Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Приватна кузня. Витрати на обладнання та розрахунок прибутку

   

Сучасний світ не стоїть на місці, а одна з найдавніших професій залишається в ціні. Ковальське виробництво не простий сегмент в бізнесі. Враховуючи специфіку та неординарність робіт, доводиться все ретельно зважувати і враховувати кожну дрібницю. На перший погляд все просто, але, як і у всякому бізнесі або визначеній його сфері, з'являється безліч моментів, які потрібно враховувати або праця виявиться марною. Конкуренція, висока собівартість товару або послуги просто не дасть вижити в умовах ринку.

Організація бізнесу.
Перший необхідний крок - це підбір обладнання. І не треба плекати ілюзій щодо простого молотка. Наші прадіди здобували за допомогою звичайного молота. Але нам потрібно не просто молотком помахати, а отримати прибуток і зайняти певний сегмент ринку в даній сфері. А придбання потрібного обладнання - це вже початкові витрати. До всього цього приєднуються допоміжні матеріали, наприклад, кліщі якими потрібно буде тримати метал. Основою робочого місця буде пневматичний молоток, їм тягнуть метал і надають йому форму.

Другий крок у виборі обладнання хороша піч нагріву. Сталь необхідно буде десь нагріти до 1100 - 1150 градусів Цельсія. Ця температура вважається більш всього підходить для ковки.

Наступна за значущістю пристосування выгибающий коло, призначення якого створення певного узору. Вся принадність ковальської справи створення шедевра. Це чимось схоже на різьблення по дереву, де кожен майстер намагається домогтися свого візерунка. У нашому випадку ми робимо все з металу. І краса візерунку буде залежати тільки від майстерності.


Розпечений метал голими руками не візьмеш. У ковальській справі для цих цілей служать кліщі. Чим вони зручніше, тим легше тримати метал і проводити з ними різні операції.

 

Приватна кузня. Витрати на обладнання та розрахунок прибутку

 

Не забудьте потурбуватися про засоби захисту. Необхідні брезентові рукавиці (дві пари на тиждень), брезентовий фартух (один або два на рік), беруші (1 пара на місяць) або захисна маска з навушників і забрала, що краще.

Дрібні деталі куються окремо, а потім з'єднуються зварювальним швом. І знову нові витрати, потрібно зварювальний апарат, електроди, зварювальна маска. З'явилася необхідність помічника, який буде проводити зварювальні роботи.
Ніяк не обійтися без точильного верстата і генератора стисненого повітря. На точильному верстаті доводять деякі деталі до потрібної форми, поправляють кліщі, роблять проточку і виточку, а повітряний генератор буде забезпечувати роботу молота.

Приділимо трохи уваги вибору сировини для виробництва. Існує безліч номенклатур і видів сталей. В основному це арматурний легований прокат. Марка стали впливає на якість кінцевого виробу. Всі характеристика стали вказується в її номенклатурі. Не знаючи, як буде вести себе сталь при нагріванні, яка її середня робоча температура, освіта окалини, ви не зможете просто працювати і створити здорову конкуренцію. Візьмемо золоту середину 35ХС.

Не потрібно забувати і про енергетичні витрати, що виникли при роботі. Все обладнання необхідно грамотно підключити і розставити. А, отже, потрібно прорахувати приміщення, де буде знаходитися кузня. Найбільша складність з молотом і піччю нагріву, так як до них буде підведено найбільше число комунікацій. Намагайтеся підбирати обладнання з економією енергетичних витрат. Як правило, основну ціну виробу сформують витрати на енергоресурси і зайві втрати.

Обладнання для приватної кузні.
Тепер можна підвести деякі підрахунки витрат на обладнання та допоміжні матеріали і скласти приблизну витратну таблицю старту. Витрати на монтаж обладнання не враховуються, так як в різних регіонах вони істотно відрізняються і тут велику вагу зіграє чарівність і вміння вести ділові переговори.

 

Обладнання для приватної кузні.

 

Основне обладнання: приблизна вартість (в доларах США):

пневматичний молоток - 4500
піч нагрівання - 10000
выгибающий коло (комплект) - 1375
точильний верстат - 30,9
зварювальний апарат - 121,9
повітряний компресор - 261,7

Допоміжні матеріали:

  молотки (комплект 4 шт.) - 5
  кліщі з закругленими плоскими губками - 3
  кліщі з закругленими циліндричними губками - 2,5
  електроди - 2,4
  брезентові рукавиці - 0,5
  брезентовий фартух - 1
  захисні навушники з забралом - 55
  зварювальна маска - 3,5

Всього: 16362,4

Ось приблизні витрати на обладнання (без установки) і допоміжні матеріали. Як бачимо, будь-який бізнес вимагає грамотного підрахунку вкладених коштів. Все це вплине на собівартість продукції і прибуток.

Залучення клієнтів та збут продукції.
Не менш важливим завданням знайти свій ринок збуту. Існує кілька варіантів залучення клієнтів. Перший варіант звичайні оголошення в газетах. Для цього необхідно мати кілька готових виробів, а краще всього фотографічний каталог. Візуальний приклад робіт дозволить клієнту об'єктивно оцінити вашу майстерність. Як правило, складність і краса візерунків особливо приваблює клієнта.

Другий варіант залучення клієнтів участь у різних виставках, де можна виставляти на загальний огляд невеликі дрібнички. Дуже великим попитом користуються ковані підставки для квітів. Часу для їх виготовлення йде не багато і витрати на сировину не великі. Не потрібно відразу виставляти великі ціни на продукцію. Ціна збільшиться сама собою після того, як буде достатньо велике число клієнтів.

Третій варіант візьмемо з життя. Зробити подарунок другу чи знайомому, як прикраси інтер'єр, який зіграє роль рекламного зразка виробу. Активне обговорення подарунка призведе до бажання мати щось подібне іншими людьми. Все це потенційні клієнти. Домовтеся, щоб друзі давали ваш телефон і пів справи вже зроблено.

Розрахунки по прибутку.
Для зразкового візуального шаблону діяльності створимо модель робочої кузні з замовленнями і розрахуємо прибуток, отриману в процесі роботи. В якості прикладу візьмемо найпростіше виріб - навісну підставку для квітів.

Щоб виготовити тисячу штук потрібно витратити 21 тисячу рублів на сировину та енергетичні витрати. При цьому собівартість складе всього 21 рубль. Продаючи готовий виріб по 150 рублів за штуку, отримуємо суму в 150 тисяч рублів. Віднявши з отриманої суми виробничі витрати та податки, отримали чистий прибуток в 100 тисяч рублів.

З проведених розрахунків можна побачити наступну тенденцію розвитку. При невисокій ціні готового виробу і наявності хорошої споживчої бази, прибуток від виробництва цілком задовольняє всі очікування. Підвищуючи ціну можна скорочувати кількість вироблених виробів на місяць. Як видно на прикладі рентабельність приватної кузні досить висока. При більш складних роботах зростає ціна за вироблене виріб, а звідси безпосередньо випливає прибуток.

1

Читайте також:

Свій бізнес: Холодна ковка металевих виробів

Свій бізнес: Холодна ковка металевих виробів

Як виробляють ковані вироби?

Як виробляють ковані вироби?

 

Кування як міні бізнес. Виробництво кованих виробів з металу Кування як міні бізнес. Виробництво кованих виробів з металу

Здавна на Русі ковалі були в пошані. Їх наділяли надприродною силою, що дає можливості недоступні звичайним людям. До них часто зверталися за допомогою і порадами, так і під час якоїсь хвороби проста людина часто йшов до коваля, а не до лікаря. Детальніше...


Тому Вперед -Відкриття приватної сауни як бізнес від 150 000 рублів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 

Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.


Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

В даний час займатися таким бізнесом стало складніше, тому що автомобілі пригоняемые з Владивостока майже всі праворульниє, а держава, де офіційно «лівий кермо» не дуже добре ставиться до цієї затії.


Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Головний фактор, який гальмує розвиток цього бізнесу - це недовіра клієнтів, страх бути обдуреними. Завдання інтернет брокера доступною мовою пояснювати клієнтові, у що він вкладає свої гроші.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей