Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Переробка ПЕТ пляшок

   

В сучасних мегаполісах і містах останнім часом дуже актуальною стала проблема накопичення, вивезення та переробки побутових відходів. Основна складність полягає не в переробці, а в сортуванні цих відходів.

У нашій країні поки немає системи штрафів, за допомогою якої можна змусити людей правильно сортувати відходи перед викидом. Ця проблема може бути частково вирішена шляхом створення пунктів прийому пластику, так як з нього зроблено більше половини всього що викидається. Система сортування відходів налагоджено функціонує в Європі, і перейняти цей досвід для нашої країни було б дуже корисно і вигідно.

Природно, що для такої великої країни, як Росія, переробних заводів, які працюють в даний час не достатньо. Їх виробничої потужності не вистачає, щоб впоратися з тим обсягом робіт по переробці, який необхідно виконати. Тому ідея для бізнесу з переробки пластику може стати дуже прибутковим бізнесом. Продуктом переробки звичайних пластикових пляшок є полівінілхлорид, поліпропілен і гранульований поліетилен. У будівельній та технічної промисловості такий продукт завжди буде користуватися попитом.


 

Переробка ПЕТ пляшок

 

Існує три стадії переробки пластику: дроблення, агломерація і грануляція. Саме чисте і якісне сировину виходить після третьої стадії. Хоча готове до реалізації сировина виходить вже після другої стадії. Природно, що сировина, що минув третю стадію переробки буде коштувати дорожче.

Для початку необхідно визначитися, що і в яких обсягу ви хочете робити. Залежно від цього вибирається обладнання, яким ви оснастите підприємство з переробки. Купувати вітчизняне чи закордонне обладнання, вирішувати вам. Великий штат робітників на початковій стадії наймати не потрібно. Одного майстра і трьох робочих буде цілком достатньо.

Приміщення для виробництва найкраще орендувати за містом. Необхідно також буде витратитися на ліцензію, укладення договорів з пожежною службою та СЕС, а також на екологічний висновок.

Щомісячні витрати складатимуться з податків, оплати комунальних послуг, орендної плати, заробітної плати робітникам, витрат на закупівлю сировини. Проте вже через два місяці ви гарантовано окупите всі витрати на виробництво. Головним завданням є налагодити збут готової продукції. Справьтесь з нею і ви побачите як ідея переробки ПЕТ відходів стане прибутковим бізнесом.

1

Читайте також:

Бізнес ідея - Переробка пластикових пляшок

В даний час, практично у всіх галузях торгівлі, і громадського харчування використовується пластикова упаковка. Яка потім, за непотрібністю, просто відправляється в сміття. А між тим, на цьому можна побудувати бізнес, який на даний момент не має конкуренції.

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

На всіх підприємствах торгівлі (на ринках, у магазинах, кафе і так далі) використовуються продукти в упаковках, які потім йдуть у відходи (пластикові пляшки, ящики, макулатура і так далі). Багато ці відходи просто викидаються в контейнер.

Переробка ПЕТ пляшок

Переробка ПЕТ пляшок

В сучасних мегаполісах і містах останнім часом дуже актуальною стала проблема накопичення, вивезення та переробки побутових відходів. Основна складність полягає не в переробці, а в сортуванні цих відходів.

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

В даної бізнес ідеї розглядається саме збір у населення пластикових відходів. Якщо організувати збір, то буде можливим отримання майже за даром ПЕТ відходів для переробки, що підвищить рентабельність бізнесу.


Тому Вперед -"Перепелиний" старт

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Є декілька способів заробітку на аудіокниги, але щоб самому записувати книги, потрібно бути досить освіченою людиною, вміти витримувати інтонацію, паузи, і поділу тексту, щоб слухачеві було приємно чути ваш голос.


Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Для початку такого бізнесу як шкільний фотограф, крім уміння робити хороші фотографії від вас також буде потрібно уміння переконувати людей у своїй професійності і необхідності


Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей