Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Жити і займатися бізнесом в Гоа. Мрія чи реальність?

   

Гоа - самий маленький і самий популярний штат Індії. Все більше наших співвітчизників прагнуть не просто провести незабутню відпустку на березі Аравійського моря, насолоджуючись незабутніми заходами і всіма доступними радощами легендарного штату, а хочуть провести тут всю зиму.

Особливо ж сміливі і рішучі і зовсім викреслюють назавжди зі свого життя шум і штучне життя мегаполісів і називають свій набутий рай на землі коротким словом - ГОА. Але, як говорив про Гоа один з героїв модного фільму «Бумер 2», гроші потрібні навіть у раю.

Як заробити гроші в раю?
Спостерігаючи за так званим «російським Гоа», створюється враження, що нашим підприємливим співвітчизникам, які пережили різноманітні економічні кризи, вести бізнес на благодатній землі Індії навіть простіше, ніж на батьківщині. Економічні показники рентабельності бізнесу виявляються більш ефективними, в тому числі і за рахунок того, що загальні витрати на ведення бізнесу, а також витрати на продукти харчування, оренду житла, медичне обслуговування в Індії в рази, а іноді навіть в десятки разів дешевше, ніж у Росії.

 

Жити і займатися бізнесом в Гоа. Мрія чи реальність?

 

Отже, чим же займаються в Гоа заповзятливі співгромадяни? Власникам солідних капіталів турбуватися не про що, так як не дуже розвинена туристична інфраструктура в Гоа відкриває великі можливості для відкриття нових готелів, ресторанів і розважальних комплексів. Але навіть з невеликими вкладеннями в Гоа цілком реально відкрити рентабельний бізнес. Наприклад, приватний дитячий садок.

У Гоа дуже багато туристи відпочивають сім'ями, в тому числі і з маленькими дітьми. Дуже популярними є послуги нянь, і багато індійські жінки з задоволенням працюють нянями в російських сім'ях. Однак, багато мам і тат хотіли б, щоб їх діти, крім догляду, отримували б можливість брати участь у розвиваючих іграх, вивчати мови, спілкуватись з однолітками, отримувати звичну європейську дитячу їжу. Важливим фактором є також можливість залишити дитину на ніч і бути впевненим в його безпеки, адже в Гоа так багато спокус для мам і тат різних віків. І ось тут на допомогу і проходять приватні дитячі сади з кваліфікованим персоналом, пропозиції яких в Гоа явно не встигають за попитом.

Які ж витрати тягне за собою відкриття дитячого садка і яка рентабельність цього бізнесу? Розглянемо на прикладі невеликого дитячого садка, який може обслужити близько 10 маленьких клієнтів. Традиційна вілла в Гоа складається з двох просторих спалень, в яких, при правильному підборі меблів, можна розмістити на ніч до 10 діточок, кухні, просторого холу-їдальні та прилеглої території, яка використовується для розвиваючих ігор і занять на свіжому повітрі. Вартість оренди такої вілли (за умови довгострокової оренди) складе 400 - 500 доларів США за місяць оренди, тобто близько 3000 доларів США за шість місяців високого сезону з жовтня по березень.

Вартість обслуговування однієї дитини в день в приватних дитячих садах Гоа становить 15-20 доларів в день з харчуванням, тобто 29 000 доларів США, за умови повного завантаження п'ять місяців високого сезону (у період новорічних і різдвяних свят вартість обслуговування, як правило, в два рази вище).

Витрати на харчування однієї дитини в день складуть не більше 4 доларів в день, тобто 5 800 доларів за п'ять місяців високого сезону. Як правило, приватні дитячі садки для невеликої кількості дітей є сімейними підприємствами, без залучення найманої робочої сили. Якщо ж бажання працювати на своєму підприємстві немає, то необхідно врахувати витрати на оплату праці персоналу - від 300 доларів США на місяць для одного співробітника.

Витрат на рекламу приватного дитячого садка в Гоа, як правило, не потрібно. Реклама передається з вуст у вуста серед проживаючих в Гоа, в хід йдуть також не такі витончені маркетингові ходи, як реклама на різноманітних рекламних площах типу стовпів і дошки оголошень в мінімаркеті або кафе.
 
Отримання дозвільної документації питання одночасно складне і просте. З одного боку, в Індії бюрократична машина працює важко і повільно, з іншого - корумпованість місцевих чиновників і невисокі ставки «бакшишей» усувають перешкоди на шляху до благородної мети - законного бізнесу в Індії. Втім, за такою ж схемою усуваються перешкоди навіть у тому випадку, якщо необхідні дозвільні документи ви все-таки не оформили і прийшов час пояснення з цього приводу з місцевими чиновниками (чого, втім, може і не статися).

Серйозні перешкоди до здійснення комерційної діяльності можуть чинити міграційні служби, якщо новоспечені бізнесмени перебувають в Гоа по туристичній візі, що виключають будь-які інші цілі перебування в країні, крім туризму. Тому необхідно докласти всі зусилля і отримати бізнес візу, ніж з задоволенням допоможуть індійські адвокати або російські агентства.

Бізнес в Гоа носить сезонний характер, з травня по жовтень в Гоа дуже мало туристів, і навіть ті, хто живе тут постійно, прагнуть провести сезон дощів в більш сприятливих кліматичних умовах, наприклад, у сусідньому Непалі. Однак, з урахуванням вищенаведених цифр, рентабельність бізнесу достатня висока. І без того невисокі ціни на життя в Гоа в сезон дощів втричі зменшуються, що дозволяє стверджувати, що Гоа - рай на землі і для бізнесменів.

1

Читайте також:

Випуск матеріалів для вивчення іноземних мов як бізнес></td>
                <td width=

Випуск матеріалів для вивчення іноземних мов як бізнес

Свій бізнес: виробництво гамаків

Свій бізнес: виробництво гамаків

Організація фітнес табору - «Здоровий спосіб життя»

Організація фітнес табору - «Здоровий спосіб життя»

Приватний гід - туристичні послуги

Приватний гід - туристичні послуги

 

Тому Вперед -Фурнітура для Канзаші з Китаю як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.


Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Рибальський магазин - це такий вид бізнесу, який здатний працювати і приносити прибуток у будь-якому форматі від малого до великого, тут головне підхід, а він полягає в деталях...


Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей