Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Міні бізнес: комвольно-суконний комбінат

   

Комвольно-суконний комбінат з описом споживача і розрахунку прибутку.

Не для кого не секрет як приємно носити одяг з натуральних тканин. Жінки більшою мірою розбираються в комвольных тканинах. Хто як не вони любительці носити шикарні пальто з м'яких і теплих тканин. Для цього і потрібні комвольно-суконні фабрики, на яких виробляють ці види тканин.

Обладнання для такої фабрики габаритне, тому важливо продумати його правильне розміщення в приміщенні. Найкраще дотримуватися послідовність технологічних переходів від однієї обробка до іншої. При виготовленні комвольной тканини використовуються п'ять-шість процесів обробки тканини на різних видах обладнання.
 

Комвольно-суконний комбінат з описом споживача і розрахунку прибутку.

 

Перший етап - отримання самої тканини на ткацькому верстаті. Тут комбінуємо нитки для отримання вовняної рівниці. Готову ровницу змотують в тюки і передають на подальшу обробку. Для зниження собівартості рівниці в ткацтві використовують синтетичні нитки. Відсоток співвідношення у тканинах становить від 20% до 70%. При цьому тканини поділяються на категорії. Присутність від 20% до 30% синтетичних ниток і 70% - 80% вовняних, класифікують тканина як чистошерстяную. У напіввовняних тканинах відсоток синтетичних ниток складає від 30% до 70%.

Другий етап - обробки проводять на чесальных машинах. Тканина чешуть гребенями для розпушування і підняття ворсу, тим самим надаючи обсяг і готують до наступної стадії обробки.

Третій етап - стрижка чесаної тканини на стригательных машинах. Цей вид обробки дозволить надати тканини зовнішній вигляд лицьової і виворітної боці, після чого її відправлять на подальшу обробку.

Четвертий етап - заварювання і промивка тканини на промивних машинах. Найважливіший і ємний етап у виробництві. Якщо неправильно підібрати реактиви для обробки тканини буде безповоротно зіпсований матеріал. Єдиний етап з усіх процесів не піддається відновленню. Для цього етапу необхідна окрема лабораторія для виробництва хімічних реактивів. Як правило, розчинів оцтової кислоти.

П'ятий і шостий етапи - прикінцеві. Відбувається сушіння тканини на сушильно-ширильных машинах і завершальна чистка від домішок і ворсу, а так само прасування вже готової тканини. Продукція вироблена. Отримана м'яка, приємна на дотик вовняна пальтовая тканина. На описаному обладнанні виробляється не один вид тканини. Все залежить від того, яку тканину отримають на ткацькому устаткуванні. Варіантів настільки багато, що в якості прикладу наведемо тільки деякі з них: суконні одежні тканини, напівшерстяні спідничні або брючні тканини.


Збут продукції.

Основними споживачами такої продукції є магазини тканин або приватні швейні майстерні по виготовленню верхнього одягу. Більшою мірою необхідно робити упор на магазини тканин, де доступ до потенційному покупцеві більше. До того ж швейні майстерні воліють працювати з тканинами замовника, не витрачаючись на купівлю своїх тканин.

Для плідної роботи фабрики краще всього мати декілька підписаних договорів на виготовлення тієї або іншої тканини, де буде обговорена ціна і обсяг виробництва. Такі договори укладаються з швейними виробництвами, бажано твердо стоять на ногах.

Багато провадження такого типу відкривають свої приватні магазини з продажу тканин прямо на території виробництва. В цьому випадку не потрібно витрачатися на транспортні витрати по доставці. Достатньо мати кілька рекламних щитів з адресою та телефонами.

Фінансова складова виробництва.

Фінансова сторона такого підприємства вимагає грамотного і виваженого підходу. Відкрити таке підприємство без сторонніх інвестицій дуже важко. Політика підприємства повинна бути на стільки вивіреної і точною, щоб не опинитися в збитку. Крім основних і допоміжних матеріалів, розраховуються витрати на енергоресурси та комунікації, оплату заробітної плати працівникам виробництва, податки і інші платежі.

На таких виробництвах головним фактором рентабельності продукції є виконання великих і довгострокових замовлень. Дрібні партії від випадку до випадку можливі, але не бажані. Для прикладу розглянемо найбільш дорогий процес виготовлення тканини.

Для виготовлення комвольной тканини з загальною продуктивністю 100 тисяч квадратних метрів в місяць. При виробництві валового продукту будуть потрібні витрати: на сировину 1504000 рублів, водні комунікації 148000 рублів, витрати на енергоресурси 158000 рублів, допоміжні матеріали 69000 рублів, заробітна плата робітникам 1580000. З розрахунку всіх основних витрат на виробництво собівартість 1 кв. метра готової тканини склала 35 рублів. При встановленій ціні 180 рублів за 1 кв. метр тканини, виплати всіх податків прибуток виробництва становить 10 мільйонів рублів. З них 50% необхідно виділити на розвиток виробництва. Разом кожен місяць підприємство отримує 5 мільйонів рублів чистого прибутку.

Для такого виробництва це не надто велика сума, ось чому вигідніше працювати з великим обсягом виробництва. Чим вище продуктивна потужність одного виду тканини, тим нижча її собівартість, що дозволяє варіювати цінами для залучення широкого споживчого контингенту. У розрахунку вказана приблизна собівартість. При обліку всіх дрібниць виробництва собівартість зростає, як правило, у десять разів. Приблизна собівартість вітчизняної тканини з усіма витратами складе близько 300 - 400 рублів за квадратний метр. А відпускна ціна товару близько 1000 рублів за квадратний метр. Як бачимо можна виробляти вітчизняні тканини не гіршої якості, ніж в Італії. При цьому ціна менше приблизно в 2,5 - 3 рази.

1

Читайте також:

Як виробляють натуральний шовк?

Як виробляють натуральний шовк?

Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину текстилю - Скачать

Бізнес План магазину текстилю

 

Тому Вперед -Як відкрити пральню "Мойдодир" - свій бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Торгівля літаючими радіокерованими рибами як окремий бізнес навряд чи можна розглядати, а ось додаток до вже існуючого магазину іграшок відмінно підійде.


Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.


М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

Виробництво м'яких іграшок може існувати як окремий вид бізнесу, так і доповнення до вже діючого швейному виробництву. У другому випадку вкладення в бізнес будуть мінімальними.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей