Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Продаж квасу - вигідний річний бізнес. Організація і виробництво

   

Продаж квасу в літній період - це вигідний бізнес. Літом в спекотні дні дуже приємно випити холодного квасу, при цьому навряд чи хто обмежитися однією склянкою в день, а заповзятливі бізнесмени роблять на цьому бізнесі хороші гроші.
 
Революція в цьому бізнесі сталася тоді, коли на зміну бочок радянського типу, в яких раніше продавали квас, прийшло нове імпортне обладнання - термоКЕГи. КЕГи дозволили збільшити термін зберігання квасу і полегшили його доставку.

Для організації цього бізнесу федеральним законодавством не передбачено будь-яких обмежень, проте в міському департаменті все ж про це варто дізнатися. З необхідних документів у підприємця має бути дозвіл Росспоживнагляду, сертифікат виробника і санітарна книжка для продавця.

Обладнання для відкриття точки з продажу квасу: стіл-стійка для розливу квасу, стілець, холодильник для зберігання квасу в пляшках, відро для сміття, сонця, тент, кілька КЕГ, одноразові стакани, спецодяг для продавця і логотипи виробника.

Для гарного прибутку з вашої точки необхідно вибрати прохідне місце, крім цього слід працювати з перевіреними постачальниками, які надають якісний продукт, адже смачний квас - це гарантія того, що покупець до вас ще повернеться.

Найбільш вразливе місце в цьому бізнесі - це персонал. Непорядна продавець може нівелювати всі старання підприємця. Тому виходом з цієї ситуації стала поява квасу в автоматах, до яких підключаються дві кеги по 30 або 50 літрів. Такий автомат будує близько 100 тисяч рублів.


 

Продаж квасу - вигідний річний бізнес. Організація і виробництво

 

Крім продажу квасу можна організувати бізнес з його виробництва - це також дуже вигідно.
Для виробництва 1000 літрів квасу потрібно 2,5 кубометра води, 28 кг концентрату квасного сусла, 50 кг цукру. Додатковими витратами є оплата праці 4 робочих, 100 кВт електроенергії та придбання обладнання. Для приготування квасу потрібен спеціальний бродильний апарат і дві додаткові ємності.

Таким чином, собівартість одного літра квасу з урахуванням усього вищевикладеного - 9,64 рубля. Такий квас дуже вигідно реалізовувати в пляшках по півтора літра. Витрати на ПЕТ пляшку з етикеткою та кришкою - 7,21 рубля.

Отже, при продажу близько 60 пляшок квасу в день по 50 рублів за пляшку можна отримати чистого прибутку 50 тисяч рублів на місяць.

Також, свій квас можна реалізовувати через точки розливу, при роздрібній ціні квасу 23 рубля за літр і щоденної продажу 100 літрів можна мати прибуток до 50 тисяч рублів на місяць.
Бізнес по виробництву і продажу квасу дуже рентабельний, а доходи підприємців, які ним займаються, пов'язані не тільки з їх діловою хваткою, але і з погодою. І чим більше спекотних днів буде влітку, тим більше прибутку від такого простого бізнесу.

1

Читайте також:

Виготовлення та продаж свіжовичавленого соку

Виготовлення та продаж свіжовичавленого соку

Здравствуйте, хочу запропонувати таку ідею як продаж свіжовичавленого соку. На ринку повно соків це правда але всі вони в пачках, пляшках , а уявіть що вам видавлюють стаканчик прямо при вас з фруктів, а незрозуміла з чого там його роблять великі фірми.

Продаж пива на розлив

Продаж пива на розлив

Багатомільйонний український ринок пива контролюється кількома виробниками-важкоатлетами. Населення забезпечується ними в основному дешевим і «мертвим» пивом, яке пройшло пастеризацію і може зберігатися місяцями.


Тому Вперед -Знижки - купони ідея бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Міні-коптильня напрямок для малого бізнесу. Бізнес на Копченні

Міні-коптильня напрямок для малого бізнесу. Бізнес на Копченні

Вибираючи для себе такий бізнес, вам звичайно слід повчитися кулінарної майстерності, для того щоб вироблений вами продукт був смачним і по праву приносив прибуток.


Бізнес на упаковці товарів. Організація цеху

Бізнес на упаковці товарів. Організація цеху

Перед організацією цеху упаковки вам слід визначитися, для кого, власне, ви будете працювати, а саме знайти великих партнерів, для старту і швидкої окупності бізнесу це найкращий варіант.


Бізнес на транспортування і перевезення автомобілів

Бізнес на транспортування і перевезення автомобілів

Послуги з транспортування автомобіля водієм, для приватних осіб, ідея досить нова і тому вимагає хорошої рекламної розкрутки і просування. Якщо в даний час створити такий бізнес, то при правильному менеджменті через якийсь час можна стати монополістом на даному ринку.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей