Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план відкриття закусочної

   

Бізнес, розрахований на задоволення потреб людини, завжди буде вигідним.

Найбільша людська потреба - потреба в їжі. І якщо ви зважитеся відкрити заклад громадського харчування, клієнти самі вас будуть знаходити. Головне - ретельно продумана концепція ведення такого бізнесу.

Далі ми будемо розглядати ідею відкриття власній закусочній.

Спочатку необхідно врахувати всі юридичні нюанси, яких чимало, адже ваша робота буде пов'язана з їжею.

Зареєструйте юридична особа. Якщо у вашому закладі будуть продаватися алкогольні напої, необхідна реєстрація ТОВ. Якщо ні - тоді достатньо реєстрації ІП.

Для відкриття закусочної потрібно отримати дозвіл Росспоживнагляду. В цю інстанцію потрібно надати певний пакет документів, в який входять: договір про дератизації та дезінсекції, план виробничого контролю, санітарно-епідеміологічний висновок, перелік реалізованих продуктів харчування, договір на вивезення твердих побутових відходів, договір про утилізацію люмінесцентних ламп, договір про користування хімчисткою/пральні, книга відгуків і пропозицій.

Також вам потрібен договір про оренду приміщення, в якому буде перебувати ваша закусочна.

Приміщення для власного закладу необхідно вибирати дуже ретельно. Можна провести маркетингове дослідження. Воно покаже вам ресурси в окремих районах. Місце, в якому буде знаходитися закусочна, повинно знаходитися в жвавому місці, через який проходить велика кількість людей. Ваш заклад може знаходитися поряд з продуктовими ринками, офісними центрами, навчальними Закладами, поруч із великими транспортними розв'язками і так далі.


  Бізнес план відкриття закусочної  

Також важливо наявність конкурентів на вашій території. В ідеалі, їх не повинно бути поруч з вашим закладом (якщо таке можливе в наш час). Якщо це неможливо, тоді можливі такі варіанти розміщення закусочної. Перший варіант - потік клієнтів у конкурентів занадто великий, і вони не справляються зі всіма людьми. В даному випадку можна сміливо відкривати своє закладу поруч. Другий варіант - якщо ви можете запропонувати клієнтам найкращий сервіс або асортимент продуктів, ніж конкуренти. Або ж ваші ціни будуть нижчими, ніж у ваших конкурентів.

Необхідно вивчити пропозицію конкурентів і поспілкуватися з їх клієнтами, з'ясувати, чого їм не вистачає. Таким чином, у вас з'явиться загальна картина, яка допоможе визначитися, з чого почати свій бізнес.

Одна з найбільш великих витрат - купівля обладнання і необхідної меблів.

Вам точно знадобляться прилавки, шафи, вітрини холодильні установки. Багато що залежить від напрямку вашого закладу і від продаваних в ньому страв.

Вам точно знадобляться столи і стільці.

При складанні меню, орієнтуйтеся на свої дослідження. Тобто, врахуйте те, що пропонують ваші конкуренти. Основний акцент можна зробити на страви, які швидко готуються. Часто в закусочних готують страви з напівфабрикатів. Але про якість товару не можна забувати! Адже неякісна їжа може відвернути всіх клієнтів від вашого закладу.

Приблизний асортимент пропонованих вами блюд такий:
- суп кількох видів;
- м'ясні та овочеві салати;
- швидкі закуски;
- бутерброди і напої.

Хороша прибуток може йти від продажу алкогольних напоїв та цигарок. Але вам потрібно добре прорахувати всі доходи і витрати. Ліцензія на дозвіл торгівлею товарами вищезгаданими може виявитися невиправдано дорогою по відношенню до доходів.

Кількість персоналу залежить від виду вашого закладу. Торгівля хот-догами і бургерами не вимагає більше одного працівника, але якщо ви продаєте супи, салати, другі страви і так далі, одну людину для роботи буде мало.

У всіх ваших працівників повинна бути санітарна книжка, яку потрібно продовжувати по мірі необхідності.

Роботу по прибиранню у закладі може, при бажанні, робити основний персонал.

  Бізнес план відкриття закусочної  Реклама в цьому бізнесі так само важлива, як і в будь-якому іншому. Вивіска вашого закладу повинна бути видна здалеку і бути привабливою. Можна поставити вказівники біля дороги, а також домовитися з розташованими поруч закладами про розміщення реклами вашої закусочної.

У найближчі офісні центри ви можете доставляти їжу.

Загалом, саме головне в цьому бізнесі - не стояти на місці, креативити і працювати. І тоді ваш бізнес буде успішним!

 

Бізнес план відкриття закусочної - Завантажити

1

Читайте також:

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Відкриваємо свій бізнес - кафе, ресторан швидкого харчування

Такий напрям в бізнесі як кафе і ресторан швидкого громадського харчування вважається не такою вже капіталомісткої, а саме не вимагає великих вкладень, сферою бізнесу. Тому ця ідея припаде до смаку багатьом підприємцям.

Як почати салатний бізнес

Як почати салатний бізнес

Дана ідея бізнесу докладно розповість про те, як почати власний салатний бізнес і скільки на цьому можна заробити. Почнемо з того, що салатний бізнес - це бізнес, заснований на виробництві та подальшої реалізації салатів.

Кафе швидкого харчування як бізнес. Продаж Фаст-фуду

Кафе швидкого харчування як бізнес. Продаж Фаст-фуду

Фаст-фуд - це один з найдинамічніших сегментів на ринку громадського харчування. Це швидкий і вигідний бізнес. Адже з кожним роком ринок швидкого харчування збільшується приблизно на 30%, ніж затверджується перспективними темпами зростання. Мережевий фаст-фуд окупає себе набагато швидше, ніж ресторан - за рахунок кількості відвідувачів та швидкості обслуговування.

 

Тому Вперед - Бізнес план розплідника для собак

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину іграшок

Бізнес План магазину іграшок

У зв'язку із зростанням народжуваності та поліпшенням демографічної ситуації збільшується попит на товари для дітей, в тому числі і іграшки. Щороку кількість магазинів іграшок збільшується приблизно на 30%, але попит на іграшки не падає і перенасичення ринку не відбувається. В якості пріоритетних критеріїв до вибору асортименту слід визначити якість і безпечність іграшок.


Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Ринок будівництва дерев'яних будинків абсолютно дивовижний, він стабільно зростає на 20-30% щорічно. Дерево экологиченее, дешевше і практичніше, ніж цегла та інші матеріали.


Бізнес План будівельного магазину

Бізнес План будівельного магазину

За даними AVARUS Market Researsh, ринок роздрібної торгівлі будматеріалами розвивається. Річний приріст становить 20%.
У зв'язку з тим , що очікується входження гравців з-за кордону, частка невеликих магазинів істотно скоротиться.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей