Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Переробка автомобільних покришок

   

Однією з найбільш актуальних проблем в області переробки відходів є переробка автомобільних покришок. Міжнародне автомобілебудування особливо виділяє завдання по переробці шин перед населенням планети.

Проблема утилізації покришок, безумовно, актуальна і з точки зору екологічної обстановки на планеті. Такі методи утилізації шин, як закопування в котлованах або ж просто викидання в кар'єрах і лісах, навряд чи можна назвати екологічно безпечними.

Це просто забруднення навколишнього середовища, адже період розкладання покришок в природних умовах складає більше ста років. Причому цей тривалий процес супроводжується забрудненням грунту токсичними сполуками, згодом отруйними нас.

Не менше одного мільйона тонн автомобільних покришок щорічно викидається на території нашої країни і ближнього зарубіжжя. Заводи, що займаються вторинною переробкою відходів, в Росії можна перелічити на пальцях. Дана ситуація склалася через відсутність прибуткової схеми переробки вторсировини.


 

Переробка автомобільних покришок

 

Переробка гуми енергозатратний процес і тяжко здійсненний. Як відомо, гума переробляється при високих температурах, що веде до втрати її властивостей, так як вона є термореактивною полімером. Тому для вторинного застосування товари з гуми відновити важко. Необхідно відзначити, що в нашій країні відсутня державна програма в галузі правильної переробки шин.

Однак, не дивлячись на перераховані вище труднощі, в області переробки покришок є перспективні для розвитку бізнесу напрямку. Тому ця область переробки вторинної сировини набирає актуальності. Якщо в процесі переробки шин використовувати спосіб піролізу відходів гуми, то можна отримати корисний у господарській діяльності товар. Саме цей напрямок переробки автопокришок у даний момент є самим перспективним.

Піроліз автомобільних покришок зберігає навколишнє середовище. Продуктами цього процесу переробки є: технічний вуглець (високовуглецевий твердий залишок), піролізне масло, металокорд і піролізні гази. Всі ці продукти користуються попитом на ринку сировини.

Для організації переробного виробництва необхідно в першу чергу отримати відповідну ліцензію на переробку. Орендувати виробниче приміщення слід в промисловій зоні, далеко від житлових будинків. Основні витрати складе придбання установки з переробки шин.

Для роботи на ній потрібно буде найняти двох осіб для денної зміни і двох для нічної, крім цього потрібні ще дві людини для розвантаження шин. Крім витрат на оплату електроенергії, орендної плати, заробітної плати робітникам, доведеться витратитися на встановлення спеціальних фільтрів, зменшують шкідливі викиди в атмосферу.

Налагодивши ринок збуту, ви зможете створити міні-завод, який повністю окупиться через 7 місяців роботи.

1

Читайте також:


Earthships - будинку з автомобільних покришок

При створенні будинків Earthships використовують камінь, саман, бетон і будь-щільний матеріал. Але звичайно найупізнаваніші будови - з використанням шин. Саме будинки з застосуванням шин стали візитною карткою Earthship Biotecture.

Переробка автошин

Переробка автошин

Кожен автолюбитель хоч раз у житті стикався з проблемою - куди подіти старі покришки? Хтось потайки викидає їх на смітник, хто платить гроші за утилізацію, хто забруднює навколишнє середовище і кидає використану гуму в яри або водойми.


Тому Вперед -Нарощування волосся

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

В наш час не у всіх людей є можливість купувати нову побутову техніку, це створює основу для організації свого бізнесу у сфері продажі б/у техніки.


Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

В наш час немає необхідності у видобутку риби, для того щоб прогодувати свою сім'ю. Люди приїжджають на риболовно-туристичні бази, хочуть відпочити від повсякденної суєти. Ваше завдання організувати максимально комфортний і незабутній відпочинок, щоб клієнти до вас поверталися.


Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт приватного житла зажадає від вас вміння і навичок, які в подальшому стануть вашою рекламою, тому що в такому бізнесі головне складові успіху - це «сарафанне радіо».Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей