Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес продаж солодкої, цукрової вати

   

Продаж солодкої вати як бізнес.

Ідея щодо налагодження бізнесу, пов'язаного з продажем солодкої вати, далеко не нова. Незважаючи на це, її актуальність і успішність як і раніше високі. Приготування та продаж солодкої вати, як правило, приносить непоганий дохід. Особливо вигідно цим займатися в літні місяці, в період загальних відпусток. Але навіть у міжсезоння присутність продавця солодкої вати на різних ярмарках, виставках, народних гуляннях викликає тільки позитивні емоції.

Адже шматок цього чарівного повітряного ласощі дуже привабливий практично для всіх малят. Дорослі при вигляді такого солодкого дива навряд чи відмовляться від його покупки для дитини і для себе.

Для успішної реалізації такого бізнесу великих клопотів і витрат не потрібно. Достатньо лише придбати якісний апарат по виготовленню такої вати. Якщо при цьому купувати новий апарат, то така покупка може обійтися зовсім недорого. Щодо орендної плати, про пошук приміщення мови тут йти не може. Для виробництва такого продукту необхідний тільки цукровий пісок. При необхідності бізнес можна розгорнути більш широко. Для цього можна спробувати купити кілька таких апаратів і найняти для роботи на них працівників хоча б на літній час.

Зробивши нескладний економічний розрахунок, можна зрозуміти наскільки це прибутковий захід. Краще починати підрахунок з однієї торгової точки. При реалізації хоча б 50 порцій в день за 24 дні роботи в місяць виходить 1200 порцій. Якщо вартість однієї порції буде дорівнює 50 рублів, то місячна виручка складе 60000 рублів.


 

Бізнес продаж солодкої, цукрової вати

 

Далі слід продумати необхідні витрати. На одну порцію вати йде приблизно 0,0115кг цукру. На місячну норму приготування вати - 1200 порцій - знадобиться близько 13 кг. цукру. При ціні цукру в 43 рубля за кілограм загальна вартість цукру складе приблизно 600 рублів. Не слід забувати про витрати на палички, одноразові пакети. Вони обійдуться в межах п'ятисот рублів в місяць. Приблизно така ж сума знадобиться для оплати витраченої електрики, підзарядки акумулятора.

Для підрахунку чистого прибутку із запланованих 60000 рублів необхідно відняти вартість вати, витратних матеріалів, суми, витрачені на оплату електроенергії. В результаті виходить більш 58000 рублів. Потрібно врахувати, що така прибуток виходить лише з однієї точки. Якщо збільшити кількість точок продажу вати, залучити для реалізації кількох членів сім'ї, то дохід явно піде в гору.

Головне при цьому - всі етапи відкриття бізнесу ретельно продумати. Тоді приносить стільки радості солодке ласощі принесе приємні емоції і її продавцеві.

1

Читайте також:

Бізнес План кондитерського магазину

Бізнес План кондитерського магазину

Різні кондитерські магазинчики і цеху стають досить прибутковою справою, адже так приємно побалувати себе солодкими тістечками та тортами. Специфіка продукції такого магазину передбачає тільки розвиток на локальному ринку, що зумовлює його маркетингову стратегію.


Тому Вперед -Бізнес на виробництві меду. Організація пасіки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

При правильному математичному розрахунку, букмекерська контора, є досить прибутковим бізнесом з невеликими початковими інвестиціями. Але перед відкриттям букмекерської контори, потрібно чітко розуміти, на яку аудиторію клієнтів, а саме матеріальний стан, ви будете розраховувати.


Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Перш ніж починати бізнес з розведення бджіл і продаж меду, потрібно хоча б теоретично навчитися цьому специфічному справі, благо джерел інформації вдосталь, адже бджіл розводять з глибокої давнини.


Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей