Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Відкриття приватної сауни як бізнес від 150 000 рублів

   

Організація бізнесу.
Відкриття приватної сауни - це хороший спосіб почати свої перші кроки в бізнесі. Звичайно ж, сауна - це досить затребувана послуга на сьогоднішній день, попит на яку поступово зростає. До того ж, початковий капітал для того бізнесу потрібен не дуже великий, тому він доступний для початківців підприємців.

Перш ніж починати вести будь-який бізнес, необхідно ретельно вивчити всі його дрібниці. Тому, по можливості потрібно якомога більше володіти інформацією у цій сфері діяльності. Для початку варто ознайомитися з усіма вимогами безпеки, видами обладнання, а також іншими додатковими послугами, які також необхідні для успішного ведення бізнесу.

Приміщення.
Вибір приміщення - це досить важливий етап в процесі відкриття власної сауни. Не потрібно звертати уваги виключно на гарне розташування приміщення або якісний ремонт у ньому. Слід відразу перевірити наявність всіх комунікацій. Потрібно враховувати такий важливий фактор, як додаткові послуги, адже наявність масажу або басейну передбачають окремі кімнати. Не варто відкривати сауну в приміщенні, площа якого менше 25 кв.м. (10 - на підсобне приміщення і 25 на душову та сауну). Звичайно ж, щоб отримати дозволи на ведення такого виду бізнесу, потрібно отримати відповідні довідки від пожежників, санепідемстанції, а також від Росспоживнагляду. Якщо немає можливості викупити приміщення під сауну, то його можна взяти в оренду на тривалий термін.

Слід пам'ятати, що оренда приміщення має як переваги, так і недоліки. Приміром, набагато вигідніше витрачати власні грошові кошти на своє приміщення, ніж вкладати їх у чуже, яке рано чи пізно доведеться віддавати в руки законного власника, якщо він не захоче продовжувати термін орендної угоди. Як відомо, в нашій країні можливі варіанти зі зміною чинного законодавства, в тому числі й для орендодавців.

 

Відкриття приватної сауни як бізнес від 150 000 рублів

 

Обладнання сауни.
Для ефективного функціонування сауни необхідно обов'язково закупити обладнання (наприклад, парогенератор, який має вартість близько 800 доларів, піч - близько 1000 доларів) та меблі. Крім цього, доведеться витратитися на яке-небудь додаткове обладнання. До речі, додаткове обладнання потрібно лише у випадках з наявністю інших послуг, крім сауни.
 
Щоб провести ремонтні роботи, а також встановити різне обладнання, потрібно довіритися професіоналам, адже будівництво сауни - це досить складний процес, тому краще співпрацювати з відповідними компаніями.

Персонал.
Наступний крок - це вибір персоналу. Постійними працівниками повинні бути, як мінімум, прибиральниця та адміністратор. Також потрібно укласти угоди про співпрацю з сантехніком, електриком і бухгалтером. Звичайно ж, якщо ваш бізнес передбачає додаткові послуги, то знадобитися більш великий список персоналу.

Маркетинг і реклама сауни.
Коли підготовчі роботи виконані, сауна побудована, персонал схвалений, то можна переходити до наступної стадії ведення бізнесу - рекламна кампанія. Багато власників саун, які побудували чудові сучасні споруди, забувають приділяти належну увагу маркетингу, тому й не мають великої кількості клієнтів в саунах. На цьому етапі відкриття приватної сауни необхідно по максимуму задіяти свою фантазію.

Враховуючи розміри населеного пункту, в якому буде розташований бізнес, можна використовувати рекламу в інтернеті, на телебаченні, місцевому радіо, а також інших засобах масової інформації. Як показує практика, досить ефективним рекламним ходом є роздача візиток в кафе, ресторанах, а також готелів. До того ж, за незначну плату можна домовитися з керівниками вище перерахованих закладів, щоб візитки вашої сауни лежали на столиках у ресторані або в кожному номері готелю.

Як тільки буде здійснене офіційне відкриття сауни, необхідно запросити якомога більше своїх впливових знайомих (краще на безкоштовній основі), які в свою чергу призведуть своїх друзів, знайомих, колег. Також слід створити сайт сауни, на якому потрібно буде час від часу викладати нові позитивні фотографії, зроблені на професійний фотоапарат. На сайті можна створити просту форму для оформлення заявки на бронювання сауни. Не можна забувати і про опис головних переваг та особливостей вашої сауни. Оформлення та розкрутку сайту сауни можна довірити професіоналам, які за невелику суму зможуть надати вашій веб-сторінці величезну відвідуваність.

Таким чином, ефективність і якість реклами буде залежати виключно від виділеного бюджету, тому на цьому етапі економить також не потрібно.

Фінансовий план.
На заключному етапі потрібно визначитися з фінансовим планом ведення бізнесу.
Потрібно визначити витрати, які будуть витрачені.

1. Заробітна плата персоналу буде становити близько 10000 доларів в рік. Звичайно ж, якщо вам не знадобляться послуги програміста, майстрів і бухгалтера, то сума може бути значно меншою.

2. Приміщення, меблі, ремонтні роботи, обладнання залежить від населеного пункту. Наприклад, для середніх міст на меблі, обладнання та ремонт потрібно буде витратити суму близько 5000 доларів.

3. Реклама сауни також підбирається суто індивідуально, тому якщо виконувати всі вище перелічені рекламні кампанії, то потрібно буде витратити не менше 5000 доларів на рік.
Далі потрібно підрахувати приблизні доходи, які будуть отримані. До речі, внаслідок цих підрахунків потрібно визначитися з тим, рентабельним чи ні, стане ведення такого виду бізнесу.

Як відомо середня ціна за послуги сауни становить 25 доларів в годину, тому якщо вона буде популярна, то за рік можна отримати прибуток на суму від 30000 до 60000 доларів.
В принципі, за 3-4 роки активного функціонування сауни, можна легко окупити її вартість. Якщо надавати ще й додаткові послуги, то можна заробити необхідну суму в більш короткі терміни.

1

Читайте також:

Бізнес План організація лазні

Бізнес План організація лазні

Бізнес план басейн

Бізнес план басейн

Відео - Ексклюзивна російська лазня
Бізнес план відкриття спа-салону краси

Бізнес план відкриття спа-салону краси

Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

 

Тому Вперед -Виробництво зовнішньої реклами як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин постільної білизни - як бізнес!

Магазин постільної білизни - як бізнес!

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.


Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...


Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

В наш час автомобілів стає все більше і більше, а це означає, що попит на послуги авто-малярів буде постійно збільшуватися! Але перед початком організації свого авто-малярки вам потрібно гарненько повчитися цій нелегкій справі.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей