Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Розробка платних додатків для Android як бізнес

   

"Сьогодні, на продажу додатків для мобільних пристроїв не заробляє тільки ледачий", -стверджує співзасновник компанії Google Сергій Брін. І він, безумовно, прав! Розробка мобільних додатків - це понад - окупний бізнес, який може принести істотний прибуток своєму власникові при мінімальних витратах. І, незважаючи на високу конкуренцію і десятки тисяч всіляких додатків в AppStore або GooglePlay, заснувати свою невелику (або велику) компанію з продажу мобільного контенту сьогодні цілком реально.

Згідно зі статистикою 2013 року, більше половини смартфонів у всьому світі працюють під управлінням операційної системи Android. Тому саме під цю ОС і чи варто створювати свої додатки всім тим, хто тільки починає освоювати ринок мобільного софта.

Пару слів про легітимність бізнесу

Отже, з чого ж почати? Насамперед, слід приділити пару слів легітимності бізнесу. В принципі, з 2012 року легально отримувати прибуток з GooglePlay в Росії може будь-ІП. Єдиною умовою є наявність доларового розрахункового рахунку, на який і будуть приходити чесно зароблені гроші. Оподаткування в цьому випадку нічим не відрізняється від інших видів діяльності і становить 6 відсотків від суми, яка надійшла на рахунок. Природно, що законодавство не стоїть на місці, і за всіма нововведеннями в податковому кодексі необхідно постійно стежити. Можна працювати і нелегально, через посередників, проте в цьому випадку ніхто не зможе гарантувати Вам безпеку авторських прав на програму.

Створення робочої команди

Робоча команда - основа і ядро Вашого проекту. Саме зарплата кваліфікованим фахівцям і становить до 95 відсотків вкладень в такого роду бізнесі. Для розробки додатків підандроїд Вам будуть потрібні:

• Програміст (кількість персоналу залежить від складності програми і швидкості розробки) - орієнтовна зарплата 10-20 доларів на годину;
• Дизайнер - орієнтовна зарплата 10-20 доларів на годину;
Тестувальник (опціонально);
• Маркетолог (опціально).

 

Розробка платних додатків для Android як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

Останні дві посади можна поєднати - роль тестувальника доручити програмісту, а роль фахівця з розкручування на форумах і забезпечення зворотного зв'язку виконувати самостійно. Природно, що в разі розробки громіздких 3д-ігри або інших ресурсоємних додатків, список посад значно розшириться.
Найефективніше створити команду фрілансерів, заощадивши, таким чином, на оренду офісного приміщення. Орієнтовний бюджет під додаток середньої складності - від 500 доларів.

Розробка додатків Android - основи основ.

Перед тим, як приступати до пошуку фрілансерів, необхідно придумати основну ідею майбутнього додатки. І цей етап є найбільш важливим, адже саме від нього залежить популярність і монетизація програми. Концепція ідеї успішного програми лежить на трьох китах:

• Унікальність;
• Функціональність;
• Максимальна орієнтація на широку аудиторію.

Потрібно провести детальний аналіз популярних додатків в google play, так і AppStore. Подивитися, за якими критеріями люди вибирають платні і безкоштовні програми, і використовувати їх як основу для створення власного контенту. Наприклад, додаток для скачування та перегляду відео на популярному сервісі ex.ua має сотні тисяч скачувань. Чому б не зробити його аналог для іншого сервісу? Загалом, на цьому етапі все залежить від ретельного аналізу ринку і Вашої креативності!


Налагодження програми та публікація на Google Play.

Перед тим, як відпускати додаток в "вільне плавання", необхідно провести її тестування і налагодження. Слід пам'ятати, що програма повинна ідеально працювати на пристроях з будь-яким дозволом екрану, максимально підходити під існуючі версії процесорів і працюють з ними в парі відео прискорювачі (у разі 3д-додатків).

Після тестування, визначаємося з монетизацією програми. Існує два основних види заробітку:
• Вбудована реклама - в додаток вбудований код, який виводить невеликий рекламний банер в потрібній частині екрана. Оплата йде за кількість переглядів і може досягати до 2 центів за один перегляд. Сам додаток при цьому можна завантажити абсолютно безкоштовно.

• Платне додаток - в цьому випадку програма купується користувачем за встановленою Вами ціною. Не варто скупитися - пам'ятайте, що вартість програми на 1 долар принесе більше прибутку, ніж ціна в 20 доларів.

 

 


Для того щоб розмістити додаток в маркеті, необхідно заповнити просту форму та внести суму в 25 доларів в якості застави. Після цього, програма буде доступна для скачування з тими параметрами, які Ви вкажете.

Звести дебет з кредитом.

Підіб'ємо підсумок. Для створення невеликого додатки нам потрібно затратити суму в 500-600 доларів США. Тобто для отримання прибутку з платного софта ціною в один долар, необхідно щоб його завантажили більше, ніж 600 разів. Це цілком реально. Більш того, при проведенні невеликої рекламної компанії в соц.мережах і тематичних форумах, можна легко досягти показника в 3-4 тисячі скачувань. Враховуючи, що на розробку і налагодження йде не більше місяця, отримуємо чистий місячний прибуток більш ніж 300%!

1

Читайте також:

Заробіток на платних опитуваннях

Заробіток на платних опитуваннях

Заробіток на копірайтінгу - Бізнес в інтернеті

Заробіток на копірайтінгу - Бізнес в інтернеті

Реклама google adsense - Заробіток в інтернеті

Реклама google adsense - Заробіток в інтернеті

Бізнес ідея 'бюро перекладів'

Бізнес ідея "бюро перекладів"

Репутація в інтернеті

 

Тому Вперед -Очищення водойм: екологічний бізнес у вільній ніші

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Організовуючи свій бізнес на грибах ви повинні спочатку чітко розуміти, в якому напрямку ви будете працювати, так як можливостей дуже багато, починаючи від збирання і приготування делікатесів і закінчуючи поєднанням всіх стадій до столу покупця.


Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Перед початком бізнесу на вирощуванні бройлерних курчат вам варто визначитися для яких цілей ви будете вирощувати бройлерів, так як за природою є безліч розбіжностей і видів курей. В даній ідеї мова піде про м'ясних породах.


Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Найкраще відкривати магазин для вагітних жінок, в спальних районах міста, де найбільше новобудов а відповідно і молодих сімей, жінки в положенні навряд чи зберуться у віддалений магазин.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей