Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Заробіток на Аудіо Стоках

   

Не поганим джерелом додаткового доходу для музикантів, може стати робота з зарубіжними аудиостоками. Якщо ви складаєте музику, але поки ще не пробилися на вершини чартів і отримання премії "Гремі" в цьому році вам ще не загрожує, ви можете поповнити свій добробут за рахунок продажу своїх творів на спеціально для цього організованих майданчиках.

Тепер детальніше. Мінімум необхідний для початку. Ви повинні бути автором твору, музичної композиції, або семпла. Мати можливість створення чистої запису на комп'ютері. Володіти англійською (бажано),Мати розрахунковий рахунок для перерахування коштів і вміти користуватися інтернет-платіжними системами.

Stock в конкретному випадку, це інтернет майданчик спеціально створена для продажу оригінального контенту. Існують як вузькоспеціалізовані стоки, так і стоки продають все, від зображень до відеокліпів. Природно що, за виставлення на своєму майданчику сток візьме з вас відсоток. В середньому відсоток за послуги складає від 30 до 75%.


 

Заробіток на Аудіо Стоках

 

Слід уточнити що ви продаєте не сам твір, а лише права на можливість використання вашої творчості. Тобто, всі права залишаються у автора, а покупець отримує ліцензію на використання.

Існує кілька видів ліцензій, найчастіше використовують
"Ліцензію для приватного некомерційного використання."
Суть ліцензії зводиться до того що, що купив не буде використовувати твір у комерційних цілях, а тільки для приватного використання.

Другим видом ліцензії є "Розширена ліцензія для комерційного використання."
Такий вид ліцензії дає право купив її використовувати вашу композицію в комерційних цілях, крім продажу та тиражуванням композиції більш обговоренного в договорі кількості.

Покупцями ваших творів виступають: дизайнери працюють в рекламній сфері, радіостанції для створення заставок, розробники ігор або просто ті кому сподобалася ваша композиція і він хотів би де то її використовувати.

Так як всі стоки зарубіжні, люди шанобливо ставляться до чужого авторського права.
Для початку роботи Вам потрібно зареєструватися в платіжній системі на роботу з якою підтримують стоки (Moneybookers і Paypal), потім реєструватися на самому стоці, після цього завантажити композицію, оформити її у відповідності з правилами та пройти перевірку. Якщо все попереднє минуло успішно, можна чекати початку продажів.

Існує багато стоків, ось найбільш великі: ISTOCKPHOTO, POUD5, REVOSTOCK.
Сума заробітку залежить від якості композицій, її затребуваності. Точних даних немає але не дуже велика але якісно портфоліо може принести своєму власникові від 100 до 500 доларів.

Для успішного виведення грошей самої зручне користуватися системою Moneybookers, і розміщуватися на стоках підтримують цю систему.

1

Читайте також:

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Є декілька способів заробітку на аудіокниги, але щоб самому записувати книги, потрібно бути досить освіченою людиною, вміти витримувати інтонацію, паузи, і поділу тексту, щоб слухачеві було приємно чути ваш голос.

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Головна задача, яка веде до успіху в цьому бізнесі - це доступ до інформації, а саме вміння знаходити ті самі рідкісні книги, для подальшої оцифровки.

Вигідно розпочати бізнес запису на CD/DVD-дисків?

Вигідно розпочати бізнес на запису CD/DVD дисків?

Незважаючи на те, що комп'ютери з записуючими пристроями зараз далеко не рідкість, зробити бізнес на запису CD/DVD-дисків цілком можливо.


Тому Вперед -Виготовлення іграшок з дерева своїми руками

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.


Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Деревообробка це досить прибуткова справа, що вимагають досить великих інвестицій і з чималими термінами окупності. Але з розвитком середнього класу в нашій країні, даний бізнес виглядає досить привабливо.


Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей