Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес: Скільки можна заробити на доставку обідів в офіс?

   

Ідея бізнесу: як і скільки можна заробити на доставку обідів в офіси
Звідки ведемо бізнес: приміщення для кухні, приміщення під невеликий офіс
Основні витрати: купівля обладнання для кухні, оренда, зарплата, реклама
Необхідне обладнання: духові печі, плити, каструлі, сковорідки
Витратні матеріали: продукти та обладнання для приготування їжі
Початковий капітал: від 600 000 руб.
Термін окупності: від 24 місяців
Можлива прибуток: від 80 000 руб. за місяць

Для того щоб відкрити компанію з доставки обідів в офіси потрібна значна сума грошей (вона коливається в межах 600 тис. рублів)
Зазвичай замовниками обідів є великі або середні компанії.

Ваше меню не повинно бути зроблено за вашим смаком. Так як у всіх смаки різні і страви, які вам подобаються, можуть не подобатися іншим людям і їх не купуватимуть. Ваші обіди будуть купувати, якщо ви дізнаєтеся переваги ваших замовників. З часом смаки людей змінюються, і вони хочуть спробувати щось екзотичне, наприклад, суші, для цього варто найняти суші-майстра.


Зазвичай ціна страв складається з суми собівартості і націнки (зазвичай 40% на 60%) Проблеми з купівлею продуктів бути не повинно, так як зараз ринок дуже різноманітний і те, що вам потрібно можна купити де завгодно. Компанії по виробництву обідів зазвичай купують продукти на оптових продуктових базах або на фермах.
При покупці товарів у великій кількості (ящиками), ціна буде нижче при купівлі товарів у роздріб (іноді вигода може досягати 25-30%).

 

Бізнес: Скільки можна заробити на доставку обідів в офіс?

 

Обладнання.

При купівлі обладнання потрібно звернути увагу на якість. Звичайно, якість обладнання краще імпортного виробника (Німеччини, Китаю, Італії), але у вітчизняного виробника, хоч і меншу якість, але зате ціна значно дешевше. Наприклад, італійський духова шафа стоїть 170тыс рублів, у той час як російський коштує 70. Мінімальний комплект обладнання: духова шафа, піч, жарочні поверхні, столи, холодильник, полиці для посуду і посуд (каструлі, обробні дошки, ножі і так далі) Ціна на все буде в районі 400 тисяч рублів.

Клієнти.

Пошук замовників може здійснюватися телефонуючи компанії або відвідуючи бізнес центри та офісні будівлі. Клієнтів може залучити: ціна (нижче, ніж у інших компаній развозящих обіди, і, звичайно ж, якість ваших послуг).

Місце.

Для виробництва потрібно вибирати місце, яке повинно знаходитися недалеко від кампаній, які замовляють у вас обіди. Так як доставка буде здійснюватися в обідній час, то велика вірогідність того, що будуть пробки, тому варто розраховувати оптимальні маршрути для переїзду від однієї кампанії до іншої.

Приміщення.

У приміщенні, де повинні готуватися обіди повинні знаходитися декілька цехів. Обов'язкові такі цехи як холодний, гарячий, м'ясної цех де повинні знаходитися мийні камери, столи, шафи для посуду і так далі. У середньому, приміщення, де має готуватися 5 тис. обідів повинна становити 400 квадратних метрів. При середній ціні орендної плати (300 р. кв. метр) загальна сума буде складати ~ 120 тисяч рублів.

Персонал.

Не можна забувати і про персонал, адже персонал - важлива складова успіху. Персонал повинен складатися з кухарів, вантажників, прибиральниць, мойщиц посуду, технолога та менеджера для роботи з клієнтами. Зарплата на персонал теж значна частина збитків.

Розкрутка.

Менеджер по роботі з клієнтами - дуже важлива людина у вашій фірмі, адже саме він - це обличчя кампанії. Він повинен створювати сприятливе враження про компанію, і грамотно залагоджувати конфлікти з клієнтами про різних непередбачених ситуаціях. Якщо менеджер поганий і не може правильно справлятися зі своєю роботою, то ваша кампанія може не знайти нових клієнтів і навіть втратити старих.
Останнім часом, люди користуються інтернетом для пошуку потрібних їм послуг, тому дуже важливий хороший сайт для компанії. Цей бізнес сильно пов'язаний з інтернетом, тому хороша онлайн реклама не зашкодить. Тому потрібно так само знайти фахівця в цій області.

Щиро бажаємо вам успіху у вашому бізнесі.

1

Читайте також:

Бізнес план доставки обідів в офіси

Бізнес план доставки обідів в офіси

Бізнес з доставки їжі та продуктів харчування додому і в офіс

Доставка продуктів

Доставка продуктів

Як почати салатний бізнес

Як почати салатний бізнес

 

Тому Вперед -Свій бізнес оздоблення та ремонт квартир, з чого почати?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.


Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

У послугах копі-центрів потребують багато людей від студентів до інженерних працівників архітектурно-будівельних фірм. Копі-центр однозначно повинен розташовуватися поблизу місць скупчення людей, що потребують копі-послуги.


Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей