Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Продаж посилань з блогу як бізнес в інтернеті

   

Ідея бізнесу: продаж посилань з сайту (блогу)
Звідки ведемо бізнес: Домашній бізнес
Основні витрати: створення та розкрутка сайту
Необхідне обладнання: комп'ютер
Витратні матеріали: час ))
Початковий капітал: від 1 000 руб. до 20 000 руб.
Термін окупності: від 4-х місяців
Можлива прибуток: від 4 000 руб. до 7 000 руб.

Останнім часом з'явився такий вид заробітку, як продаж посилань в інтернеті. Для ведення такого бізнесу чоловік повинен бути власником власного сайту або блогу. Як і в будь-якій роботі, тут є свої принципи і підводні камені. За кордоном вже відходять у минуле так звані sape-посилання, тобто посилання, які оплачуються помісячно, але, як правило, розміщуються в «підвалах» сайтів.

В англомовному Інтернеті купівля таких посилань не впливає на просування сайту, від такого виду маніпуляцій там відмовилися. У Росії продаж подібних посилань поки в силі, але теж доживає свій вік. Найбільш ефективною стає продаж вічних посилань через біржі блогів.


Купівля-продаж посилань має свої принципи. В першу чергу, слід зрозуміти чому люди готові купувати посилання з вашого сайту. Відповідь проста: вебмайстрам необхідні вхідні посилання з кликабельним ключовим словом з сайтів слушно тематики, які легко знаходяться пошуковими системами. Для цієї мети підійдуть навіть молоді сайти з невеликими показниками ТІЦ і PR. Подібна посилання є гарантією успішного просування в ТОП Яндекса і Гугла. Тут з'являється очевидна закономірність: разом з тим, як росте число таких правильних посилань з потрібними «ключами», тим вище піднімається сайт в пошуку просувається по ключовому слову.
 

Продаж посилань з блогу як бізнес в інтернеті

 

Покупка посилань може служити і просто для того, щоб підвищити свою позицію в ТОП, а тим самим збільшити продаж товарів і послуг того чи іншого сайту. Є й ті, хто купують посилання з метою збільшення показників PR і ТИЦ сайту. Це робиться для того, щоб у подальшому продавати посилання на своєму сайті за більш високою ціною. Варто виділити два найбільш відомих сервісу, які займаються купівлею-продажем посилань з блогів: Rotapost і Gogetlinks.

Продаж посилань може стати досить прибутковим бізнесом. Власник одного блогу може заробити таким чином в середньому від 4 до 7 тисяч рублів. Чим більше у вас сайтів і блогів, тим більше можливостей заробити. Існує цілий ряд критеріїв, які визначають вартість посилання на тому чи іншому ресурсі. Перелічимо основні з них: відвідуваність сайту, число передплатників, наявність блогів, ТІЦ і PR сайту. Наприклад, сайти з ТИЦ від 350 мають можливість запросити за посилання від 500 до 700 рублів, у той час, як на сайтах з ТИЦ-10 посилання ціна буде складати всього 80-120 рублів. Фахівці не рекомендують продавати посилання з сайту, ТІЦ якого нижче 50.

В кінці необхідно торкнутися помилок, які допускають продавці посилань. В першу чергу, це продаж посилань, які не мають відношення до основної тематики сайту. Розміщення таких посилань може навіть завдати певної шкоди. Наприклад, ви ставите посилання в своєму блозі про автомобілі на сайт, що розповідає про створення бізнесу в мережі Інтернет. Таке посилання не принесе користі ні замовнику, ні вам, а тільки негативно позначиться на вашій репутації і може підірвати довіру та інтерес відвідувачів ресурсу.

По-друге, не слід видаляти вже продану посилання через якийсь час. Наслідком цього може стати бан вашого облікового запису на сервісі біржі блогів, а значить ви більше не зможете заробляти гроші в цій системі. Якщо вже ви взяли плату за розміщення посилання, то вона повинна знаходитися там вічно.

По-третє, не потрібно продавати занадто багато посилань на сайті. Від цього можуть постраждати показники PR і ТИЦ. За велику кількість вихідних посилань сайт може потрапити під АГС-фільтр Яндекса. Щоб уникнути цього, збільшуйте кількість вхідних посилань і продавайте не більше 1 платній посилання з 3-х розміщених статей. Тобто 3 розміщених поста = 1 посилання, 6 постів = 2 посилання і т. д.

1

Читайте також:

Створення власної ВЕБ студії з чого почати бізнес?

Створення власної ВЕБ студії з чого почати бізнес?

Реклама google adsense - Заробіток в інтернеті

Реклама google adsense - Заробіток в інтернеті

Заробіток в інтернеті на контекстній рекламі

Заробіток в інтернеті на контекстній рекламі

Ідея бізнесу - заробіток в інтернеті за допомогою свого сайта

Ідея бізнесу - заробіток в інтернеті за допомогою свого сайту

 

Тому Вперед -Бізнес: виробництво гумової крихти з автомобільних покришок

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.


М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

Виробництво м'яких іграшок може існувати як окремий вид бізнесу, так і доповнення до вже діючого швейному виробництву. У другому випадку вкладення в бізнес будуть мінімальними.


Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Для запуску такого бізнесу від вас будуть потрібні знання в фінансовій сфері. Ви повинні чітко розуміти за рахунок чого утворюються доходи пунктів обміну валют.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей