Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План фітнес - клубу

   

Сучасний споживчий попит на власні послуги спортивно-оздоровчих центрів у всіх містах Росії набагато вище пропозиції. На сьогоднішній день доступні досить широкі можливості для відкриття бізнес діяльності у сфері надання даного виду спортивних послуг. Проте вхідний пропуск передбачає наявність солідного стартового капіталу - по московській ціною, грошова сума становить в межах від 500 до 800 $ за метр квадратний клубного приміщення.

Черги до тренажерів

Популярна приказка «В здоровому тілі - здоровий дух» в наш час все більше приймається сучасними людьми як правильно збалансований і гармонійний спосіб життя. Як показують світові і, зокрема, російські тенденції, з кожним днем кількість бажаючих долучатися до спортивного розвитку неухильно зростає. Так, величезна кількість свідомих людей підтримують саме здоровий спосіб життя.

Сьогодні в Росії, завдяки позитивним змінам менталітету, фітнес клуби приходять не тільки моделі або великі бізнесмени, але також активно відвідують спортивні зали та звичайні громадяни. Причому за останні роки істотно збільшилася кількість тих російських чоловіків і жінок, кому за 40 років і старше. У зв'язку з тим, що попит на послуги фітнес набагато вище пропозиції, тільки за цей рік у Москві з'явилося більше десятка великих спортивних центрів і безліч малих клубів. До речі, бізнес-план як успішна реалізація відкриття фітнес-клубу і його подальше ефективне функціонування відбувається не тільки в Москві, але і по всіх регіонах, у вигляді інтенсивного процесу розширення.

 

  Бізнес План фітнес - клубу  

Вартісні показники оздоровлення

Технологія здійснення бізнес-плану і ступінь прибутку у фітнес-клубах з різним масштабом, природно, значно відрізняється.

Великий фітнес центр пропонує наявність широкого асортименту з наданням біліше високоякісних послуг, в порівняння з меншим залом, який за своїми розмірами і наявності спортивних тренажерів буде поступатися. Від форми і також від місця розташування фітнес-клубу безпосередньо залежать вартісні показники на дані послуги. Наприклад, в спальному районі люди займаються в тренажерному спортзалі за набагато меншу плату, ніж у клубах перебувають ближче центральній частині міста. Однак найбільш солідні клуби, де річний абонемент коштує 2000-4000$, займають лише малу частину московського ринку, близько 10%. А основна бізнес ніша якраз зайнята клубами середнього класу, де річний квиток коштує 1000-1500$.

Професійні тренери


Однією з ключових складових успіху в зміст фітнес-клубу є наявність висококваліфікованого тренерського персоналу. У тренажерному залі повинен постійно бути присутнім тренер, який уважно стежить за тренувальним процесом і охоче допомагає, відповідаючи на запитання клієнтів по темі саморозвитку. Тренери, маючи спортивний досвід і відповідну освіту, найбільш оптимально для клієнта зможуть підібрати і розробити індивідуальний спортивний курс. Так, згідно грамотному програмного режиму тренування проходять з більш ефективною користю для займаються людей.

Підвищення рівня конкурентоспроможності


У зв'язку зі зростанням конкуренції для ефективної реалізації бізнес-плану у вигляді відкриття фітнес центру одного тренажерного спортзалу може бути недостатнім. Тому в солідному клубі є сл обладнання і зали: басейн, тренажерний та силові кімнати, аеробне приміщення, кімната для ведення бойових єдиноборств, тенісні штучні корти. В якості додаткових закладів, створюють перебування в клубі більш затишним для клієнтів заняттям, можуть послужити такі заклади: салон краси і косметичний зал, сауна, магазин спортивного одягу.

  Бізнес План фітнес - клубу  

 

Для якісного підвищення конкурентоспроможного рівня в фітнес області бізнес діяльності, бажано також щоб з кожним клієнтом працювали персонально, як в питаннях підбору спортивного режиму, так і у разі необхідності з комплексним підбором, наприклад у вигляді корисних порад по дієтології або в бізнес послуги по косметології. Таким чином, отримуючи бажаний результат, приводячи в порядок своє тіло і зовнішній вигляд, клієнти стануть постійними і задоволеними відвідувачами якісного фітнес-центру.

 

Бізнес План фітнес-клубу - Завантажити

1

Читайте також:

Фітнес клуб

Фітнес клуб

Спортивна індустрія розвивається в Росії шаленими темпами, і в регіонах проникнення фітнес-послуг залишається дуже низьким. Зустрічаються прості "гойдалки", причому часто з кустарним обладнанням, а фітнес-клуби з нормальним рівнем сервісу тільки-тільки починають відкриватися.

Студія занять йоги. Як бізнес для вашої діяльності

Студія занять йоги. Як бізнес для вашої діяльності

Величезну популярність серед населення на пострадянському просторі завоювали всілякі східні практики, у тому числі йога. А попит завжди народжує пропозицію. Природно, з кожним роком нових студій, секцій йоги відкривається все більше і більше.

Салон краси. Ідея бізнесу для вас

Салон краси. Ідея бізнесу для вас

На сьогоднішній день за даними учасників ринку налічується близько 25-30 тисяч салонів краси та перукарень на частку сетивиков припадає не більше 1% - це дуже низька цифра, якщо порівнювати наприклад з супермаркетами в центральній частині Росії де весь ринок поділений між великими гравцями.

Медичний SPA салон

Як розповідає сам творець СПА салону, спочатку він займався мінералогією, а в індустрії краси створив побічний бізнес. Перед відкриттям свого власного медичного салону, був створений препарат, на основі якого і був в майбутньому побудований весь бізнес, даний препарат після тестування був впроваджений у вже діючі Спа салони міста Москви.

 

Тому Вперед - Бізнес план відкриття закусочної

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План агентства свят - Завантажити

Бізнес План агентства свят

Сучасні умови забезпеченого життя вимагають, як правило, свого бізнесу. Найбільш успішним, менш витратним і швидко окупається бізнесом є агентство свят.


Бізнес План манікюрного кабінету - Завантажити

Бізнес План манікюрного кабінету

Послугами салону краси користуються майже всі дівчата і жінки, адже прекрасна половина людства завжди хоче виглядати красиво і доглянуто. Кожній жінці відомо, що руки - її візитна картка.


Бізнес План школи танців - Завантажити

Бізнес План школи танців

Насамперед слід перевірити подібні послуги на поточному ринку, а так само виявити перевагу населення. В школі пропонується вивчення різних напрямів і стилів танців. Останнім часом, більшою популярністю користуються: бальні танці, танець живота, стриптиз, вуличні танці.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей