Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Свій бізнес: виготовлення калейдоскопом з чого почати?

   

Ідея бізнесу: виробництво калейдоскопом
Звідки ведемо бізнес: гараж, квартира, міні цех
Основні витрати: реклама, придбання сировини
Необхідне обладнання: інструменти для збірки деталей
Витратні матеріали: скло, пластмаса
Початковий капітал: від 100 000 руб.
Термін окупності: від 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 10 000 руб. до 80 000 руб.

Калейдоскоп - що це таке? Оптичний прилад, іграшка, тест на креативність або тренажер для очей? Може це унікальний подарунок, бізнес сувенір або прилад для релаксації?
Назва калейдоскопа походить від грецьких слів "kalos" - красивий, "eidos" - вид та "scope" - межі, діапазон, сфера. Калейдоскоп являє собою трубку з дзеркальними пластинами і скляними осколками різних кольорів. Дивлячись в калейдоскоп можна спостерігати швидко мінливі симетричні кольорові візерунки.

Цінність калейдоскопа.
Калейдоскоп з медичної точки зору є відмінним засобом для профілактики і в деяких випадках навіть лікування хвороб очей. До того ж калейдоскоп є прекрасним інструментом, який виробляє життєві мотиви. Для дітей калейдоскоп буде прекрасно розвиваючою іграшкою.

Створення калейдоскопа з художньої точки зору - це перспективний вид мистецтва сучасності. Калейдоскоп складний оптичний прилад і виріб, яке поєднує інтер'єрний дизайн, форму і кольори і художньо виконане зображення. Сьогодні калейдоскоп є предметом колекціонування в таких країнах, як Нова Зеландія, Японія, США, Австралія, Канада і Англія. У світі існує навіть галереї присвячені калейдоскопам.

Не секретом є те, що дитячі товари завжди відносили до самого споживчого сегменту ринку. Бізнес створений на виробництві калейдоскопом і поготів вважається самим прибутковим справою. За словами підприємців, радянська іграшка для дитини приносить дохід у 300 тисяч рублів, і це при тому, що собівартість іграшки копійчана, ця прибуток досить великих розмірів.

 

Свій бізнес: виготовлення калейдоскопом

 

Організація бізнесу з виробництва калейдоскопом.
Діяльність з виробництва калейдоскопом може бути основним доходом або ж додатковим бізнесом.

Якщо ви вже стикалися з виробництвом дзеркал, вітражів і плитки, то освоїти цей вид модного бізнесу для вас не складе ніяких труднощів. Технологія виробництва калейдоскопом вважається простий - картон зовні, покривається акрилом, декоративними камінчиками, тканиною та бісером, всередині бите скло. Візерунки калейдоскопом можуть бути різними.

Інвестиційні вклади виробників у цей бізнес будуть незначними, що не перевищують 100 тисяч рублів - це для великих міст, для провінцій сума буде набагато менше.

Що необхідно для початку цього бізнесу?
По-перше, це бізнес план, складаючи який необхідно з усією серйозністю і точністю підходити до вирішення всіх питань. Необхідно також продумати питання, пов'язані з орендою приміщення, закупівлею витратних матеріалів, а так само питання щодо освоєння технологій по виготовленню калейдоскопом. Приміщення для виробництва може перебувати де завгодно, навіть за містом.

З мінімальною вартістю на товар магазини будуть купувати калейдоскопи, для того щоб розширити свій асортимент. Дана продукція буде затребуваною, враховуючи те, що в момент покупок іграшок для дітей дорослі керуються власним смаком. Досить невисока вартість на продукцію дозволить будь-якому дорослому придбати калейдоскоп просто так, навіть для самого себе, щоб поринути в ностальгію атмосфери дитинства. Вибір впаде саме на калейдоскопи, тому що в дитинстві у дорослих не було такого величезного розмаїття іграшок, який є зараз у маленьких дітей, а ось калейдоскопи були.
Ось ми і відповіли на питання про те, чому попит на цей культурний "антикваріат" постійно росте і ніколи не падає.

Дешеве виробництво позбавляє такий вид бізнесу на калейдоскопах будь-яких ризиків. Навіть якщо бізнес не піде або ринок буде зайнятий, то згорнути такий вид діяльності не складе жодних проблем.

Така сфера практично не матиме ризику.
Ще однією важливою перевагою цього бізнесу є те, що продукція абсолютно не псується і з легкістю піддається транспортуванню. Якщо навіть район буде перенасичений такою продукцією як калейдоскопи, завжди можна здійснювати продаж продукту за засобу інтернету.

1

Читайте також:

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Бізнес План сувенірного магазину

Бізнес План сувенірного магазину

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

Бізнес на виготовленні подарунків і сувенірів

 

Тому Вперед -Міні виробництво СІП панелей як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Найкращим місцем для обладнання своєї точки з виготовлення ключів завжди були прохідні місця, наприклад ринки, в наш час ринки себе зживають і на їх зміну приходять торгові центри.


Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

Щоб відкрити свій музичний магазин, вам потрібно самому розбиратися в музиці у всіх її проявах в сенсі забезпечення обладнанням. На початковому етапі основні засоби будуть потрібні на закупівлю товару, це приблизно 150 тис. дол.


Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

Як варіант для направлення даного бізнесу, це організація корпоративних заходів на своєму - скеледромі, організувати спортивне змагання між учасниками.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей