Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як стати успішним і самостійним юристом без створення юридичної контори

   

Безліч людей, які мають гуманітарну освіту і не хочуть працювати на багатого «дядечка», стикаються з величезною кількістю проблем, які заважають працювати самі на себе. У цій статті ми розглянемо всі перепони, що стоять на шляху початківця самозайнятої професіонала, на прикладі професії юриста.

З чого почати?
Отже, Ви людина, який має вище юридичне утворення, про що свідчить відповідний диплом, хоча б кілька років досвіду роботи за фахом (чим більший досвід, тим краще), але Вам набридло виконувати безглузді доручення начальства, яке і чути не хоче, що їх дії незаконні або дружині повністю відповідають нормам закону. Ви хочете самостійно заробляти, працюючи тільки самі на себе, але у Вас не вистачає грошових коштів на відкриття власної юридичної фірми, що ж робити?

Для початку Вам необхідно зареєструватися, як частий підприємець (далі - ПП). Для отримання статусу приватного підприємця Вам потрібно звернутися у відповідні органи реєстрації, що розташовані за місцем проживання із заявою про реєстрацію та пакетом документів.
До звернення в орган реєстрації Вам потрібно виконати наступні кроки:
- згідно з встановленою формою заповнити заяву;
- звернутися до нотаріуса щоб завірити свій підпис на заяві (в середньому послуги нотаріуса будуть Вам стояти 1500 рублів);
- сплатити державне мито (держ. пошлинная становить 800 рублів).

 

Як стати успішним і самостійним юристом без створення юридичної контори

 

Крім заяви про реєстрацію ПП та квитанції про оплаті державної митом, при собі Вам необхідно мати оригінал та копію паспорта (іншого документа, що засвідчує Вашу особу), а також копію свідоцтва про постановку на облік фізичної особи (ІПН).
Якщо Ви не бажаєте самостійно займатися реєстрацією ПП, можна звернутися до відповідних фахівців, які за додаткову плату (в середньому послуги посередників будуть стояти з урахуванням держ. митної складуть 4500 рублів) зроблять все за Вас.

Після проведення державної реєстрації ПП, з усіма перерахованими вище документами Вам необхідно звернутися в податкову, яка знаходиться за місцем реєстрації.
Додатково, Вам потрібно буде відкрити в банку розрахунковий рахунок приватного підприємця, що приблизно коштує 1000 рублів.

Як залучити клієнтів?
Отже, Ви зареєстровані як приватний підприємець, який може надавати юридичні послуги, тепер необхідно найголовніше - знайти клієнтів!
Одним із найбільш простих, але дієвих способів нарощування клієнтської бази, це - реклама. Краще всього розмістити свою рекламу в декількох місцях (місцева газета, інтернет тощо). Для початківців і маловідомих юристів для того щоб зацікавити клієнтів, у рекламі потрібно вказати, що Ви даєте безкоштовні консультації та тільки у Вас є система соціальних знижок на надані послуги для пенсіонерів та мало захищених верст населення. Надання безкоштовних консультацій та знижок допоможе Вам напрацювати і розвинути свої вміння спілкування з людьми, включить «радіо», яке зробить рекламу і, відповідно, приверне клієнтів.

Наступний крок, який Вам необхідно буде зробити, це підключити своїх знайомих в судах, міліції, прокуратурі та інших органах влади, які могли б радити Вас і надані Вами послуги. Люди, особливо старшого віку, звикли звертатися за допомогою саме до державних службовців, оскільки вважають, що вся система влади і правосуддя є связанною. Для ефектності, краще всього роздати своїм знайомим по кілька десятків своїх візиток.

Підрахуємо, можливі витрати і прибуток за перший квартал самостійної роботи.
Витрати на державну реєстрацію приватного підприємця та супутні витрати (за умови самостійної реєстрації):
800 руб. (держ. реєстрація) + 1500 руб. (нотаріальні послуги) = 2300 руб.
Витрати на рекламу:
Розміщення оголошення в газеті - 300 руб. за одну публікацію. Якщо газета виходить 4 рази на місяць, то за квартал потрібно буде заплатити 3600 рублів.
3600 руб. + 900 руб. (друк 1000 шт. візиток) = 4500 руб.
Отже, загальні витрати за три місяці самостійної роботи складають, приблизно 6800 рублів.

Можлива прибуток за перший квартал роботи.
Для розрахунку візьмемо найпростіший приклад - цивільна справа не майнового характеру (не розлучення) з одним судовим засіданням.
Вивчення матеріалів справи - 1000-1500 руб.
Середня ціна складання позовної заяви - 2500 руб.
Одне представництво в суді оцінюється приблизно в 3000 руб.
А тепер давайте підрахуємо, 1000 + 2500 + 3000 = 6500 руб. - це мінімальна вартість Ваших послуг по одній справі.
Враховуючи, що за місяць може бути близько десяти справ, то Ваш дохід за перший квартал роботи складе 195 тис. рублів - і це тільки початок. Підвищуючи свою кваліфікацію і нарощуючи клієнтську базу, Ви зможете підняти свій прибуток в десятки, а може раз.

Юристів багато, хороших юристів мало, а професійних юристів ще менше - все у Ваших руках!
Важливо пам'ятати що, під лежачий камінь вода не тече. Не слухайте нікого, якщо Ви бачите мету - піднімайтеся та сміливим кроком йдіть їй на зустріч.
Бажаю успіхів Вам у всіх починаннях!

1

Читайте також:

Юридична фірма

Юридична фірма

Бізнес для ріелтора: продаж заміських будинків

Бізнес для ріелтора: продаж заміських будинків

Бізнес План юридичні послуги

Бізнес План юридичні послуги

 

Тому Вперед -Жити і займатися бізнесом в Гоа. Мрія чи реальність?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

В наш час автомобілів стає все більше і більше, а це означає, що попит на послуги авто-малярів буде постійно збільшуватися! Але перед початком організації свого авто-малярки вам потрібно гарненько повчитися цій нелегкій справі.


Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.


Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей