Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Геральдична компанія. Бізнес на геральдиці

   

Ідея бізнесу: відкриття геральдичної компанії
Звідки ведемо бізнес: офіс
Основні витрати: оренда, заробітна плата, купівля обладнання
Необхідне обладнання: комп'ютер, зручний стіл, можливо обладнання для шовкографії, принтер для нанесення зображень на тканини
Витратні матеріали: папір, тканини, нитки
Початковий капітал: від 300 000 руб. до 600 000 руб.
Термін окупності: від 12-х до 24-х місяців
Можлива прибуток: від 20 000 руб. до 60 000 руб.

З кожним роком все більше фірм і приватних осіб починають займатися геральдикою. Деякі з них роблять це професійно, хтось складає герби та емблеми для власного задоволення і розваги. Останні далеко не завжди дотримуються звичних для цієї справи правил і канонів, але якщо підійти до заняття геральдикою з розумом і серйозно, з цього можна зробити досить прибутковий бізнес.
За різними підрахунками геральдичні компанії в середньому приносять своїм власникам від трьох до п'яти мільйонів гривень щорічно. Це далеко не маленька сума, з чого можна зробити висновок, що бізнес на геральдиці досить прибутковий і перспективний.

Хтось подумає, що компанія, яка приносить дохід, на перших порах потребує значних капіталовкладень. Це помилкове судження. У середньому стартовий капітал для геральдичних компаній складає від десяти до двадцяти тисяч доларів США.
На ці гроші власник майбутньої фірми повинен буде орендувати відповідне приміщення, найняти працівника, який знає толк в професійному складання гербів, і, зрозуміло, придбати комп'ютер. Але фахівець з геральдики не може бути єдиним співробітником компанії.

Кожній геральдичної компанії потрібні люди з історичним утворенням, хоча б навіть і працівники музеїв. Для першого часу штат з п'яти осіб більше ніж виконає всі потреби компанії.

 

Геральдична компанія. Бізнес на геральдиці

 

Але в геральдичному бізнесі, як і в будь-якому іншому, є свої, специфічні труднощі. Складно знайти замовників (найчастіше такими стають територіальні влади), складний і сам процес складання символіки герба, яка підійшла б замовнику.

Тільки на цьому компанія в середньому запрацює від однієї до п'яти тисяч доларів. Додаток до доходу приносить тиражування складеного герба. Найчастіше від продажу прапорців, значків, грамот та інших дрібниць з зображенням герба можна заробити більше грошей, ніж від складання самого герба. Дійшовши до згоди з владою, можна розгорнути подібну діяльність та зробити свою геральдичну компанію більш прибутковою.

Корпоративна геральдика.
Інша справа - герби для корпоративів, а не на замовлення територіальних влади. На жаль, у нас цей напрямок поки ще не розвинений і не популярно. Коло потенційних клієнтів компанії, що займається гербами для корпоративів, складають виробники меблів, вин або ювелірної продукції, а також навчальні заклади і деякі фірми. Зрозуміло, попит на такі герби істотно вище, та й коштує це дорожче - від восьми до десяти тисяч доларів. Ця ціна не включає виготовлення прапорців, значків та іншої атрибутики.

За останні три роки попит на корпоративні герби істотно зріс приблизно на тридцять відсотків. Прогнозується, що за наступні два роки кількість замовників корпоративної геральдики збільшиться на такий же відсоток. Вже згадувалося про те, що вартість даного виду геральдики знаходиться в межах від восьми до десяти тисяч доларів. У цю ціну входить вартість повного фалеристического (ордени, медалі, нагороди) і геральдо-вексологического (прапори, прапори, герби). В сусідню Росію мода на геральдику прийшла раніше, але, тим не менш, зараз там ціни на такі ж послуги досягають п'ятнадцяти тисяч доларів.

Особиста геральдика.
Третім видом геральдики є персональні герби. Вони не так поширені, але все ж деякі відомі особистості (зірки шоу-бізнесу, політики, інші відомі персони) іноді виявляють бажання увічнити своє прізвище подібним чином. Але багато замовники хочуть просто так створити родовий герб, який можна отримати тільки по спадку. Також деякі хочуть зобразити на своєму гербі корону, хоча на це мають право тільки спадкоємці княжого престолу або королівського престолу. Вам доведеться пояснювати, чому такого робити не можна.

Попит на персональні герби також неухильно зростає, хоча цей вид геральдики як і раніше залишається непопулярним.

На жаль, в даний час дуже поширений плагіат, тому на знак боротьби з ним створений герб краще зареєструвати як промисловий зразок. Окремі елементи герба можна також зареєструвати як товарний знак. Це допоможе запобігти копіюванню.

1

Читайте також:

Шовкографія у себе на балконі

Шовкографія у себе на балконі

Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

 

Тому Вперед -Виробництво деревного палива (пеллет) як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.


Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

У послугах копі-центрів потребують багато людей від студентів до інженерних працівників архітектурно-будівельних фірм. Копі-центр однозначно повинен розташовуватися поблизу місць скупчення людей, що потребують копі-послуги.


Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей