Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Скільки заробляють сайти знайомств і соціальні мережі?

   

Сьогодні всі існуючі проектні роботи реалізують для капіталізму або венчурного капіталу. Ключовим словом для виходу з підприємництва (бізнесу) є слово - "Exit". Вихід з бізнесу у вигляді IPO може бути забезпечений поглинанням великою компанією типу "Apple" або "Google".
 
Різними можуть бути і інвестори. Наприклад, бізнес "ангелами" вкладається до 100 % ризик просто так, ось тільки вони можуть вкласти не більше 100 тисяч доларів. На сьогоднішній день їсть достатня кількість людей, які можуть ризикнути такими сумами. До того ж успішний ріст більшості інтернет-проектів залучають до цієї категорії ще більше інвесторів.

Інша стадія - це венчурні фонди. Тут вкладення може починатися з суми в 200 тисяч доларів і доходити до декількох мільйонів на стадіях початкового рівня під команду або під бізнес план проектної роботи. Для вкладень в уже більш пізні стадії з'являються EBITDA, які здатні вкласти в справу не тільки десятки, і навіть сотні мільйонів доларів. Після чого вони виходять з проектної роботи, при цьому продаючи їх за мільярди доларів.

Відмінним вважається, якщо вихід відбувається з показником "екс" більше двох разів, тобто рівно в 2 рази більше, ніж було до того, як вони увійшли. Бувають також випадки - 100х або навіть 1000х. Наприклад, це SugarCRM, PayPal, Twitter,Google або Skype. І в кожному з цих проектів мова йде вже про початкових суми в 40 мільйонів доларів, що доходять до суми розміром в 50 мільярдів доларів.

 

Скільки заробляють сайти знайомств і соціальні мережі?

 

Важливим фактором для інвесторів вважається те, хто саме займається представленням проекту і як. Приміром, якщо за проектною роботою буде стояти випускник Standford University (Стенфордського університету) - це буде означати, що довіра інвесторів значно підвищиться. Лише тільки однієї ідеї буде зовсім не достатньо, тому зазвичай потрібно діюча проектна робота, нехай навіть вона буде ще в ескізному вигляді, до того ж повинна існувати команда, яка буде займатися розвитком проекту.

Зі сміливістю можна сказати про те, що часи проектних робіт, які були створені "на коліні" давно минули. І вже сьогодні, для того щоб створити впевнений старт мережевого бізнесу за будь-яких обставин потрібно досить значні вкладення. Є можливість з самого старту інвестувати величезні грошові кошти в "залізо", тобто до сервера, а є й інша можливість, яка буде відрізнятися; поступовістю - це вкладення в бізнес прибутку надходить характеру, про це розповів Денис Терехов. Як вважає оповідач, найбільш надійним є перший підхід, а все, тому що при великому напливі нових користувачів система не дасть збої.

Професійні фахівці підрахували мінімальний бюджет, який необхідний для запуску однієї соціальної системи, сума не перевищили 150 тисяч доларів. Приблизно така сума буде потрібна для придбання серверів, створення веб сайту, виплати за роботу для програмістів, а так само на підтримку сайту в перший час.

На чому заробляють саме соціальні мережі?
Звідки з'являються ці суми фантастичних розмірів? Чому інвестори готові вкладати в проекти мільйони доларів? Адже частенько такі проекти можуть не принести і десятої частки вкладених коштів, а то і зовсім виявитися збитковими?

Зрозумілий і очевидний метод монетизації будь-якого інтернет проекту - реклама, розміщена на веб сайті.

Вже всім відомо, що сьогодні в інтернеті рекламою поступово витісняється традиційна медіа. За існуючими даними "JP Morgan" тільки в 2010 році на ринок інтернет реклами перетекло близько 60 279 мільйонів доларів. Далі кожен рік зростання суми збільшується на 17 %, тому до 2014 року обсяги ринку інтернет реклами повинні перевищити суму в 100 мільярдів доларів.

1

Читайте також:

Заробіток на платних опитуваннях

Заробіток на платних опитуваннях

Репутація в інтернеті

Бізнес ідея - інтернет бізнес на продажу сателітів

Бізнес ідея - інтернет бізнес на продажу сателітів

 

Тому Вперед -Продаж посилань з блогу як бізнес в інтернеті

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво дзеркал буде приносити хороший прибуток, якщо крім всіх схем реалізації, ви зумієте домовитися з меблевими фабриками на поставку своєї продукції.


Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Збут продукції займає важливу роль у бізнесі виробництва молдингів, для початку можна домовиться з невеликими магазинами для збуту маленьких партій, потім переходити до більш великим партіям.


Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей