Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - служба таксі

   

Робота диспетчерської служби полягає в об'єднанні тих таксистів, які хочуть працювати більш ефективно. Простіше кажучи, диспетчери служби приймають інформацію про бажаючих скористатися послугами таксі і передають її за певну плату безпосередньо водієві таксі. Простота процесу, затребуваність послуг диспетчерської служби таксі і швидка окупність робить цей вид бізнесу надзвичайно привабливим. У цій статті MoneyCook.ru розповість, як відкрити такий бізнес.

Переваги
невисокі вкладення
потрібен мінімальний офіс
бізнес дуже легко розширюється шляхом збільшення штату таксистів
Недоліки
необхідність отримання ліцензії на радіочастоту
висока конкуренція на ринку, а значить і витрати на рекламу
автомобільні пробки в крупних містах знижують привабливість бізнесу

Ризики
перехід таксистів до конкурентів
втрата ліцензії
Реалізація
Радиофицированное таксі є взаємовигідним джерелом доходу, як для таксиста, так і для диспетчерської служби таксі. Все більша кількість водіїв укладають договори з фірмами, що надають такі послуги. Робота диспетчерської служби полягає в об'єднанні тих таксистів, які хочуть працювати більш ефективно. Простіше кажучи, диспетчери служби приймають інформацію про охочих скористатися послугами таксі і передають її за певну плату безпосередньо водієві таксі. Володіння інформацією в кілька разів збільшує ефективність роботи таксі.

Простота процесу, затребуваність послуг диспетчерської служби таксі і швидка окупність робить цей вид бізнесу надзвичайно привабливим. Але не все так безхмарно. Радіозв'язок є основним чинником успішної роботи компанії. І для використання системи зв'язку не достатньо буде лише придбати потрібне обладнання, доведеться також пройти тривалі процедури отримання ліцензії, всіляких погоджень і дозволів. А це додаткові витрати і місяці ходінь по різних інстанціях.

Як було сказано вище, диспетчерська служба таксі відіграє роль посередника між пасажиром і таксистом. Приймається по телефону замовлення передається по радіо водієві. При цьому служби працюють в різних умовах: починаючи з домовленістю з приватними водіями, які працюють на своєму або орендованому транспорті та закінчуючи обслуговуванням цілих автопарків. З причини поширеності роботи з приватними таксистами розглянемо саме цю схему ведення бізнесу. У свою чергу, водій, згідно з договором з диспетчерською фірмою, платить їй заздалегідь обумовлену суму або відсоток від кожного замовлення. Це і є основна і єдина стаття доходу диспетчерської служби таксі. В умовах досить розвиненого ринку боротьба за клієнта з кожним днем посилюється. І вирішальну роль тут грають: у першу чергу - якісна зв'язок, реклама і самі колеса.

Але почнемо з самого початку. Реєстрація. В якій же формі зареєструватися? Простіше все - як приватний підприємець, що надає інформаційні послуги.
При складанні бізнес-плану діяльності головної диспетчерської служби таксі первісної статтею витрат будуть витрати на придбання обладнання зв'язку - від $700 до $3000. Вибираючи той чи інший комплект техніки, слід враховувати «чистоту» ефіру: у невеликих містах можливе використання недорогого обладнання, а ось застосування дешевого обладнання в «містах - мільйонниках» принесе не мало клопоту. Самим недорогим варіантом побудови зв'язку, ідеальним для невеликих міст є використання Сі-Бі-частот (від 27,2 до 27,4 МГц).

Перед експлуатацією радіозв'язку необхідно буде отримати відповідне дозвіл і пройти процедуру реєстрації. Кращий з точки зору якості зв'язку використання радіостанції, яка працює в діапазоні УКХ (від 150 до 500 МГц), але, вибираючи цей варіант, будьте готові розщедритися і пройти безліч технічних експертиз. Використання цієї системи зв'язку зажадає отримання відповідної ліцензії та деяких узгоджень. Все це може зайняти цілий рік. Найбільш вигідний для початківців диспетчерських варіант «оренди частот» у оператора, який має ліцензію на надання послуг радіозв'язку - отримаєте якісну УКХ зв'язок без надміру витраченого часу і коштів. Телефонний зв'язок (приблизно п'ять каналів), за найскромнішими розцінками обійдеться в суму від $800 до $2000. Плюс чотири апарату по $50 і факс для керівника - приблизно $400. Плюс комп'ютер зі встановленою на ньому спеціальною програмою ( $800 ). Застосування цієї програми прискорить процес роботи, дозволить ефективно вести облік замовлень, автоматично визначати вартість поїздки, здійснювати точний розрахунок з диспетчерами, водіями і операторами і навіть простежувати і виявляти недобросовісних замовників. Загалом, суцільні плюси. Ну і який же бізнес без реклами. На перших порах витрати на рекламу складуть від $200 до $300. Отже приблизні витрати на створення диспетчерської служби таксі складуть від $5000 до $15000. В умовах сучасного ринку кредитування пошук такої суми для інвестування не викличе утруднень.

Місце розташування майбутнього офісу - важлива деталь у механізмі роботи диспетчерської служби таксі. Справа в тому, що для забезпечення кращої радіозв'язку є сенс вибирати приміщення в більш «високої» частини міста. Але розміщувати офіс фірми в житловому будинку небажано, так як невдоволення мешканців може спричинити масу всіляких перевірок. Витрати на оренду невеликого приміщення складуть приблизно від $100 до $200 в місяць, а меблювання і детальна карта міста обійдеться в $600.
До питання про підбір кадрів. З одного боку таксист, який уклав договір з фірма працює на себе і відповідає за свою роботу, але в той же час він є у деякому роді представником компанії. Адже у випадку конфліктної ситуації все скарги надходять безпосередньо в диспетчерську службу таксі.

Так і створюється така служба, маючи зазвичай деяку основу, що складається з 10-15 таксистів. Збільшення числа водіїв має здійснюватися шляхом ретельного відбору: перевірятися повинні не тільки технічний стан і документи автомобіля, але і знання водієм вулиць міста, вільне орієнтування на міських маршрутах. Важливе значення має і вміння спілкуватися з людьми. Також це стосується і потенційного диспетчера. Хороша пам'ять, кмітливість і привітний голос - все, що потрібно від хорошого диспетчера. На замітку: у деяких фірмах система зв'язку встановлено таким чином, що керівництво має можливість прослуховування переговорів з клієнтами - повірте, диспетчера таких компаній ніколи не розслабляються. До речі, завжди виправдовує себе придбання «красивого» легко запам'ятовується номери - на сьогоднішній день цю послугу надають багато операторів.

Такий номер буде своєрідним рекламним ходом, поряд з кольоровими візиток, календарів. Їх варто влаштовувати на видному місці в готелях, офісних центрах, магазинах. І не забувайте про Інтернет. Адже люди все частіше шукають потрібну їм інформацію в мережі. Інформація про вашу фірму з номером телефону, розміщена на віртуальних дошках оголошень, слугуватиме додатковою рекламою. Ну і звичайно мобільного рекламою будуть самі автомобілі, прикрашені телефонами служби.
Диспетчерська служба таксі у своїй діяльності стикається з безліччю проблем. Однією з головних є, мабуть, неефективна організація діяльності співробітників фірми.

Іноді, особливо це актуально для мегаполісів, трапляються проблеми з транспортом через надмірну завантаженість доріг міста. Це, так чи інакше, позначається на репутації фірми, навіть якщо співробітники роблять все можливе і неможливе. Щоб уникнути цієї ситуації необхідно не тільки враховувати безліч факторів (прогноз погоди, особливості часу доби, можливість підміни водіями один одного), але й вільно керувати ними, або, принаймні, постаратися мінімізувати негативні наслідки тих чи інших явищ. Таким чином, координація діяльності диспетчерської служби має здійснюватися на належному рівні людьми, які мають досвід у подібній роботі.

Щомісячні витрати диспетчерської служби таксі складаються з наступних витрат: витрати на заробітну плату штату з восьми людина - не менше $1000, оплата телефонного зв'язку - від $100, оренда приміщення - від $100, ну і звичайно ж податки. Таким чином, щомісячні витрати в результаті складуть не менше $1200 в місяць. Окупність бізнесу безпосередньо залежить від кількості залучених водіїв таксі.

Якщо ця цифра становить 30-50 людини, на перших порах не варто розраховувати на покриття щомісячних витрат фірми. Виходом з цієї ситуації стане розширення служби таксі. Внесок вже 100 водіїв у справу радіофікації дозволяє говорити про рентабельність бізнесу. Також не варто забувати про додаткові послуги як джерело доходу. Наприклад, обслуговування корпоративних клієнтів або ж надання автомобілів представницького класу.
У висновку можна зробити висновок про те, що грамотно організований бізнес надання послуг диспетчерської служби таксі буде не тільки приносити стабільний дохід, але і мати перспективи подальшого розвитку.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.


Магазин постільної білизни - як бізнес!

Магазин постільної білизни - як бізнес!

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.


Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей