Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як відкрити фітнес-зал (зал) - свій бізнес

   

Більшість людей стежать за своїм зовнішнім виглядом, фізичною формою і здоров'ям. Струнке, підтягнуте тіло-це результат багато чисельних годин тренувань у тренажерному залі або у фітнес клубах. Враховуючи даний фактор, якщо ви вирішили відкрити свій бізнес, то в наш час дуже актуально і прибутково відрити свій спортивний клуб, зал або центр.

Стартовим майданчиком для будь-якого починання є бізнес-план, ви можете обійти цей момент тільки якщо будете працювати під чужим вивіскою використовуючи франшизу. При його складанні необхідно врахувати три головних напрямки: організація бізнесу, маркетинг і фінансовий план.

 

Як відкрити фітнес-зал (зал) - свій бізнес

 

Організація бізнесу.

Перший крок для відкриття це вибір приміщення. Головний фактор успішного спорт клубу розміщення. Ідеальне місце розташування - спальний район або його межа з бізнес центром.
Розмір приміщення необхідно підбирати враховуючи кількість наданих послуг, з урахуванням подальшого розвитку. При відкритті тренажерного залу економ класу, достатньо підібрати приміщення 100 м2, а для спортивного клубу, необхідно зробити розрахунок квадратури. Підрахунок виробляємо з урахуванням, що мінімально для одного відвідувача спортивного залу необхідно 6 м2, а для любителів фітнесу і аеробіки - 2 м2. Взявши за основу середню відвідуваність отримаємо в результаті мінімальну площу приміщення близько 250 м2. Не забувайте так само що вам необхідно багато невеликих, окремих кімнат для роздягалень, душових та туалетних кімнат, масажних кабінетів, солярію і т.п.

Другий крок - підбір персоналу. Мінімальний перелік працівників складається з адміністратор-касир, тренер або інструктор, прибиральниця. З метою економії коштів можливе суміщення посад тренера та адміністратора. Додаткові ставки косметологів, масажистів або перукарів додаються по мірі необхідності. При виборі тренера (інструктора) зверніть увагу на стаж роботи та наявність різних сертифікатів про підвищення кваліфікації, або відвідування курсів. На посаду адміністратора введіть оформлення і продаж абонементів, що б не наймати для цього окремо менеджера з продажу.

Третій крок - купівля обладнання. Купуйте тренажери різного спрямування, і для різних типів навантаження. Мінімальний набір тренажерів складається з лави для підняття, силова рама, верхній блок, блок горизонтальний, метелик, гакк-машина, лава для накачування преса, бруси-прес, турнік, десятикилограммовые грифи, гантелі, набір млинців, гирі, механічна і електрична бігові доріжки, велосипеди, гребний тренажер, тренажер-лижі, шведські стінки.

Вибираючи обладнання не варто купувати найдорожчі, адже вони не завжди є найбільш якісними. Дуже часто доводиться платити тільки за бренд. Купуємо якісне, недороге, багато функціональне обладнання. Дуже важливо скласти договір з постачальниками на установку і обслуговування тренажерів.


Маркетинг.

Спочатку необхідно розробити концепцію клубу і визначити цільову аудиторію. Споживачів можливо класифікувати за фінансового доходу (клуб рівня преміум або економ варіант) та за статтю (тільки для жінок або чоловіків). Дуже рентабельно відкривати спортивні центри для чоловіків і жінок з різною ціновою політикою і великим переліком послуг.

При складанні бізнес-плану необхідно вивчити конкуренцію, і запропонувати клієнтам послуги яких на ринку немає, або у поліпшеному варіанті. У клубі крім спортивних секцій, можливо відкрити кабінети з масажем, косметологом, салон краси, бар або кафе з фіто чаями.
Реклама потрібна і для величезної спорткомплексу і для маленького фітнес центру. Самий малобюджетний варіант це розміщення повідомлення про новому центі в місцевій газеті і розклеювання на дошках оголошень біля парадних. При достатньому фінансуванні можливе розміщення рекламного ролика по телебаченню. Використовувати зовнішню рекламу у вигляді універсальної вивіски яка буде вказувати на вид діяльності. Так само моно проводити безкоштовні тренування у Дні відкритих дверей.

Відмінним інструментом для розвитку бізнесу є акції за типом «Приведи друга», сімейний абонемент; знижки при покупці абонемента в святкові дні (Новий рік, 8 березня, День закоханих, День народження клубу), сезонні пільгові програми в період літніх відпусток.


Фінансовий план.

Спочатку знадобляться гроші на оренду або споруду приміщення, ремонт, придбання обладнання, меблів, сантехніки, рекламу і реєстрацію підприємства. Сума спочатку необхідних коштів буде формуватися від масштабності проекту. Для величезної спортивного клубу еліт класу витрати складуть приблизно 900$ на 1 м2, а для маленького фітнес центру кошторис зменшиться у три рази.


Окупність на пряму залежить від рентабельності бізнесу, якщо бізнес-план розрахований на реальних показниках з урахуванням маркетингових досліджень, то в середньому вже через півтора року ви повернете собі всі вкладення і будете працювати в чистий дохід. Рівень щомісячної прибутку залежить від кількості відвідувачів і вартості абонемента. Для розрахунку останнього необхідно встановити ціну на одну годину послуг і не забути додати ПДВ.
1

Читайте також:

Бізнес План фітнес - клубу

Бізнес План фітнес - клубу

Фітнес клуб

Фітнес клуб

Організація фітнес табору - «Здоровий спосіб життя»

Організація фітнес табору - «Здоровий спосіб життя»

 

Тому Вперед -Міні бізнес: комвольно-суконний комбінат

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

Щоб відкрити свій музичний магазин, вам потрібно самому розбиратися в музиці у всіх її проявах в сенсі забезпечення обладнанням. На початковому етапі основні засоби будуть потрібні на закупівлю товару, це приблизно 150 тис. дол.


Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

Скалодром - як бізнес. Заробіток на скалолазах

Як варіант для направлення даного бізнесу, це організація корпоративних заходів на своєму - скеледромі, організувати спортивне змагання між учасниками.


Власний бізнес керуюча компанія (ТСЖ). Управління багатоквартирним будинком

Власний бізнес керуюча компанія (ТСЖ). Управління багатоквартирним будинком

Вміння спілкуватися і переконувати людей, одна з головних складових успіху керуючої компанії. Для жителів будинків вам потрібно створити комфортні умови життя при цьому не забуваючи про себе...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей