Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес заморожений хліб: продаж або виробництво?

   

Ідея бізнесу: продаж замороженого хліба
Звідки ведемо бізнес: офіс, цех від 200 кв.м
Основні витрати: купівля обладнання, оренда, З.П.
Необхідне обладнання:для виробництва і заморозки хліба , автомобіль Газель
Витратні матеріали: сировина, упаковка
Початковий капітал: від 700 000 руб. до 1 000 000 руб.
Термін окупності: від 12 місяців
Можлива прибуток: від 40 000 руб. до 80 000 руб.

Останнім часом спостерігають тенденцію щодо зменшення виробництва хліба завдяки традиційним методом. У чому причина? Вся справа в тому, що зараз освоюється сучасна технологія, яка передбачає виробництво замороженого хліба.

Споживач став відмовлятися від хлібобулочних виробів (булок і батонів), які виробляють на заводах, при цьому перевагу він віддає хліба, який є свіжоспеченим. Наприклад, на заводах Росії виробництво хліба зменшилося рівно на 2 % і це лише за рік.

Ось тільки це зовсім не означає, що російський споживач став менше вживати хлібобулочні вироби. Вся справа в замороженому хлібі і його ринку, який на сьогоднішній день оцінюють у 600 мільйонів доларів. До того ж стрімкі темпи зростання ринку імовірно видають цифру подальшого зростання на 25-30 % і це тільки за один рік.
Здебільшого споживачів така інформація не сприймається серйозно. При цьому, абсолютно не знаючи про те, що свіжоспечені гарячі батони і булки, які лежать на вітринах магазинів, будучи продукцією заводського виготовлення, в точці реалізації хліб лише розморожують і допікають.

 

Бізнес заморожений хліб: продаж або виробництво?

 

Як же з'явилася сама ідея замороженого хліба?
Ця ідея прийшла до нас з Європи. Самий перший заморожений хліб з'явився у Франції ще 30 років тому. Перші поставки для Росії почалися в 2000 році.

Величезні широти в поширенні виробництво замороженого хліба отримало в Америці. Саме в США і були розроблені найперша технологія його виготовлення.

Сьогодні близько 80-90 % усього виробництва хлібобулочних виробів в європейських країнах займає саме заморожений хліб. Що стосується Росії, то тут процентне співвідношення набагато менше, але вже досягла 10-15 %. Необхідним буде так само відзначити і те, що в момент свого старту даний вид бізнесу був жебраком і був всього лише представником своєрідного доповнення до стандартного ринку хліба. А ось тепер безліч країн зробило даний вид бізнесу виготовлення замороженого хліба інституціональним.

Відомим є той факт, що лише свіжоспечений хліб і булочні вироби можуть залучити велику кількість покупців в будь-який магазин. Правильний підхід до організації відділу хлібобулочних виробів зможе створити сприятливе ставлення споживачів до торговельних комплексів у цілому. Модні тенденції так само існують у цій категорії бізнесу. Наприклад, у західних країнах і самій Америці можна відзначити ремісниче, сільське і споконвічне виробництво хліба, що виготовляється з хрусткою скоринкою і борошняний посипкою.
Даний вид хліба ще називають партизанським, а він входить в особливу категорію хлібобулочних виробів, яка швидше за всіх набирає зростання продажів.

Заморожений хліб у Росії.
Заморожений хліб і його виробництво на території Росії сьогодні ще не настільки сильно розвинений, як у країнах Заходу, і сам ринок даного виду хлібобулочних виробів є поки що дуже молодим. Лише близько 4-5 найбільших учасників існують на даний момент на російському ринку. Саме їм сьогодні належить майже 50 % всього ринку з виготовлення замороженого хліба. Крім великих представників даного виду бізнесу, на ринку існує майже 10 компаній, які займають 35 % ринку. Російські виробники вважають, що їх частка від всієї продукції замороженого хліба по всій Росії - 70 % продукції. До того ж російські виробники вважають, що незабаром частка іноземних представників буде значно знижуватися.

Учасники ринку так запевняють у тому, що виготовлення замороженого хліба не поступиться в якості продукції, яка виробляється традиційним способом.

1

Читайте також:

Бізнес план хлібопекарні

Бізнес план хлібопекарні

Бізнес на випікання домашнього хліба

Бізнес на випікання домашнього хліба

Школа кулінарії

Школа кулінарії

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес План кафе-кондитерської

Бізнес План кафе-булочної

 

Тому Вперед -Свій бізнес: виробництво гамаків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво дзеркал буде приносити хороший прибуток, якщо крім всіх схем реалізації, ви зумієте домовитися з меблевими фабриками на поставку своєї продукції.


Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Виробництво молдингів - дерев'яні та пластикові. Бізнес ідея

Збут продукції займає важливу роль у бізнесі виробництва молдингів, для початку можна домовиться з невеликими магазинами для збуту маленьких партій, потім переходити до більш великим партіям.


Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей