Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Клінінгова фірма як відкрити бізнес з нуля?

   

Клінінгова фірма: нюанси створення або що необхідно враховувати підприємцю?

Ідея створення комерційного підприємства по прибиранню приміщень сама по собі не нова і успішно реалізовується у багатьох цивілізованих країнах з середнім і вище рівнем доходу її громадян. Для нашої країни цей бізнес поки що не досягла належного рівня, хоча є всі необхідні передумови для його початку і успішної реалізації цієї бізнес-ідеї. Головне вибрати правильний підхід і продумане ставлення до його реалізації.

В загальних рисах ринок з надання клиниговых послуг можна охарактеризувати наступними критеріями:
• Зародився і функціонує порівняно недавно, як організована форма ведення бізнесу, але має всі об'єктивні передумови для успішного розвитку.
• Має невеликий поріг вступу. На думку фахівців, мінімальні разові і поточні витрати, вкладення протягом першого року діяльності можуть становити від 10000 доларів США.
• На даний час незбалансований: сегментований попит значно перевищує пропозицію.
• Не потрібно спеціальних дозволів і ліцензій від державних органів, якщо ж будуть виконуватися роботи на висоті або інші визнані роботами підвищеної небезпеки, то співробітники безпосередньо допущені до їх виконання, зобов'язані мати персональний наряд-допуск, порядок та правила видачі якого регламентований нормативними актами з безпеки та охорони праці.
• Досить висока окупність при середньостатистичної прибутковості бізнесу.

 

Клінінгова фірма як відкрити бізнес з нуля?

 

Універсальність клиниговых послуг - запорука маневреності і стабільності бізнесу.
На перший погляд може здатися, що послуги з прибирання приміщень надзвичайно прості: узяв віник і ганчірку і вперед. Такий підхід відразу ж є помилковим і не дозволить бізнесу успішно розвинутися і довгий час проіснувати, що підтверджується статистикою.

Наприклад, в Києві існує офіційно зареєстрованих і впевнено ведуть свою господарську діяльність не більше 150 фірм по прибиранню приміщень, а за даними органів статистики реєструється не менше 1000 суб'єктів підприємництва, які вказують своїм основним видом діяльності прибирання приміщень.

При підборі кадрів, закупівлю необхідних засобів виробництва, розробці маркетингової стратегії необхідно орієнтуватися на кілька видів прибирання: * генеральне прибирання офісів, магазинів, великих критих площ з великим потоком людей в усьому відрізняється від прибирання в приватному домоволодінні або ж прибирання квартири після капітального ремонту. Тому планувати необхідно кілька видів прибирання, бажано більш менш ексклюзивних, але затребуваних в даному регіоні. Наприклад, купувати громіздкі підлогомиючі машини, які коштують чимало грошей, у райцентрі не має великих критих комерційних приміщень немає сенсу, так само як і орієнтувати всю діяльність під один, нехай навіть і досить великого замовника послуг.

Директор однієї з лідируючих в даному сегменті ринку клінінгових компаній у Києві, на основі власного практичного досвіду, заявляє, що немає можливості відкривати повноцінну універсальну компанію по наданню збиральних послуг у населеному пункті з населенням менше 400 тисяч жителів. Виняток з цих правил становлять хіба що елітні напівзакриті котеджні селища, так і в тому разі, якщо власники особняків не містять постійних прибиральників.

Інтереси і приваблюють потенційних замовників особливості клінінгових послуг.

Що ж шукають можливі замовники клінінгових послуг на ринку, і які вимоги до спеціалізуються компаніям висуваються споживачами?
По - перше, Ваша компанія повинна бути максимально легалізована, тобто зареєстрована належним чином в державних органах, мати постійний і юридична та фактична адреса, ввічливих і одягнені у фірмовий одяг уніформу співробітників. Це умова є вкрай важливим у зв'язку з тим, що замовники завжди з високою підозріло ставляться до чужих людей, які перебувають на їх території. Так і працівники, виконуючи свої функції можуть випадково або навмисно зіпсувати інтер'єр приміщення або викрасти цінну річ, зникнення якої може виявиться багато пізніше.

По-друге, обов'язковою якістю послуги є її доступність в будь-який час і оперативність у наданні. Найважливіша умова для успішного захоплення максимально можливих сегментів ринку. Адже варто пам'ятати, що якщо замовлена послуга по прибиранню, наприклад, критого ринку або вокзалу, то необхідно вибирати такий час, коли в приміщенні немає відвідувачів. Часто прибирання таких об'єктів проводиться у нічний час, коли потік відвідувачів відсутній або мінімальний. Також важлива можливість замовити прибирання в будь-який час - тому необхідно забезпечити практично цілодобову «гарячу телефонну лінію швидкого реагування» для оперативної приймання та прийняття в роботу замовлення.

По-третє, як зазначалося, вагомим аргументом при успішному просуванні комерційної діяльності є універсальність послуг, яка залежить від технічної оснащеності та кадрового потенціалу фірми. Так, багато замовників не просто не бажають, а не мають технічної можливості здійснити прибирання будівельного сміття після проведення капітального ремонту або ж зовні вимити вікна в приміщенні, розташованого на дев'ятому поверсі будівлі. Зрозуміло, що для надання таких послуг необхідно мати в штаті спеціально навчених співробітників, необхідні засоби безпеки та технічні засоби для виконання такого роду робіт.

По-четверте, непогано б подумати про супутні послуги прибирання. Такими, наприклад, можуть бути послуги по дрібному ремонту в прибираемом приміщенні. Замовник з радістю сплатить прибиральнику такі роботи, як лагодження кріплення світильника або розетки, подклейку куточків відсталих шпалер, ремонт застарілої від часу віконної і дверної фурнітури.
Думаємо, що при обліку і правильної організації бізнес-плану створена компанія з надання клиниговых послуг приречена на успіх і може протягом першого року своєї діяльності вийти на рівень прибутковості не менше 10-12% річних.

1

Читайте також:

Бізнес на прибиранні приміщень

Бізнес на прибирання приміщень

Своя міні бар | Як відкрити бізнес міні-пральню?

робітники в оренду з узбекистану

Аутсорсинг лінійного персоналу (робітники в оренду) як бізнес

 

Тому Вперед -Бізнес зоо медицина: виробництво ліки для тварин

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Є декілька способів заробітку на аудіокниги, але щоб самому записувати книги, потрібно бути досить освіченою людиною, вміти витримувати інтонацію, паузи, і поділу тексту, щоб слухачеві було приємно чути ваш голос.


Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Для початку такого бізнесу як шкільний фотограф, крім уміння робити хороші фотографії від вас також буде потрібно уміння переконувати людей у своїй професійності і необхідності


Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей