Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Як виробляють? /    

Як виробляють чавун?

Незаперечним є той факт, що важке машинобудування залишається провідною галуззю всієї промисловості в цілому. На сьогоднішній день важко уявити будь-яку галузь виробництва, яка не використовувала б вироби з чавуну і сплавів. І не дивно, що основні оборотні кошти держави йдуть саме на інвестиції в галузі важкого машинобудування, а це машинобудування, верстатобудування і т.п.

Ці галузі є основними споживачами продукції заводів чорної металургії.

Будь-яке виробництво, будь то машинобудівне або харчове, завжди використовує сортамент або металопрокат, виготовлений із сталі, чавуну, або ж інших марок і сплавів.

Кожне обладнання, верстат, агрегат має основну базову деталь (раму, корпус, підстава), які найчастіше виготовлені з чавуну. Даний матеріал має досить непогані характеристики, і відрізняється від сталі головним чином вмістом вуглецю. Вміст вуглецю в чавуні становить більше 2.14%.

 

Як виробляють чавун?

 

І так, що стосується безпосередньо процесу виробництва чавуну. Чавун виготовляють у доменних печах, досить великих агрегатах, висота яких іноді перевищує 30 метрів, а діаметр становить 12 метрів.
Завдання сировини в доменну піч відбувається в самий верх агрегату, і здійснюється з допомогою скіпових підйомників (спеціальних візків для вихідної сировини).

Основним матеріалом для виробництва чавуну, є залізні руди. Залізна руда складається з рудної речовини і порожньої породи. Рудне речовина найчастіше складається з карбонатів заліза, оксидів і силікатів. Порожня порода містить у собі кварцит або пісковик. Залежно від змісту рудної речовини у вихідному матеріалі, руди бувають багатими і бідні, бідні руди завжди збагачують на агломераційних фабриках.

Відео - Як виробляють чавун:

 

оторого знаходиться 50-70% заліза у виді закису заліза.
3. Червоний залізняк-цей матеріал містить в собі залізо, в вигляді безводній окису.
4. Шпатовий залізняк, даний вид сировини містить залізо у виді вуглекислої солі, вміст заліза в такій сировині становить від 30 до 40%.

Доменну піч завантажують спочатку коксом, а потім чергують цю операцію з завантаженням агломерату. Агломерат, власне і є підготовленою рудою, але заздалегідь спеченої з флюсом.
Сам процес горіння і контроль температури в доменній печі, відбувається шляхом подачі в горн (самий низ) печі підігрітого повітря або кисню. Далі, в горнє відбувається згорання коксу з утворенням СО2, який в свою чергу, проходячи через товщі розпеченого коксу, формується З. В наслідок чого, оксид вуглецю, що утворився в процесі горіння і воостанавливает руду, перетворюючись знову в З2. Весь процес відновлення руди відбувається в основному у верхній частині доменної печі.

В процесі відновлення руди залізо виходить у твердому стані. Поступово воно опускається в більш гарячу частину печі, розчиняючи в собі вуглець. Таким чином ми отримуємо практично готовий чавун.

І на останньому етапі, чавун плавиться і стікає в самий низ печі, утворюючи при цьому рідкі шлаки, вони у свою чергу оберігають останній від окислення. І в кінці, шлаки та чавун випускають через спеціальні отвори, закриті до цього спец. складом (часто глиною).

Доменна піч має безперервний і безупинний режим роботи, що виключає простої і зупинки. Середня тривалість безперебійної роботи печі, складає близько двох років.
Як видно з процесу виготовлення чавуну, дане виробництво, укладає в себе дуже складну технологічний ланцюжок, що вимагає чітко складений бізнес-план, і умови його реалізації.
Використання для виробництва чавуну, як власний бізнес, звичайно ж не представляється можливим, так як подібна сфера промисловості, має величезну інфраструктуру виробництва. І має статус, на рівні державного виробництва.

Виготовлення чавуну, або виробів з нього, завжди залишиться затребуваним у всіх областях промисловості, незалежно від того, чим займається ваше виробництво.

Відео - виробництво посуду з чавуну:

 

head>

1

Читайте також:

Свій бізнес: Холодна ковка металевих виробів

Свій бізнес: Холодна ковка металевих виробів

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Бізнес на металобрухт - пункт прийому металу

Бізнес на металобрухт - пункт прийому металу

 

Тому Вперед -Як виробляють фанеру?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Карвінг - різьба по фруктам

Карвінг - різьба по фруктам

Якщо ви творча людина і любите оригінальні ідеї, то «карвінг» - це різьба по фруктам повинна припасти вам до душі. Для початку даної бізнес ідеї не потрібно первинних вкладень, від вас потрібно тільки акуратність, терпіння і наявність твердих сортів фруктів і овочів.


Плетіння з бісеру

Плетіння з бісеру

Починати цей бізнес досить просто. У будь-якому місті є магазини з продажу виробів ручної роботи, а бісероплетіння - це і є ручна робота. Якщо ви захоплюєтеся бісероплетінням у вас є можливість заробляти реальні гроші при цьому не маючи великого капіталу.


Вирощування майорану

Вирощування майорану

Початкові інвестиції з урахуванням наявного ділянки мінімальні витрати тільки на купівлю насіння майорану. Майоран невибаглива рослина і може вирощуватися в стандартних умовах.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей