Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Фурнітура для Канзаші з Китаю як бізнес

   

Бізнес ідея: перепродаж фурнітури з Китаю в країни СНД (Балтія, Білорусь, Естонія, Латвія) для виробництва Канзаші.

Канзаші - це прикраси з тканини з дрібними намистинами, бісером всередині, встановлені на шпильку. Бувають як окремо виконані прикраси, так і цілі набори.
Самі по собі стрічки особливо європейського або американського виробництва дороги до (5 у.о. за бобіну). Останнім часом на китайських біржах, інтернет магазинах з'явилися пропозиції щодо китайської фурнітурі, які вигідно відрізняються за ціною (до 1-2 у.о.).

Важливо зауважити, що захопленням створення канзаші займаються жінки/дівчата по всьому світу. Власне бізнес ідея полягає в тому, щоб пропагуючи це захоплення паралельно розвивати сервісний бізнес із постачання цих стрічок, а пізніше наборів для виготовлення за подібною ціною. Особи, які захоплюються і створюють такі речі, як правило, перетворюють своє хобі на дрібний бізнес, власне ця ідея повинна їм допомогти.

Можна поєднати перепродаж і продаж на внутрішній ринок, за місцем проживання. При цьому, важливою умовою ведення бізнесу, хоча і рекомендаційного характеру, є знаходження центру торгівлі в місті з населенням від 350-500 тис. жителів і вище. За статистикою цільова аудиторія для такого бізнесу: жінки за 30 до 40 років і пенсіонерки від 55 років і вище. У такому місті (350 тис. жителів) їх буде приблизно до 20-30 тисяч. Також варто врахувати наявність містоутворюючих підприємств, які працюють (наявність оборотних коштів у населення, Вузів (молодь любить прикраси). У цьому випадку бізнес буде мати хороший старт.
У таких містах розвинена пошта, що є одним з визначальних умов. Добре мати кілька варіантів пошти на вибір, тому що не кожна пошта здійснює своєчасну доставку або має привабливий тариф.

 

Фурнітура для Канзаші з Китаю як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

Особливих початкових витрат на перших парах не потрібно. Комп'ютер, підключений до Інтернету і до 100 у.о. (можна менше), фотоапарат, опціонально ножиці. Зробити замовлення стрічок/фурнітури можна біжутерії на китайських сайтах: dx.com, alibaba.com і подібних, або на великих оптових ринках усередині країни, але не за такою привабливою ціною.
Спочатку потрібно зареєструватися на сайтах соціальних мереж, і створити/взяти участь у профільної тематики.

Наприклад, такі:
www.odnoklassniki.ru/kanzashima, www.odnoklassniki.ru/kanzashi, www.odnoklassniki.ru/kanzashi.ru.

Сфотографувати стрічки на бобінах та викласти їх в профільній темі, і почати пропонувати свій товар.

Особливості бізнесу.
Досить часто щоб не розкривати свій бізнес і не платити податки, ці теми роблять закритими. В темі, як правило, до 10 тис. чол., і вони набираються за місяць-два. Постійних покупців до 500-1000. Активних покупок в день до 100.

Паралельно можна трохи потренувавшись самі почати робити ці прикраси:
http://www.odnoklassniki.ru/profile/558360459710/album/485927735230 )+ великі майстер класи в Інтернеті.

Досить вигідно: з одного бобіни виходить до 30-40 штук прикрас, по ціні за штуку до 10 у.о., наймати можна пенсіонерок (у яких руки ще не трясуться), серйозну молодь, або організувати сімейний бізнес. На одну прикрасу йде від 30 хв до 1 години. (потрібні інструменти: клейовий пістолет (10 у.е), нитки, голки, лекала.

На перших порах купують дуже обережно по метражу (тому потрібні ножиці). Але по мірі зростання продажів підвищується рейтинг продавця і закупівлі теж зростуть.

Збут прикрас.
- В салони краси та весільного плаття.
- спеціальні пропозиції на 8 березня, 14 лютого.
- місцеві ринки.
- за договором із дитячими танцювальними колективами
- швейні майстерні, як доповнення до одягу.
- ярмарки в супермаркетах.
- У будь-які жіночі колективи, аж до адресної доставки. Але це все ставитися тільки до старту цього бізнесу. По мірі розвитку і обсягів від таких варіантів або відмовляються, або розвивають/укрупнюють бізнес.

Розвиток бізнесу.
Якщо є серйозні оборотні кошти (до 30 тис.у.о.), які вимагають вкладення, то варто одразу замовити контейнер таких стрічок з Китаю. Тоді на продажу однієї бобіни буде від 150 до 300% прибутку. Важливо знати ризики замовлення з Китаю такого роду товару. Китайці вміють і люблять торгувати, при цьому наше поняття обман у них трактується як успішна операція. Тому необхідно відстежувати весь товар від фабрики до вивантаження контейнера в порту і доставку на склад (прицінитися можна тут: http://rastamozhka.com/stoimost-dostavki-iz-kitaya/ ).

Хто купує?
Соціальні мережі об'єднують людей за інтересами. Тому вигідно продавати покупцям і стрічки і прикраси, які знаходяться в смт, містах і селищах, які віддалені від центру. Проїзд, час і супутні витрати з лишком перекривають вартість пересилки і покупки поштою.

У країнах Балтії та Білорусії такі сервіси відсутні, є обмеження по пересилці (і митні збори), тому продавати всі ці товари вигідно.

Отримання грошових коштів.
- На картку резидента в країні, де відкрито рахунок.
- банківським або поштовим переказом (всередині країни).
Бувають випадки, коли гроші перевести неможливо, з-за яких-небудь обмежень усередині країни одержувача. У цьому випадку, або відмовляються від операції, або проводять взаємозалік/бартер: коли обидві сторони висилають необхідні один одному речі за обопільною вартості.

1

Читайте також:

Вишивка стрічками як бізнес із задоволенням

Вишивка стрічками з задоволенням

Бізнес: послуги посередника по доставці товарів з-за кордону

Бізнес: послуги посередника по доставці товарів з-за кордону

Свій бізнес:Магазин - виставка вінтажних товарів

Свій бізнес:Магазин - виставка вінтажних товарів

Послуги дизайнерської упаковці товарів

Послуги дизайнерської упаковці товарів

Рукоділля на замовлення

Рукоділля на замовлення

 

Тому Вперед -Як відкрити фітнес-зал (зал) - свій бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 

Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.


Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

В даний час займатися таким бізнесом стало складніше, тому що автомобілі пригоняемые з Владивостока майже всі праворульниє, а держава, де офіційно «лівий кермо» не дуже добре ставиться до цієї затії.


Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Головний фактор, який гальмує розвиток цього бізнесу - це недовіра клієнтів, страх бути обдуреними. Завдання інтернет брокера доступною мовою пояснювати клієнтові, у що він вкладає свої гроші.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей