Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Як виробляють? /    

Як виробляють натуральний шовк?

Виробництво натурального шовку є дуже трудомістким, однак і самим дивним процесом у сучасній текстильної промисловості. Технологія, винайдена в давнину, практично залишилася незмінною донині.

Для виробництва натурального шовку сьогодні, як і 4000 років тому, використовують нитку кокона тутового шовкопряда, який також носить назву «шовковичний черв'як». Тканина, вироблена з допомогою тутового шовкопряда, є найбільш дорогою і поширеною у світі.
Виробляти шовк вперше почали в Китаї, і довгий час особливості виробництва трималися у великому секреті. І досі Китай утримує лідируючі позиції на світовому ринку з виробництва шовку.

Сучасне виробництво включає не тільки сам процес отримання шовкової нитки, але і розведення шовковичного хробака. Одна гусениця за відносно недовге життя може зробити декілька тисяч метрів цінного шовкової нитки, при цьому відсоток браку при такому виробництві нікчемний.

Доросла особина тутового шовкопряда являє собою товсту метелика з білястими крилами. Комахи харчуються виключно листям тутового дерева, або шовковиці. Ранньою весною або влітку метелик відкладає яйця, яка зберігається до наступної весни. Як тільки на тутових деревах з'являється листя, яйця поміщаються в спеціалізовані інкубатори, де відбувається поступове підвищення температури. Потім з'являється гусінь, і в цій стадії комаха перебуває від 21 до 34 днів.

 

Як виробляють натуральний шовк?

 

Гусениці безперервно знаходяться в процесі поїдання листя, відповідно досить швидко зростають, збільшуючи вагу в 10-12 тисяч разів. Як тільки голова комахи темніє, це означає, що у комахи починається линяння. Після чотирьох линьок, тіло гусениці жовтіє, шкіра стає більш щільною, шелкоотделительные залози наповнюються білкової рідиною. Гусениця поміщається на спеціальні пристосування - коконники, випускає тонку нитку і плете з неї кокон, обвиваючи себе, - так починається перетворення в лялечку. Приблизно через два тижні лялечка стає метеликом.

Для того, щоб звільнитися з кокона, метелик виділяє лужну рідину, яка розчиняє нитки кокона. Однак кокон не повинен бути пошкоджений, інакше в оболонках можуть з'явитися дірочки, і такі кокони досить важко розмотувати. Тому кокони спеціально обробляють гарячим повітрям або витримують кілька годин при високій температурі близько 100 °C, в результаті чого гусінь гине, а кокон легко розкручується. Потім кокони висушують і сортують. Тонкі шовкові нитки складаються з двох шелковинок, які склеюються між собою речовиною серицином. Для того, щоб отримати більш щільну і міцну нитку, при розмотуванні нитки від декількох коконів з'єднують, при цьому серицин міцно склеює нитки один з одним. Отримані нитки акуратним чином сортують, укладають і тчуть єдине полотно.
 
Незважаючи на те, що виробництво натурального шовку є трудомістким процесом, дана технологія та висока ціна матерії повністю виправдана в силу її унікальних властивостей. Так, натуральний шовк має здатність до моментальної терморегуляції, також вироби з шовку відмінно вентилюється, не накопичують статичної електрики, тканина дуже еластична, міцна.

Відео - як виробляють шовк:

 

ose.dtd">

1

Читайте також:

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину текстилю - Скачать

Бізнес План магазину текстилю

 

Тому Вперед -Як виробляють світлодіоди?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес: виробництво котлет з чого почати?

Бізнес: виробництво котлет з чого почати?

Зробити котлети самим - не складно. Кожна господиня знає як і вміє їх робити. Навіть якщо ви ніколи раніше не готували, і вирішили спробувати самі приготувати котлети, вони обов'язково у вас вийдуть.


Бізнес виробництво цегли: міні-завод в домашніх умовах

Бізнес виробництво цегли: міні-завод в домашніх умовах

Цегла - це унікальний матеріал, який поєднує в собі високу міцність і хороші тепло-і шумоізоляційні характеристики. Більш того, він також є простим у роботі та експлуатації, екологічним, вогнестійким, сейсмостійким, довговічним, не дає усадки.


Бізнес: маршрутне таксі. Як запустити маршрутку?

Бізнес: маршрутне таксі. Як запустити маршрутку?

У сучасних містах і селах головним транспортом давно вже стало маршрутне таксі. Це незамінний пасажирський перевізник з рядом переваг.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей