Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Міні виробництво СІП панелей як бізнес

   

Ідея бізнесу: СІП панелі - міні виробництво
Звідки ведемо бізнес: офіс, цех від 100 кв.м
Основні витрати: купівля обладнання, оренда, реклама, заробітна плата
Необхідне обладнання: Дві подають передавальні візки, що використовуються для організації запасу, які розташовуються перед розпилювачами клею; 16 фунтова розвантажувальна візок; пневматичний прес, для шаруватих пластиків, з заднім завантаженням; ножичний підйомник для символів 4х16 фунтів, для нашарування панелей; і дві клеї завдають машини(верхня і нижня).
Витратні матеріали: листи OSB, клей, листи пінополістиролу
Початковий капітал: від 1 000 000 руб. до 4 000 000 руб.
Термін окупності: від 12-ти до 36-ти місяців
Можлива прибуток: від 70 000 руб. до 250 000 руб.

У західних країнах, SIP - технології, дуже поширені. У нас, вони починають, тільки упровадяться. У сфері виробництва матеріалів, SIP - технології, в останні кілька років, стали просуватися швидкими темпами. Будівельне виробництво, не стоїть на місці, воно розвивається, і йому потрібно, з кожним роком, нові матеріали, технічні новинки, нову сировину. Тому, виробництво сендвіч-панелей, стало перспективним видом бізнесу. Воно не вимагає початкових витрат, швидко окупається, і завжди існує збут, реалізованої продукції.

Сіп-панелі, застосовуються в малоповерховому будівництві. Коштують порівняно не дорого, порівняно з іншими, аналогічними матеріалами. Сіп-панелі, добре себе зарекомендували в експлуатації. Завдяки тому що, сіп-панелі, коштують не дорого, на них завжди високий попит, навіть під час криз.

Організація міні бізнесу з виробництва листкових панелей СІП.
Бізнес по виробництву сіп панелей, в Росії, стрімко розвивається. Для покупки гарного нового обладнання, потрібна сума, рівна 100 000$ дол. США. Якщо ж купувати Китайське обладнання, то можна вкластися і в 700 000 рублів. Китайське обладнання для виробництва сіп панелей працює в ручному режимі, а не в автоматичному як європейське. Тому для здешевленого міні виробництва буде потрібно більшу кількість робочого персоналу.

 

Міні виробництво СІП панелей як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

Обладнання для виробництва сіп панелей:
Дві подають передавальні візки, що використовуються для організації запасу, які розташовуються перед розпилювачами клею; 16 фунтова розвантажувальна візок; пневматичний прес, для шаруватих пластиків, з заднім завантаженням; ножичний підйомник для символів 4х16 фунтів, для нашарування панелей; і дві клеї завдають машини(верхня і нижня).

Для виробництва сіп панелей, необхідно мати дозвільні документи для виробництва, і сертифікати відповідності продукції. Якщо у вас не буде сертифікатів відповідності на продукцію, що виготовляється ваші продукцію, ви не зможете, в повному обсязі, її реалізовувати.

Технологія для міні виробництва сіп панелей.
Виробництво сендвіч - панелей. Береться лист OSB, на нього наноситься шар клею, зверху кладеться аркуш пінополістиролу, потрібної товщини. Він також змащується клеєм і на нього лягає, другий лист OSB. Спочатку цю панель висушують, а вже потім, вона відправляється для будівельних робіт, будівництво. Як ми бачимо, технологічний процес виробництва сіп-панелей, не дуже складний, але вимагає виконання деяких правил.

По-перше, потрібне спеціальне обладнання, без нього, вручну, ви не зможете виготовляти сіп-панелі, хорошої якості.

По-друге, під час міні виробництва сіп - панелей, клей в процесі полімеризації, сильно піниться, і відповідно збільшується в кілька разів. Тому, сендвіч-панель, необхідно сильно стиснути, аби всі верстви, добре приклеїлися між собою. Для цього, знадобиться сила в 18 тонн. А це означає, що для виробництва сіп-панелей, необхідний потужний прес.

По-третє, процес виготовлення сіп-панелей, повинен проходити дуже швидко. Так як клей, в негерметичному стан, може застосовуватися, лише протягом 3-5 хвилин. Адже, вже через 10 хвилин, у клею починається, процес полімеризації. Клей, який випливає, неможливо видалити, ні одним розчинником. Його прибирають механічним шляхом, або при нагріванні до 300-500 градусів.

По-четверте, до клею, висуваються дуже жорсткі вимоги. Він повинен відповідати екологічним вимогам. Також він повинен бути, спеціального призначення, саме, для виготовлення сендвіч - панелей. Клей не повинен мати токсичних, шкідливих речовин, які могли б, забруднювати навколишнє середовище. Також, протягом всієї служби придатності, клей не повинен втрачати своїх властивостей. Він повинен бути міцним, вологостійким, і витримувати перепади температур від -40 градусів до +50 градусів.

Відмінності у світових виробництвах.
Для виготовлення сіп - панелей, в Росії і на Заході, використовують різні технології. У Росії, при виготовленні панелей сіп, використовують сухий струганий брус. Вироби з цього бруса, виходять більш міцними, довговічними, з підвищеною тепло провідністю. Розміри панелей, що випускаються, становлять: ширина-1250 мм, довжина-2800мм і 2500мм. Якщо, панелі розрізаються, на заводі-виробнику, тоді вони виходять шириною, -приблизно 625мм.

Маркування сіп - панелей в Росії-ПСБ-259 пінополістирол, суспензійний, безпрессовый, самозатухаючий. На Заході, зовсім інші сіп-панелі, що випускаються, з іншого матеріалу, і мають зовсім іншу маркування. Розміри американських сіп-панелей, не відповідають нашим, Російським панелей.

Відео міні виробництво СІП панелей:

   

 

1

Читайте також:

Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Будівництво гаражів. Бізнес на будівництво гаражів

Будівництво гаражів. Бізнес на будівництво гаражів

Будівництво каркасних будинків

Будівництво каркасних будинків

 

Тому Вперед -Міні виробництво ековати як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.


Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.


Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Найголовніше в розведенні папуг організувати для птахів оптимальні умови розмноження і заздалегідь уявляти собі ринок збуту.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей