Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план розплідника для собак

   

Відкриття розплідника для собак - справа, яку непросто назвати справжнім бізнесом. По-перше, на ринку навіть великі та відомі фірми рідко отримують серйозні доходи. По-друге, перші прибутку з такого бізнесу не з'являться за один рік, тому доведеться почекати. По-третє, для розведення собак треба щиро любити. Перетворіть ваше хобі у бізнес, і тоді ваші улюбленці стануть приносити не тільки радість, але і прибуток.

Відкрити розплідник найзручніше буде в приватному будинку, адже квартири припускають наявність великої кількості проблем, пов'язаних з утриманням тварин та невдоволенням сусідів. Для своїх вихованців необхідно створити найкращі умови. Хоча особливих вимог до собачим розплідникам немає, потрібно враховувати світловий, тепловий режими, не допускати інших домашніх тварин до собак. Розплідник бажано обнести високим парканом. Самі вольєри повинні бути просторими, необхідна ветеринарна і карантинна кімната, кімната для пологів собак. Крім того, варто спорудити додаткові приміщення (комора, кухня). Найкращим варіантом для розплідника є псарня.

Для організації бізнесу по розведенню собак необхідно досягти повноліття і мати зоотехнічна або ветеринарну освіту. Крім того, для початку потрібно мати одну племінну суку - собаку, яка має підтверджену родовід у чотири коліна, яка отримує на виставках винятково високі оцінки експертів РКФи зареєстровану в якій-небудь кінологічної організації Росії. Всі ці вимоги, звичайно, краще всього виконати, але на перших етапах організації даного бізнесу ними дозволяється знехтувати.

  Бізнес план розплідника для собак  

Тепер потрібно перейти до фінансової сторони питання. Отже, на що будуть витрачатися гроші:
1) Корм для собак - 15 тисяч рублів у рік
2) Послуги ветеринара. Сюди входять спостереження за здоров'ям, періодична вакцинація і вітамінізація тварин - ціна на послуги ветеринара договірна
3) Участь у виставках - 30 тисяч рублів в рік
4) Дресирування - 10 тисяч рублів на рік

При вдалому збігу обставин і наполегливій роботі можна за рік отримати дохід близько ста тисяч рублів. Враховуючи витрачені кошти на суму приблизно 70 тисяч рублів, річний прибуток виходить в районі 30 тисяч рублів. Не найбільші гроші, враховуючи, скільки праці і сил було витрачено на річну роботу.

Перед відкриттям розплідника для собак потрібно розробити бізнес-план, у якому визначити, з якими породами собак буде проводитися робота. З точки зору прибутковості вигідніше розводити дрібні породи. Це викликано цілим рядом причин. Сьогодні користуються величезною популярністю саме «декоративні» собачки - маленькі йоркширські або той-тер'єри, чи хуа хуа і т.д.

Завдяки своїм розмірам вони без проблем можуть міститися в квартирах, в той час як догляд за тією ж вівчаркою викличе масу неприємностей. Крім того, витрати на утримання маленьких собак значно менше. Їм потрібно менше корму і простору, а контролювати їх набагато легше. Природно, що продаж дрібних порід собак відбувається простіше, ніж продаж інших порід. Але, незважаючи на мініатюрні розміри таких собачок, ціна на них часто досягає солідних сум. Так, деякі щенята можуть коштувати до 45 000 рублів. А чим вище ціна цуценят, тим відчутніше ваша прибуток. Тому, якщо ви все-таки хочете займатися цим бізнесом, доцільно починати саме з дрібних порід собак.

  Бізнес план розплідника для собак  Для вдалого функціонування вашого розплідника необхідно, щоб про нього було відомо великому числу любителів тварин. Своїх цуценят ви можете продавати через знайомих і друзів. Також можна розмістити в друкованих та інтернет-виданнях свої оголошення.

 

Бізнес план розплідника для собак - Завантажити

1

Читайте також:

Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Організацією приватного розплідника безперечно повинні займатися люди, які дуже не байдужі до тварин. Крім надання всілякої допомоги братам нашим меншим ви зможете ще не погано заробляти.

Розведення шиншил

Розведення шиншил

Приблизно в 199 році в нашу країну було завезено перші 100 племінних пар пухнастих гризунів - шиншил. Цей маленький звір дуже сподобався багатьом російським жителям. Шиншил стали тримати в будинках і квартирах як домашніх тварин.

Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Бізнес на розведенні декоративних кроликів

Декоративні кролики на відміну від звичайних є домашніми улюбленцями і радують своїх господарів, відповідно і ціна на декоративних кроликів в рази вище. Даний бізнес є додатковим заробітком в домашніх умовах.

Меблі для тварин. Будиночки для кішок і собак

Меблі для тварин

Домашні вихованці є в багатьох квартирах. Одні господарі спокійно ставляться до того, що їх кішка або собака спить у кріслі або на ліжку, а деяким не подобається постійно чистити меблі від шерсті. Але в будь-якому випадку господарі тварини, у якого є власний диванчик, матрацик або будиночок, відчувають себе задоволеними і щасливими.

 

Тому Вперед - Бізнес план дитячої ігрової кімнати

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес-план магазину модного одягу

Бізнес-план магазину модного одягу

Людина кожен день потребує гарної та якісної одязі.
Численні опитування громадської думки показують, що витрати на гардероб росіян щороку складають більше, ніж двісті млн доларів.


Бізнес План магазину іграшок

Бізнес План магазину іграшок

У зв'язку із зростанням народжуваності та поліпшенням демографічної ситуації збільшується попит на товари для дітей, в тому числі і іграшки. Щороку кількість магазинів іграшок збільшується приблизно на 30%, але попит на іграшки не падає і перенасичення ринку не відбувається. В якості пріоритетних критеріїв до вибору асортименту слід визначити якість і безпечність іграшок.


Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Ринок будівництва дерев'яних будинків абсолютно дивовижний, він стабільно зростає на 20-30% щорічно. Дерево экологиченее, дешевше і практичніше, ніж цегла та інші матеріали.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей