Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як відкрити пральню "Мойдодир" - свій бізнес

   

Невеликий вступ. У нашій країні ця послуга поки ще не так затребувана, порівняно з тими ж Європою і США. Звичайно, на це багато в чому впливає психологічний і соціальний аспекти, а також спосіб та уклад життя. Але в зв'язку з цим і конкуренція в цій сфері набагато нижче, ніж в інших галузях і сферах діяльності і це не може не привернути нашу увагу до даного питання.

Послугами пральні найчастіше користуються люди, яким просто ніколи займатися пранням будинку, а так само, як не дивно, найбільш частими клієнтами є юридичні особи. Вашими клієнтами найімовірніше стануть готелі, кафе і ресторани, спортивні клуби, салони краси і т.п. Це, безумовно, досить трудомісткий і дорогий процес, але давайте спробуємо розібратися, чи варто воно того.

Приміщення.
Отже, що стосується організації приміщення, необхідно ретельно підбирати місце розташування, адже від цього залежить дуже багато. Це може бути і перший поверх нежитлового будинку, і яке або підвальне приміщення, або окремо стоїть невелика споруда або павільйон. При виборі необхідно враховувати, що стіни будуть піддаватися впливу гарячого повітря і пари. Розмір приміщення залежить тільки від поставлених вами цілей, чим більше ви хочете поставити машин та іншого обладнання, тим, відповідно, більше повинно бути приміщення. Відповідно необхідно враховувати вимоги з боку СЕС. До речі, крім усього перерахованого, бажано створити комфортабельні умови очікування для ваших клієнтів, можливість посидіти, погортати журнал, випити кави.

Персонал.
На перший час його можна обмежити одним співробітником, в крайньому випадку, можливо, ви самі зможете працювати, поки ваше підприємство не почне приносити свої плоди. При збільшенні обороту звичайно кількість персоналу відповідно збільшиться, але, як правило, вона не перевищує 8-10 чоловік. Варто врахувати, що при закупівлі деякої техніки, виробники надають можливість для навчання персоналу.

 

Як відкрити пральню

 

Обладнання.
Ну і звичайно ж для того, щоб приступити до роботи, необхідно хоча б мінімальну кількість обладнання: пральні, сушильні та прасувальні машини, пароочисник стелаж. Все обладнання відрізняється за багатьма параметрами - потужності, ємності, швидкості роботи. Відповідно до цього варіюється і ціна на них, чим вище потужність, місткість машини, тим вище ціна. Ну і само собою слід відзначити такі витратні матеріали як порошок і різні чистячі засоби і засоби по догляду за речами. Приблизний витрата порошку становить близько 50 грам на 1 кілограм білизни. Надалі, до речі, було б непогано розробити свою, унікальну упаковку для випраних речей, що між справою крім естетичного моменту, послужить додатковою рекламою.

Попит на послуги.
Попит на послуги пральні, безумовно, залежить від її розташування. Чим оживленней і прохідною вулиця, на якій знаходиться ваш заклад, тим краще. Про необхідність гарного під'їзду до пральні навіть і говорити багато не варто, він потрібен не тільки для зручності ваших клієнтів, але і для здійснення навантаження-вивантаження товару. Як вже було сказано вище, в основному послугами пралень користуються корпоративні клієнти, і люди з гострою нестачею часу для занять домашніми справами. Для залучення нових клієнтів необхідно продумати систему знижок, різноманітні акції, подарунки тощо

Бажано максимально охопити весь асортимент виробів, починаючи від всіляких видів одягу, закінчуючи скатертинами і постільною білизною. Чим більше можливостей у наданні послуг у вас буде, тим більше людей і компаній до вас звертатиметься. Також необхідно забезпечити ваше підприємство гарною рекламою, тут простір для творчості великий - починаючи від вуличних стендів і банерів, закінчуючи рекламою на телебаченні і радіо. Не варто забувати про рекламу в інтернеті, на перший час цей спосіб може бути найбільш зручний і вигідний для вас, оскільки не вимагає практично ніяких витрат. Ну і само собою найкраща реклама-це результат вашої роботи, при сумлінній самовіддачі і якісно виконаній роботі люди будуть давати хороші відгуки, і радити своїм друзям та знайомим скористатися саме вашими послугами.

Інвестиції.
Розмір стартових витрат залежить від багатьох чинників - можливості придбання нового обладнання (цілком ймовірно буде більш економічно скористатися старими, уживаними машинами якщо вони в хорошому стані). Залежить від загальної кількості закуповуваного устаткування, видаткових матеріалів, витрат на рекламу і вартості оренди, в середньому ця сума коливається від 7 до 15 000 У.о.

Окупність пральні.
Окупність пральні та її рентабельність, як правило, не нижче 100%, відповідно це дає можливість покрити всі витрати за 15-24 місяців, дуже навіть непогано, враховуючи, що вона принесе вам хороший дохід у майбутньому, за умови, що ви будете їй займатися, забезпечувати якісну роботу, прагнути до поліпшення сервісу. З часом у вас з'явиться можливість відкрити ще одну, а потім і цілу мережу своїх пралень. Головне вірити у свій успіх і все вийде!

1

Читайте також:

Своя міні бар | Як відкрити бізнес міні-пральню?

 

Тому Вперед -Бізнес: створення оперативних картосхем вмісту азоту під посівами для фермерів (проектування ГІС)

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.


Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Приватний розплідник. Розведення тварин для продажу

Організацією приватного розплідника безперечно повинні займатися люди, які дуже не байдужі до тварин. Крім надання всілякої допомоги братам нашим меншим ви зможете ще не погано заробляти.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей