Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес для ріелтора: продаж заміських будинків

   

Ідея бізнесу: як ріелтору зайнятися продажами заміських будинків?
Звідки ведемо бізнес: офіс, зустрічі територія клієнтів
Основні витрати: навчання, оренда, реклама
Необхідне обладнання: можливо автомобіль ( для маневреності )
Витратні матеріали: нерви
Початковий капітал: від 50 000 руб. до 60 000 руб.
Термін окупності: від 2-х місяців
Можлива прибуток: від 30 000 руб. до 90 000 руб.

Чому котеджі є сезонною пропозицією на ринку? Справа в тому, що їх привабливість змінюється часто в тому числі і в залежності від пори року. Пік попиту покупців на заміські будинки спостерігається приблизно в квітні і закінчується в кінці літа. Будинки та котеджі економ-класу покупці починають оглядати звичайно в квітні-травні. Заміська нерухомість економ-класу часто розташована на віддалі від міста, і її зручніше дивитися тоді, коли вже зійшов сніг. З початком літа попит починає збільшуватися. До цього часу покупці намагаються купити будинок за містом, щоб провести відпустку. Ріелтори саме в цей період активно розгортають бізнес з продажу заміських будинків.

Котеджі преміум класу.
Що стосується котеджів бізнес і преміум-класу, то тут спостерігається дещо інша динаміка попиту з боку покупців. На початку весни топ-менеджери великих фірм починають отримувати бонуси за попередній період, і саме тоді і спостерігається найбільший попит на бізнес - і преміум-нерухомість. Управлінці після отримання на руки великих грошей починають за традицією вкладати їх у нерухомість. А ось в літній період спостерігається спад попиту в даному сегменті нерухомості, оскільки забезпечені росіяни найчастіше проводять літо не на власній дачі, а за кордоном. Таким чином, у них немає можливості витрачати відпустку на перегляд котеджів. Наприкінці осені продаж котеджів економ-класу майже завмирає, а ринок нерухомості бізнес і преміум-класу лише ненабагато знижує оберти. З урахуванням цієї особливості ріелтори складають бізнес-план для своєї роботи.

 

Бізнес для ріелтора: продаж заміських будинків

 

Основні правила покупки заміських будинків.
А що стосується покупців, то вони опиняються у складній ситуації. Вони в будь-якому випадку хочуть купити хорошу нерухомість. Але варто намагатися «обманювати» ринок і економити, оформляючи покупку ділянки або будинку в період зниження купівельної активності? Відповісти на це питання однозначно складно. Насправді пізня осінь і початок зими дійсно позбавляють котедж привабливості. У літній період завжди видно всі переваги і недоліки заміських будинків. В це час ви побачите і зелений ліс у всій красі, і річку, і все інше. А в зимовий період, навпаки, можна побачити одні недоліки: зазвичай це незручний під'їзд, а також нудні пейзажі. Хоча може виявитися і, навпаки: в зимовий час покритий снігом ділянку і будинок будуть виглядати практично ідеально, а влітку ви побачите картину такою, як вона є. У міжсезоння багато ріелтори роблять знижки до 20%. Максимальні знижки зазвичай бувають у січні. Якщо ріелтори не будуть їх робити, їх бізнес багато втратить.

Висновок із сказаного вище можна зробити такий: не варто поспішати купувати будинок. І оглядати його краще в кілька етапів, навіть якщо продавець постійно підганяє. В іншому випадку може статися так, що одного разу до купленого будинку буде не пробратися навіть на всюдиході.

Як і раніше, основна «фішка» заміських продажу - пропозицію будинків і котеджів в «клубному» селищі. Тут клієнтам надають знижку до 5% відсотків, якщо вони зможуть знайти покупця на сусідню ділянку. Це вельми цікавий хід, оскільки люди охоче покладаються при купівлі нерухомості на думку друзів, а не на обіцянки незнайомої людини. Але, з іншого боку, ті люди, які вже купили нерухомість за містом, зазвичай селяться тільки поруч з людьми певного статусу.

Деякі ріелтори пропонують придбати додатково до міської нерухомості заміські будинки зі знижкою. Цим способом залучення клієнтів користувався Д. Якубовський. Він на час будівництва квартир на Остоженке всім потенційним клієнтам пропонував пожити пару місяців в котеджах селища Горки-8. При цьому частина котеджів була розпродана.
Але подібний хід навряд чи варто включати в бізнес-план, адже він не може принести великі вигоди.

Іноді ріелтори в гонитві за продажами забувають про настільки відомою прописну істину: клієнт завжди правий. І якщо зараз збільшується попит на дешеве житло, слід придумувати маркетингові ходи, які відповідали б даній потреби. Тоді бізнес у сфері нерухомості піде на лад.

1

Читайте також:

Бізнес план будівництва котеджних селищ

Бізнес план будівництва котеджних селищ

Організувати власний бізнес по роботі з нерухомістю

Організувати власний бізнес по роботі з нерухомістю

Операції з нерухомістю

Операції з нерухомістю

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості

 

Тому Вперед -Як і скільки можна заробити на промисловому альпінізмі?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

Свій бізнес ЗМІ. Доходи від Засобів Масової Інформації

ЗМІ - це такий вид діяльності, який повинен працювати завжди 24 години на добу. Працівники ЗМІ це дуже активні й комунікабельні, творчі особистості. Чим краще ви будете доносити до народу свої думки тим більшого успіху зможете досягти.


Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей