Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес: виробництво котлет з чого почати?

   

Ідея бізнесу: як відкрити цех виробництва котлет - напівфабрикатів?
Звідки ведемо бізнес: цех, орендоване приміщення
Основні витрати: придбання обладнання для виробництва (котлетоформовочная машина), купівля сировини, електрика, заробітна плата
Необхідне обладнання: котлетоформовочный апарат, м'ясорубки, охолоджувачі, котлетний автомат, пакувальне обладнання
Витратні матеріали: упаковка, м'ясо, вода, паніровка, цибулю, часник, спеції і інше
Початковий капітал: від 900 000 руб. до 1 600 000 руб.
Термін окупності: від 12-ти до 24 місяців
Можлива прибуток: від 30 000 руб. до 120 000 руб.

Зробити котлети самим - не складно. Кожна господиня знає як і вміє їх робити. Навіть якщо ви ніколи раніше не готували, і вирішили спробувати самі приготувати котлети, вони обов'язково у вас вийдуть.

Дуже багато рецептів з виготовлення котлет, і звичайно ж скрізь додають різні інгредієнти. Основний склад котлет такий: фарш, сіль, перець, цибулю або часник. В які види котлет додають ще крупу, наприклад гречку, такі котлети називаються гречаники. Також додають картоплю, сир, молоко, різні терті овочі, морква, цибуля.

На промисловому підприємстві виготовляють котлети таким же способом, що і вдома, от тільки цей процес повністю автоматичний.

 

Бізнес: виробництво котлет з чого почати?

 

Технологія виробництва котлет - коротко.
Підприємство з виробництва котлет, виробляють котлети, у великій кількості. Котлети, там виготовляються не повністю з фаршу, а його додаванням. Інші компоненти додаються залежно від рецептури. Але сіль, цибулю, часник і перець обов'язково додаються. Вся справа в рентабельності виробництва. Якщо котлети будуть випускати з чистого фаршу, то вони будуть дуже дорого коштувати, і не кожен покупець, тоді їх зможе купити. А так, котлети, доступні за ціною, і кожна людина зможе їх купити, спробувати і оцінити їх смак. Треба сказати, що нормальні виробничі котлети, не сильно відрізняються від домашніх, за смаком.

Обладнання для виробництва котлет.

Так яке ж обладнання треба, для виробництва котлет? Основне це:

1) М'ясорубка

2) Котлетоформовочная машина

3) Холодильне обладнання

4) Обладнання для упаковки


Отже, для виробництва котлет, вам знадобиться спеціальна фаршемешалка. Вони різні за ціною від 120 тис. рублів до 355 тис. рублів. Ціна залежить від об'єму місткості бункера, тобто від того, скільки кілограм фаршу в нього поміститься. Зазвичай туди поміщається від 30 кг фаршу до 180 кг фаршу. Вибирають фаршозмішувач ще і по потужності. Чим більше обсяг закладається продукції, тим відповідно і вище ціна. Так само для виробництва котлет знадобиться придбати котлетний автомат. Його наповнюють фаршам, і він автоматично випускає котлети, з певною вагою.

Котлетоформовочная машина:

Вага кожної котлети, однієї порції, заздалегідь задається даного апарату. Вартість котлетного автомата, залежить від його продуктивності. Модель середньої потужності коштують приблизно від 220 тис. рублів до 560 тис. рублів. За цією ціною, можна придбати автомати з виробництва котлет, з місткістю бункера, куди закладається фарш - на 18 - 30 літрів.
котлетоформовочная машина , ціна близько 500 000 рублів Вихід котлет за 1 годину роботи, такого автомата становить - 1000 котлет і 2100 котлет. По кількості котлет, вироблених за 1 годину роботи, розраховують загальну потужність даної лінії.

Є котлетні автомати, які оснащені ще додатково - охолоджувачем для котлет. Охолоджувач, оберігає котлети від засихання, і злегка їх заморожує. Обов'язкової наявності у вас повинен бути холодильні камери зберігання, для даної продукції, місткістю, вашому обсягом продукції, яку ви виробляєте, або збираєтеся робити.

А також, необхідно буде придбати вам, ще і додаткове обладнання. Це тертка для сиру, вакуумні та інші види упаковки, транспортувальні апарати ( стрічки тощо).
Транспортувальні апарати встановлюють за бажанням, але зате, якщо ви встановите, це дасть вам можливість прискорити випуск вашої продукції. У даному вигляді котлет.

 

як відкрити цех виробництва котлет - напівфабрикатів?

 

Персонал.
Скільки потрібно осіб, для обслуговування даного виробництва. На виробництві повинен в обов'язковому порядку працювати технолог - харчовик. Також рекомендується мати свого санітарного лікаря і лаборанта, які стежитимуть за якістю виробленої продукції, а також за якістю сировини, з якого виробляється котлети ( фарш, м'ясо і т.д.) Далі одного, краще все ж 2-3 людини, для підсобних робіт ( вивантаження, завантаження і т.д.) М'ясорубка і фаршемешалка зазвичай обслуговуються одним оператором, на кожний апарат. Але якщо ваше підприємство буде цілодобовим, або працювати в кілька змін, людей відповідно знадобиться більше. Для роботи на даному підприємстві, всі люди, які працюють там, повинні мати санітарні книжки. Санітарні книжки повинні відповідати вимогам стандарту, контролюючих федеральних або місцевих органів.

Навіть, якщо людина працює вантажником, або прибиральницею, він все одно повинен мати санітарну медичну книжку. Особливого освіти, для обслуговування апаратів, не потрібно. Люди швидко навчаються, на місці.

Бізнес з виробництва котлет і його прибутковість.
Прибутковість виробництва прораховується приблизно, для кожного регіону Росії. Оскільки скрізь різна закупівельна вартість на сировину для виробництва котлет, а також на готові вироби (напівфабрикати).

Приблизні ціни на сировину: свинина - 128 рублів за 1 кг; яловичина - 155 -173 рубля за 1 кг; Фарші змішуються між собою, в пропорції 3:1 у цьому випадку, собівартість фаршу становить 140 рублів/кг. Собівартість готових котлет приблизно 100 рублів. Відпускна ціна за 1 кг, готової продукції становить 200-250 крб. за 1 кг. Це заморожені котлети, без добавок сої та курячого м'яса. Виходить прибуток з 1 кг. Продукції 100-150 рублів. Звідси треба відняти упаковку, паніровку в сухарях, а також комунальні витрати на утримання. Удачі!

1

Читайте також:

Бізнес План цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів

Бізнес План цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів

Виробництво заморожених напівфабрикатів

Виробництво заморожених напівфабрикатів

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

 

Тому Вперед -Бізнес виробництво цегли: міні-завод в домашніх умовах

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.


М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

Виробництво м'яких іграшок може існувати як окремий вид бізнесу, так і доповнення до вже діючого швейному виробництву. У другому випадку вкладення в бізнес будуть мінімальними.


Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Для запуску такого бізнесу від вас будуть потрібні знання в фінансовій сфері. Ви повинні чітко розуміти за рахунок чого утворюються доходи пунктів обміну валют.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей