Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на шпалерах: відкриваємо інтернет-магазин шпалер

   

Ідея бізнесу: продаж шпалер через Інтернет
Звідки ведемо бізнес: будинок, офіс
Основні витрати: реклама, створення і розкручування інтернет-магазину, придбання товару
Необхідне обладнання: автомобіль типу Газель
Витратні матеріали: немає
Початковий капітал: від 100 000 руб.
Термін окупності: від 9-ти місяців
Можлива прибуток: від 40 000 руб.

Ідея бізнесу на продаж шпалер через інтернет це досить нове і вигідну пропозицію, з урахуванням високої конкуренції, якщо брати звичайний магазин шпалер.
Перспективи інтернет-бізнесу в нашій країні досить великі і якщо у зарубіжних країнах вже набувають будь-які товари через інтернет магазини, то у нас ще все попереду.

Продаж шпалер відмінно підходить для оффлайн бізнесу, з одним єдиним мінусом, це те, що клієнт не може помацати товар на дотик. Але цього мінуса можна зробити конкуренцію у вигляді низьких цін.
Відкриваючи магазин, продаж шпалер, ви суттєво економите на стартовому капіталі. Не потрібно брати в оренду площ під магазин, так само наймати продавців, і багато іншого. Але на створення якісного сайту, а так само його просування знадобляться не малі кошти, близько 200 000 руб. Що добре, ці кошти ви можете вкладати згодом і по мірі надходження прибутку.

 

Бізнес на шпалерах: відкриваємо інтернет-магазин шпалер

 

Реальна історія.

Один мій знайомий працював в одній фірмі з постачання будівельних матеріалів, їх фірма сама по собі ні чого не виробляла, а перекуповувала весь товар у одного з великих оптово - роздрібних постачальників будівельних матеріалів, прямо у себе в місті. За рахунок обороту у фірми виходила хороша прибуток. Мій товариш зметикував як можна заробляти, він швидко знайшов знайомства в будівельних фірмах і запропонував їм постачання шпалер на буд майданчика. І так як в моєму регіоні будується багато нового житла, шпалери дуже добре користуються попитом, особливо шпалери під фарбування. У даний момент мій знайомий звільнився з роботи, але всі продажі він проводить від імені своєї фірми, розділивши свої прибутки 50 на 50, зі своїм колишнім директором. І зараз він займається розробкою інтернет-магазину з продажу шпалер, що б продавати шпалери не тільки будівельним фірмам, але і приватним особам. Так само можна додати, що він прикупив собі "Газель" і його молодший брат тепер теж у справі. Вони працюють прямо з коліс, є замовлення поїхали завантажилися, по дорозі в офіс за документами, далі на об'єкт - розвантажилися, вільний графік - прибуткова справа.

Як і з чого почати?

На початковому етапі організації свого інтернет магазину, ми рекомендуємо мати у власності автомобіль з вантажопідйомністю від 500 кілограм і працювати прямо з коліс здійснюючи доставку до замовника. Для початку вам слід знайти великих виробників або постачальників шпалер у своєму місті і домогтися максимальної знижки на закупівлю.

Якщо ви будете створювати інтернет магазин з орієнтуванням на певний регіон (місто), то витрати на його просування скоротяться в кілька разів. І навіть реклама у директе, з орієнтуванням на конкретний регіон, буде коштувати дешевше. Так само поряд з продажем ви можете організувати послугу по поклейке шпалер, підключивши свою справу знайомих. Такий підхід до бізнесу однозначно допоможе збільшити ваші доходи.

На випадок надходження замовлення на придбання шпалер з інших регіонів ви можете скористатися послугами транспортних компаній, в такому випадку доставку оплачує замовник.

Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати, що створення інтернет - магазину з продажу шпалер навіть в маленькому масштабі може приносити гідний прибуток і забезпечити власника вільної роботою на самого себе.

1

Читайте також:

Бізнес на послуги з поклейки шпалер

Бізнес на послуги з поклейки шпалер

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Бізнес План ремонт квартир

Бізнес План ремонт квартир

 

Тому Вперед -Розведення екзотичних метеликів в домашніх умовах

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.


Магазин постільної білизни - як бізнес!

Магазин постільної білизни - як бізнес!

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.


Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей