доводиться червоніти за них перед замовником. Після таких курйозів замовник навряд чи повернеться до вас. У вантажників в більшості випадків робота погодинна. Вам треба обов'язково вибрати одного адекватної людини на посаду бригадира. Він повинен стежити за станом ваших працівників.

Завжди пам'ятайте, що ви працюєте з дорогими речами клієнтів, і тому вам треба застрахувати свою діяльність. Посилено займайтеся рекламою, особливу увагу потрібно віддати фірмам, які займаються перепродажем та орендою квартир. В Інтернет також є можливість пропіарити себе у відповідній області.

Швидше за все у вашому місті існує небагато фірм, які займаються послугами з перевезення. А це означає, що ви зможете з легкістю бути одним з перших у вашій галузі - а це вже половина успіху. Запам'ятайте, для того що б бути лідерів у цьому бізнесі, вам треба не просто перевозити вантажі при переїзді замовника, вам треба пропонувати абсолютно новий вид послуг, починаючи з планування перевезення вантажів, зберігання і закінчуючи їх розстановкою меблів на новому місці.

1

Читайте також:

Доставка продуктів

Доставка продуктів

Ось ідея полягає в тому, щоб закуповувати ці продукти харчування оптом для декількох сімей та приносити їм додому. Фактично для споживача ціна буде тією ж, що і у магазині. Різниця цін - це дохід організатора ідеї і його виконавців.

Бізнес на прибиранні приміщень

Бізнес на прибирання приміщень

Під клінінгом розуміють професійне прибирання приміщень. В останні роки попит на подібні послуги стійко зростає. Професійне прибирання, володіє безліччю переваг перед звичайною, що здійснюється власними силами.

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.


Тому Вперед - Виготовлення шаф-купе

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

При створенні свого пабу головним завданням є забезпечення запоминаемости, щоб відвідувач захотів знову повернутися. Запам'ятовуваність можна забезпечити дизайном, визначеним меню, акціями, розіграшами - головне свій стиль.


Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Головною вашим завданням в наданні послуг по боротьбі з шкідливими комахами, повинне є бажання допомогти людям, а все інше за вас зробить сарафанне радіо.


Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Робота з деревом приховує в собі безліч особливостей і тонкощів цієї справи, якість виробленого продукту залежить не тільки від устаткування, але і подальшого зберігання та обробки.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей